Ukrajina

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Ukrajina

Příspěvek od dvk »

skautmalenovice: Neučil tvůj tatík náhodou kdysi na SPŠ a SUPŠ Opava ? :-D
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
skautmalenovice
Příspěvky: 130
Registrován: ned kvě 11, 2014 05:52
Bydliště: Zlín-Malenovice

Re: Ukrajina

Příspěvek od skautmalenovice »

mceza píše:"Jsem hluboce přesvědčen, že by konflikt v Angole ani na Ukrajině neměl takový počet obětí, kdyby probíhal bez zásahů zmíněných světových mocností."

Já jsem přesvědčen, že by vůbec nebyl...

Jinak: Máš tam jednu nebo dvě hrubky, tak to oprav ;-) A HLAVNĚ KOUKEJ OPRAVIT TU ZPRZNĚNOU ČESKOU VLAJKU! To jsi skaut!?
Hrubku zkusím najít a opravit. :wink: Díky za upozornění. A co se týče poměru 2:3, tak tam původně byl, ale pořád se mi to nějak ořezávalo, pro ten obrázek je tam limit poměru i rozměrů. Až bude chvilka, tak to předělám :-)
dvk píše:skautmalenovice: Neučil tvůj tatík náhodou kdysi na SPŠ a SUPŠ Opava ? :-D
Ach ano, to je on :wink: Odkud ho znáš?
Obrázek
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2069
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina

Příspěvek od mceza »

Nejde mi ani tak o poměr stran jako o její nesprávné otočení :-P
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
skautmalenovice
Příspěvky: 130
Registrován: ned kvě 11, 2014 05:52
Bydliště: Zlín-Malenovice

Re: Ukrajina

Příspěvek od skautmalenovice »

mceza píše:Nejde mi ani tak o poměr stran jako o její nesprávné otočení :-P
Změnil jsem i ten poměr. Už by to mělo být ok.
Obrázek
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Ukrajina

Příspěvek od dvk »

J.R.: Týjo, jak je ten svět malý. Učil mě na střední a zrovna on je postavička, která se nezapomíná :mrgreen: A to myslím v dobrém. Jo to byly časy ...

No tak mu prosím kdyžtak vzkaž, že jeho bývalí žáci z IT-4 na něho vzpomínají a že jeho OZMZHH si asi už budou pamatovat nafurt, i když ethernet od té doby už necvakali :mrgreen:
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina

Příspěvek od Laďuša »

Tak buď myslíš jinou vlajku než tu, co vidim, no a nebo už to je opravený, páč je dobře :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2069
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina

Příspěvek od mceza »

Laďuša:
skautmalenovice píše:Změnil jsem i ten poměr. Už by to mělo být ok.
Tak co myslíš? :-P
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina

Příspěvek od Laďuša »

Jééé, já jsem si nevšim, že diskuze pokračuje i na další stránce :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6527
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Ukrajina

Příspěvek od JmJ »

dvk píše:J.R.: Týjo, jak je ten svět malý. Učil mě na střední a zrovna on je postavička, která se nezapomíná :mrgreen: A to myslím v dobrém. Jo to byly časy ...

No tak mu prosím kdyžtak vzkaž, že jeho bývalí žáci z IT-4 na něho vzpomínají a že jeho OZMZHH si asi už budou pamatovat nafurt, i když ethernet od té doby už necvakali :mrgreen:
chybi ti tam 2 draty :rolleyes:
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Crocodile
Příspěvky: 3536
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina

Příspěvek od Crocodile »

Startování IS-3, součást památníku Velké vlastenecké války...

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Mmkkh3v-gc
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Uživatelský avatar
mceza
Příspěvky: 2069
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina

Příspěvek od mceza »

A tím je to potvrzeno! Rusové opravdu zásobují ukrajince minimálně vojenskou technikou!
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina

Příspěvek od dmatej »

Americký film o nacismu na Ukrajině z roku 2008. Docela kruté a leccos to vysvětluje, resp. dává do souvislostí - jak bujení neonácků na Ukrajině, tak ruskou i naší propagandu.
https://www.youtube.com/watch?v=MEKJDle ... 6206B21740
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Veverka

Re: Ukrajina

Příspěvek od Veverka »

Tak nám soudruzi separatisté na jihovýchodě ukrajiny oprašují staré bolševické tradice,když se střílejí mezi sebou,zatýkají místní užitečné idioty ve svých "vedoucích" pozicích aby mohli být hned nahrazeni příslušnými důstojníky GRU aspol.
Mezitím se tato "místní domobrana" vlastnící m.j. nejnovější moskalské granátomety vozí po městech donbasu v terénních autech a vybírá v podnicích a restauracích výpalné,což je mmch. super způsob vlády.

Vláda v kyjevě s tím nemůže nic dělat skoro nic,leda obehnat celý donbas ostnatým drátem,což fašounci a opilci v kremlu dobře vědí.Ruská média zatím jedou titulky ve stylu:EU chce vyhlásit hodnému rusku válku/putin obezrál nad fašistickou vládou v Kyjevě a potom je tam titulek,že děti na celé východní ukrajině jsou bez vody.občas mám pocit,že cokoliv politicky napravo od KSSS je v rusku pro oficiální média fašisticko-vojenská junta.

Ale nejvíce jsem smutný z toho,jak v česku spousta lidí otevřeně hájí KREML.Vzhledem ke zkušenostem z Gliwic,Mnichova,1968 mě to přijde až nepochopitelné.Spousta kremlobotů na idnesu atd. plácá něco o juntách,židovském spiknutí (mmch tak židi nebo fašouni nebo teda kdo 8) ,vině EU/NATO,USA.

Jedno musím moskalům uznat,jejich zpravodajská operace se minimálně v RF,v ČR a SK vyvíjí skoro perfektně ,viz od rusů předělávané fotky třeba z bandery byl na kyjevské radnici rázem pověšený hitler,domalovávání hákáčů na ukrajinskou techniku,"hajlování" jaseňuka apod.Prostě dost amatersky narafičené fotky,Bohužel spousta rusů tomu nekriticky věří a češi zase jedou na anti-EU vlně.

Obvykle vidím že to jsou ti co si věčně na něco stěžují,co v bývalém cccp nikdy nebyli a po týdnu pobytu by se ještě radostně vrátili do našeho "europekla"
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Ukrajina

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Tebe neco kouslo? :-)
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
KULICAK
Příspěvky: 295
Registrován: pát kvě 17, 2013 12:47
Bydliště: Neratovice

Re: Ukrajina

Příspěvek od KULICAK »

Veverka píše:Tak nám soudruzi separatisté na jihovýchodě ukrajiny oprašují staré bolševické tradice,když se střílejí mezi sebou,zatýkají místní užitečné idioty ve svých "vedoucích" pozicích aby mohli být hned nahrazeni příslušnými důstojníky GRU aspol.
Mezitím se tato "místní domobrana" vlastnící m.j. nejnovější moskalské granátomety vozí po městech donbasu v terénních autech a vybírá v podnicích a restauracích výpalné,což je mmch. super způsob vlády.

Vláda v kyjevě s tím nemůže nic dělat skoro nic,leda obehnat celý donbas ostnatým drátem,což fašounci a opilci v kremlu dobře vědí.Ruská média zatím jedou titulky ve stylu:EU chce vyhlásit hodnému rusku válku/putin obezrál nad fašistickou vládou v Kyjevě a potom je tam titulek,že děti na celé východní ukrajině jsou bez vody.občas mám pocit,že cokoliv politicky napravo od KSSS je v rusku pro oficiální média fašisticko-vojenská junta.

Ale nejvíce jsem smutný z toho,jak v česku spousta lidí otevřeně hájí KREML.Vzhledem ke zkušenostem z Gliwic,Mnichova,1968 mě to přijde až nepochopitelné.Spousta kremlobotů na idnesu atd. plácá něco o juntách,židovském spiknutí (mmch tak židi nebo fašouni nebo teda kdo 8) ,vině EU/NATO,USA.

Jedno musím moskalům uznat,jejich zpravodajská operace se minimálně v RF,v ČR a SK vyvíjí skoro perfektně ,viz od rusů předělávané fotky třeba z bandery byl na kyjevské radnici rázem pověšený hitler,domalovávání hákáčů na ukrajinskou techniku,"hajlování" jaseňuka apod.Prostě dost amatersky narafičené fotky,Bohužel spousta rusů tomu nekriticky věří a češi zase jedou na anti-EU vlně.

Obvykle vidím že to jsou ti co si věčně na něco stěžují,co v bývalém cccp nikdy nebyli a po týdnu pobytu by se ještě radostně vrátili do našeho "europekla"

Sviňárny většinou dělají obě strany,ne jen pravá nebo levá,nebo západní a východní.Naši činitelé nám vždy řeknou co se jim víc hodí do krámu a záleží na tom, na které jsme zrovna straně.
Obrázek

Лада - это красивый и верный автомобиль

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“