Lada 2107 Yokodrifta

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jozef Matuška
Příspěvky: 147
Registrován: úte bře 22, 2005 08:30
Bydliště: Šurany, Slovensko

Příspěvek od Jozef Matuška »

nereagoval som konkrétne na teba, ale je tu kopec "starých" drifterov, ktorý tu stále točia o niejakom drifte, technike driftu a stále čakám na dáke konkrétne video - vlastné, ale nie odkaz na youtube a buď dáky japonec alebo BMW, takže mám taký dojem, že síce sú medzi nami drifteri, len nikto ich nevidel. Ako YETI
Uživatelský avatar
Grov3
Příspěvky: 121
Registrován: sob lis 08, 2008 23:48
Bydliště: Lučenec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grov3 »

hmm žiaden problém len ja nemám k dispozícii takú peknú trať ako na tom videu no v sobotu idem na preteky tak sa pokúsim niečo natočiť :wink:
No drift, no fun....
http://amkvk.sk/
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA drift

Příspěvek od yokodrift »

No to video sem hned nahraj,at se to tady konecne z driftem hne....a jak to mate na drift poladeny?Vykon atd,neco sem hodte do placu at nacerpam nejake informace-zkusenosti... ještě jedno video....je to nějaká anglická soutěž nebo co...jestli jde ze špatného auta udělat pořádný fáro... http://www.youtube.com/watch?v=DgsXH37C ... re=related
Naposledy upravil(a) yokodrift dne stř zář 08, 2010 20:55, celkem upraveno 2 x.
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Ondra 07 píše:
yokodrift píše:....jinak snažím se hájit naši značku na drift fóru ale marně....kurňa co takhle podpora od drifťákú z LADA fóra co? :-)
Divis se? Tam driftujici lady neznaji, v CR jich moc neni, jestli nejaka vubec. Kdyz nejakej dobrodruh na tuning srazu pali gumy na seriovym ziguliku je spis k smichu a tim nam vsem dela hezkou reklamu, to se bouzel nejlip pamatuje. Na foru nikdo nedriftuje, nikdo na to nema auto. Nejbliz je asi Atex, ale ten ladi motor aby poradne bezel.
Ty ale jedna mimo forum byla,lidi na co je ten samosvor?
Uživatelský avatar
Grov3
Příspěvky: 121
Registrován: sob lis 08, 2008 23:48
Bydliště: Lučenec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grov3 »

:P Sluzi nato aby si v zakrute tomu netlacil plny plyn a nepocul len ako ti hrabe vnútorné koleso ale aby sa trochu pohlo aj to vonkajšie a zobralo zadok do šmyku :)
No drift, no fun....
http://amkvk.sk/
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Grov3 píše: Sory ale toto spraívim z mojou trocha poladenou 1500 a bez samosvoru...
Achjo... :roll: uz vim jak vznikaj baje a legendy
Grov3 píše:Podla mna racej zavarit diferak a mas hned 100%, dat tam 1.7 popripade prevrtat co najviac nech to vladze a trochu ten motor poladit a kludne to bude driftovat,
A ja idiot jako i jini se seru s turbomotorem do lady, kdyz staci trochu "poladit" zigulackej motor, ted jsi mi konecne otrevrel oci :lol:
Grov3 píše:len aspon na zadok netreba natrepat sirokanske gumy :)
Tak rovnou nasad ty pryzove dojezdovky a bude "driftovat" i moje 1500 co jezdi na 3 valce. Neco mi rika, ze ty siroke gumy tam jsou od toho, aby kdyz konecne pustis plyn a kola prestanou prokluzovat vpred, aby zacali lepit a mocnou adhezi zlepsily ovladatelnost tunoveho kolosu hrnouciho se smykem.
yokodrift píše:....a jak to mate na drift poladeny?Vykon atd,neco sem hodte do placu at nacerpam nejake informace-zkusenosti...
Nechci do tebe nejak rejt, ale mas aspon nejakou predstavu co s tim autem musis vsechno udelat aby se chovalo podle tvych predstav? Nejdrive by jsi asi mel si vubec udelat nejakou presnou vizi co chces aby to auto umelo a od toho se pak odrazit, naplanovat projekt. Pripravit seznam uprav, rozpocet a zvazeni rizik. Aby jsi nakonec zjistil za stejne penize poridis M3. Vize typu: na normalni jezdeni a drift fakt nestaci (jako by jsi rek, chci agresivniho pitbula co se bude sam vencit). Pokud nechces vsechno vymyslet za pochodu a udelat z toho bastl karu co se rozsype kdyz tomu poprvy nalozis. Co se tyce nejakych zkusenosti na urovni v oblasti lada-drift, tady moc nepochodis. Ja sice mam neco v hlave, nador, teda napad jak postavit takove auto, ale budu s tim zacinat rekneme pristi tyden a nevim jak to dopadne, neco z toho by ale melo urcite fungovat. Pokud chces na neco konkretni odpoved musis se konkretne zeptat, vsechny upravy by byli tri strany. Nebo zkus zapatrat na netu, madarsko atd... tam je toho tuny i speknyma navodama.
Jozef Matuška píše:takže mám taký dojem, že síce sú medzi nami drifteri, len nikto ich nevidel. Ako YETI
Ja zacinam mit dojem, ze kazdy kdo ma pred barakem zigula, ktery ma nahon na zadek a vykon motoru takovy, ze v dobach komunismu ujel kazde skodovce, se stane pres noc drifterem. Nepletme si dojmy s pojmy :lol: Kdyz pred garazou na sterku ci jinem kluzkem bordelu mi prohrabne jedno kolo a motor zakvili v 5tis. otackach, to jeste neni drift :ANAL:
Grov3 píše:hmm žiaden problém len ja nemám k dispozícii takú peknú trať ako na tom videu no v sobotu idem na preteky tak sa pokúsim niečo natočiť :wink:
Samozrejmne aby jsi mohl trenovat nebo zkouset drift potrebujes alespon takovou peknou zametenou drahu jen pro tebe, idelane okruh Dunlop, jinak to ani nema cenu. A propo na slovensku jezdite zavody i bez ridicaku? Asi jsem se narodil na spatne pulce evropy :lol:
Naposledy upravil(a) Ondra 07 dne stř zář 08, 2010 13:28, celkem upraveno 1 x.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Ondra 07 píše: ... Kdyz pred garazou na sterku ci jinem kluzkem bordelu mi prohrabne jedno kolo a motor zakvili v 5tis. otackach, to jeste neni drift ...
:koko: Fakt není? Chjo :cry: ... :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Koko Loko píše:
Ondra 07 píše: ... Kdyz pred garazou na sterku ci jinem kluzkem bordelu mi prohrabne jedno kolo a motor zakvili v 5tis. otackach, to jeste neni drift ...
:koko: Fakt není? Chjo :cry: ... :mrgreen: .
:goodman:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Jozef Matuška
Příspěvky: 147
Registrován: úte bře 22, 2005 08:30
Bydliště: Šurany, Slovensko

Příspěvek od Jozef Matuška »

Ondra 07 píše:Ja zacinam mit dojem, ze kazdy kdo ma pred barakem zigula, ktery ma nahon na zadek a vykon motoru takovy, ze v dobach komunismu ujel kazde skodovce, se stane pres noc drifterem. Nepletme si dojmy s pojmy :lol: Kdyz pred garazou na sterku ci jinem kluzkem bordelu mi prohrabne jedno kolo a motor zakvili v 5tis. otackach, to jeste neni drift :ANAL:
Plne súhlasím, len si to krajšie krajšie vysvetlil.
Uživatelský avatar
Grov3
Příspěvky: 121
Registrován: sob lis 08, 2008 23:48
Bydliště: Lučenec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grov3 »

Ondra 07 : Prosím ťa, ja niesom žiadny "tuzer" alá zigul01 (sory) alebo cojaviem co si myslite ale natocim dako to hlupe video a uvidíme :roll:
PS: mám nato svoj názor a či už to je alebo nieje pravda z nikým sa tu nejdem preto hádať, keby nieco treba to vyskúšať, potom písať
PS 2:
Samozrejmne aby jsi mohl trenovat nebo zkouset drift potrebujes alespon takovou peknou zametenou drahu jen pro tebe, idelane okruh Dunlop, jinak to ani nema cenu. A propo na slovensku jezdite zavody i bez ridicaku? Asi jsem se narodil na spatne pulce evropy
Mám 17 rokov takže vodičák nemám ale preteky preto jazdiť môžem, auto totiž nejazdí na vodičák. Skús si pozrieť stránku ktorú mám v podpise :arrow:
No drift, no fun....
http://amkvk.sk/
Marosqo
Příspěvky: 655
Registrován: stř srp 23, 2006 14:13
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marosqo »

Grov3 píše:Ondra 07 : Prosím ťa, ja niesom žiadny "tuzer" alá zigul01 (sory) alebo cojaviem co si myslite ale natocim dako to hlupe video a uvidíme :roll:
PS: mám nato svoj názor a či už to je alebo nieje pravda z nikým sa tu nejdem preto hádať, keby nieco treba to vyskúšať, potom písať
PS 2:
Samozrejmne aby jsi mohl trenovat nebo zkouset drift potrebujes alespon takovou peknou zametenou drahu jen pro tebe, idelane okruh Dunlop, jinak to ani nema cenu. A propo na slovensku jezdite zavody i bez ridicaku? Asi jsem se narodil na spatne pulce evropy
Mám 17 rokov takže vodičák nemám ale preteky preto jazdiť môžem, auto totiž nejazdí na vodičák. Skús si pozrieť stránku ktorú mám v podpise :arrow:
Unas a aj u vas su amaterske preteky na uzatvorenych tratiach a tam ti netreba vodicak...(mimochodm vodicak ti netreba ani na okruhy a ani preteky do vrchu )
vela rallyjazdcov terajsich zacinalo na podobnych zavodoch, kde jazdili este pred obdrzanim vodicaku a na velke rally nastupili az v 18. rokoch, kde je uz vodicak potrebny (nie koly zavodu, ale koly presunom a pod)
Pan najmudrejsi :wink:

A k tym vasim driftom ,ser na zgula a kup si E30 335i (pre rypalov ano, nikdy sa take nerobilo ale v DE a uz aj u vas v CZ sa daju kupit od garazovych kutilov za par korun ... )
ex.VAZ 2102 1974 ex hniloba VS. laminat :P
ex.VAZ 2101 1973 ... od 27.2.2008 minulost : /
ex.VAZ 2105 1984 ... tuned up 2107 gr. A

BMW E46 318i Touring
BMW E30 318IS 1990 Kinder M3 =)
BMW E30 325i Funwagen/Rallycar under construction :D
Lada Niva Urban 2017
Uživatelský avatar
Grov3
Příspěvky: 121
Registrován: sob lis 08, 2008 23:48
Bydliště: Lučenec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grov3 »

Pekne napisane, ja jazdím hlavne také menšie rallysprinty ale siel som uz aj MRC a aj do vrchu...E30 je super kára ale má ju už privela ludí :D aj ked možno nie stým motorom. Ja by som racej daku s13 200sx alebo ked BMW tak e21 :)
No drift, no fun....
http://amkvk.sk/
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

Marosqo píše:
Grov3 píše:Ondra 07 : Prosím ťa, ja niesom žiadny "tuzer" alá zigul01 (sory) alebo cojaviem co si myslite ale natocim dako to hlupe video a uvidíme :roll:
PS: mám nato svoj názor a či už to je alebo nieje pravda z nikým sa tu nejdem preto hádať, keby nieco treba to vyskúšať, potom písať
PS 2:
Samozrejmne aby jsi mohl trenovat nebo zkouset drift potrebujes alespon takovou peknou zametenou drahu jen pro tebe, idelane okruh Dunlop, jinak to ani nema cenu. A propo na slovensku jezdite zavody i bez ridicaku? Asi jsem se narodil na spatne pulce evropy
Mám 17 rokov takže vodičák nemám ale preteky preto jazdiť môžem, auto totiž nejazdí na vodičák. Skús si pozrieť stránku ktorú mám v podpise :arrow:
Unas a aj u vas su amaterske preteky na uzatvorenych tratiach a tam ti netreba vodicak...(mimochodm vodicak ti netreba ani na okruhy a ani preteky do vrchu )
vela rallyjazdcov terajsich zacinalo na podobnych zavodoch, kde jazdili este pred obdrzanim vodicaku a na velke rally nastupili az v 18. rokoch, kde je uz vodicak potrebny (nie koly zavodu, ale koly presunom a pod)
Pan najmudrejsi :wink:

A k tym vasim driftom ,ser na zgula a kup si E30 335i (pre rypalov ano, nikdy sa take nerobilo ale v DE a uz aj u vas v CZ sa daju kupit od garazovych kutilov za par korun ... )
Na poriadny drift treba japonca chlapci a nie bmw. Ono ide to aj s bmw ale taka S13 ako pise grov by bola asi lepsia volba ako nejake bmw s obrym 3,5litrom v predu.
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

a este treba aj poriadny medzikus medzi volantom a sedadlom. Ono auto môze byt ake chce ale ak je lavy sofer nikdy to nepôjde ako ma :P
Dalsia vec ktoru na toto treba je tvrdy podvozok. na seriovom to pôjde trosku horsie
amaterske minirally sa u nas jazdi bid v okoli mesta alebo priamo v meste na uzavretej ploche a tam skutocne chodi kazdy kto ma chut jazdit a chce si co to vyskusat. chodia tma upravenejsie auta ale dokonca aj uplne serie. predny zadny nahon vsetko mozne. dokonca som na slalome videl seriovu Skodu 105 S a aj prakticky seriovou ladou chalani zajazdili celkom slusne.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Marosqo
Příspěvky: 655
Registrován: stř srp 23, 2006 14:13
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marosqo »

Trevor píše:
Marosqo píše:
Grov3 píše:Ondra 07 : Prosím ťa, ja niesom žiadny "tuzer" alá zigul01 (sory) alebo cojaviem co si myslite ale natocim dako to hlupe video a uvidíme :roll:
PS: mám nato svoj názor a či už to je alebo nieje pravda z nikým sa tu nejdem preto hádať, keby nieco treba to vyskúšať, potom písať
PS 2: Mám 17 rokov takže vodičák nemám ale preteky preto jazdiť môžem, auto totiž nejazdí na vodičák. Skús si pozrieť stránku ktorú mám v podpise :arrow:
Unas a aj u vas su amaterske preteky na uzatvorenych tratiach a tam ti netreba vodicak...(mimochodm vodicak ti netreba ani na okruhy a ani preteky do vrchu )
vela rallyjazdcov terajsich zacinalo na podobnych zavodoch, kde jazdili este pred obdrzanim vodicaku a na velke rally nastupili az v 18. rokoch, kde je uz vodicak potrebny (nie koly zavodu, ale koly presunom a pod)
Pan najmudrejsi :wink:

A k tym vasim driftom ,ser na zgula a kup si E30 335i (pre rypalov ano, nikdy sa take nerobilo ale v DE a uz aj u vas v CZ sa daju kupit od garazovych kutilov za par korun ... )
Na poriadny drift treba japonca chlapci a nie bmw. Ono ide to aj s bmw ale taka S13 ako pise grov by bola asi lepsia volba ako nejake bmw s obrym 3,5litrom v predu.
Koe jazdi nissan skyline s V8 od bmw... :D
ale vsetko ma svoje pro a proti, na kolkych drift preteckoch si bol, ze tak hodnotis ?
Atmosfera BMW ci uz 3,5 alebo 4,0 resp 4,4 sa uplne inac sprava ako japonci, die od spodu plynule, japan zase tiez ked fukne ide jak p*ca ...vsetko je o peniazoch a naklonnosti k tej danej znacke...a k zigulom, tak este na rally ako historik, urcite nie drift so zigulackym motorom...

http://www.youtube.com/watch?v=o72K4m7e ... re=related
tu mas porovnanie, a je to ziga v ktorej je Xkrat viac natlacene ako v tych nasich dohromady :mrgreen:
ex.VAZ 2102 1974 ex hniloba VS. laminat :P
ex.VAZ 2101 1973 ... od 27.2.2008 minulost : /
ex.VAZ 2105 1984 ... tuned up 2107 gr. A

BMW E46 318i Touring
BMW E30 318IS 1990 Kinder M3 =)
BMW E30 325i Funwagen/Rallycar under construction :D
Lada Niva Urban 2017
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“