Bechyně jaro 2006

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kamil Teplárek
Příspěvky: 162
Registrován: ned říj 16, 2005 19:50
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Kontaktovat uživatele:

Re: presunout

Příspěvek od Kamil Teplárek »

SalWador píše:Jsem pro to, aby doslo k presunu do jine sekce, popripade k jine uprave. Co opravdu nemam rad, je odbihani od tematu. Vic se k tomu vyjadrovat nebudu.
Jo a votom to je.Taky nemám rád,když se něco řeší co nemá s tématem co dělat.Zodpovědní lidé,udělejte s tím něco prosim :salute:
LAĎA 2102(1992-2002)LAĎA 2104 (Ivan)(2002-) a taky modrá Laďa 2101 (Nataša)
Uživatelský avatar
Standa
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa »

Chettak píše:
čmelák píše:yo priama lajna do bloku HOVADINY :D

mas uplne recht
A co se tyce Stenlyho..nevim, proc to vytahnul zrovna ted a proc sem! Tu zalezitost sem bral jako uzavrenou.. a stale beru.. a uz se k tomu nehodlam vyjadrovat!!!
Chettak :munky2:
Protože jsem právě dneska asi po 14 dnech zapnul forum a přečetl jsem si to.Je to tady stejně o hovně jako před 14 dny takže ho zase vypnu.
Nevim co se všichni vášníte.Toto forum už půl roku funguje v 90% v tomto duchu to jest debat o jebat.Takže mi fakt nepřišlo divný reagovat i po delším čase.Jinak jako sorry :roll: :roll: :roll: :roll:

Stenly
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Tak jsem si to tu znovu pročítal (několikrát).
Když se na to tak dívám,tak má asi Standa pravdu.On na mě sice hodil narážku,ale má pravdu v tom,že na ní reagoval Chettak (když už byla z části zamluvená) a to svatbou,jako recesí.Ano,pár lidí se na to chytlo,včetně mě,ale záhy to bylo ukončeno (mnou).Pak padlo pár nepříjemných výtek vůči Chettakovi (což se mi taky nelíbilo).Ale fakt je,že tu svatbu jako takovou si vymyslel Chettak a v tom má Standa pravdu.
Zase je ale fakt,že tato věc už byla uzavřena a je nešťastné se k tomu vracet.Na druhou stranu je ale taky fakt,že se tu leckdy a leckde napíše víc blbostí a nikdo se nad tím nepozastaví.Takže by to chtělo buď více schovívavosti nebo přísnější pravidla na fóru. :wink:
Jinak bych rád diskusi,týkající se recese s názvem svatba,tímto ukončil.
Všem děkuji.
Ctirad.
Ctirad
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

A vratme se konecne k tematu. Cas se nezastavil a termin se blizi. Nevite nekdo, jak to vypada s podporou nasi akce tymem Milana Blahouta? Pokud tu bylo neco publikovano a mne to uniklo, pak se omlouvam. W.
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Wolf píše:A vratme se konecne k tematu. Cas se nezastavil a termin se blizi. Nevite nekdo, jak to vypada s podporou nasi akce tymem Milana Blahouta? Pokud tu bylo neco publikovano a mne to uniklo, pak se omlouvam. W.
To je fakt!! Prazaci...jak to teda vypada s Blahoutem??? :?:
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Pátrači? Jsou nějaký nový zprávy?

Jinak Cheetaku, kdyby nějak ty diplomy nevyšly, nebo bych byl nějak užitečnej, za pokus nic nedáš ;-) - stačí se ozvat na icq.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9344
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Jojo, co novýho? Už se něco ví? :lol:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

no co jde to? :lol:
Rafan
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rafan »

Nevim jak je to s Blahoutem, ale mluvil jsem o vikendu s Vasenkovem (pro neznale Autovid), mam Te pozdravovat Patraci :lol: a rikal ze se na ladasrazu zastavi. Idealni by bylo, pokud uz ted vite co by se vam tak mohlo hodit, aby treba admini zalozili "nakupni list", ten mu pak nafaxovat at to stihne privezt a proclit. Komunikuje pouze telefonicky nebo faxem (to mi teda tvrdil on) takze by to chtelo dat dohromady s predstihem...
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

:D Ja bych chtel privezt Kalinu :D . W.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

Rafan píše:Nevim jak je to s Blahoutem, ale mluvil jsem o vikendu s Vasenkovem (pro neznale Autovid), mam Te pozdravovat Patraci :lol: a rikal ze se na ladasrazu zastavi. Idealni by bylo, pokud uz ted vite co by se vam tak mohlo hodit, aby treba admini zalozili "nakupni list", ten mu pak nafaxovat at to stihne privezt a proclit. Komunikuje pouze telefonicky nebo faxem (to mi teda tvrdil on) takze by to chtelo dat dohromady s predstihem...
:idea: very good idea :)
kto sa toho podujme? :wink:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Majo píše:
Rafan píše:Nevim jak je to s Blahoutem, ale mluvil jsem o vikendu s Vasenkovem (pro neznale Autovid), mam Te pozdravovat Patraci :lol: a rikal ze se na ladasrazu zastavi. Idealni by bylo, pokud uz ted vite co by se vam tak mohlo hodit, aby treba admini zalozili "nakupni list", ten mu pak nafaxovat at to stihne privezt a proclit. Komunikuje pouze telefonicky nebo faxem (to mi teda tvrdil on) takze by to chtelo dat dohromady s predstihem...
:idea: very good idea :)
kto sa toho podujme? :wink:
vzhledem tomu že sem se s ním už viděl a taky pár věcí budu objednávat..tak se těch objednávek ujmu JÁ..takže kdo má zájem o nějaké díly přímo s fabriky nechť mě kontaktuje emailem nebo ICQ....názvy prosím přesné.ideál i s katalogovým číslem..případně malé foto..co objednáte potvrdím odpovědí a přidám do seznamu objednávek pod Vašim jménem...doufám,že si věříme a já pak neodjedu z Bechyně zrujnovanej,ale s žigulem plným ND
Rafan
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rafan »

Tomas: no bude to takovy test clenu Ladaklubu :wink: :blackeye:
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

NIKDO nic nechce to je divný
:lol:
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
Příspěvky: 1502
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Ondrůch »

Tomáš píše:NIKDO nic nechce to je divný
:lol:
Vydrž, ještě jsem neměl čas udělat seznam, ale něco určitě chtít budu. :D Jak na to spěcháš?
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)“