bílá VAZ 2103 - původní stav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Teepee píše:Myso napsal:
zdvihak hokejovy puk
Co je to?
take male cierne, hra sa s tym hokej :)
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

myslim ze tato debata uz nepatri do tohoto temata :!:

ale kdyz tu bude nejaky zajimavy a dobry reseni tak tu svou potvoru hodim na zimu na spalky
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Myso píše:zdvihak hokejovy puk
gogo píše:take male cierne, hra sa s tym hokej :)
Aha, zdvihák s podložkou ve tvaru a v materiálu hokejového puku, takovou jako mívají velké dílenské (sloupové) zdviháky.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Teepee píše:zdvihák s podložkou ve tvaru a v materiálu hokejového puku
zdvihak s hokejovym pukom, original!!!
ano tu sikmu plochu pouzivam, ked pouzijes hokejovy puk, alebo podperu ktora ma ten horny bazmek v tvare U tak to udrzi...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Když potřebuju mít svěšenou zadní nápravu, tak auto podkládám tam, jak je ten držák dlouhé tyčky co drží zadní mápravu. Pro názornost obrázek. Je to číslo 18.
A v předu pod nápravnici uprostřed.
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Díky za odpovědi a náměty. Pokusím se leštěnky dát tak, aby byly odlehčeny i pružiny. Obzvláště u žluté 21061 ve které mám i LPG. Ten nadměrně zatěžuje zadní pružiny a u Lad, které již mají LPG mnoho let dochází k trvalé deformaci a poklesu zadku, což je i estitecký hendikep. Dnes už vím, že jsem ho tam neměl instalovat.
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Scháním nový potah na volant na VAZ 2103 nebo 2106. Z LADy Praha mi byla doporučena firma www.KAMEI.cz., která se dovozem těchto potahů zabývá. Udělal jsem objednávku potahu (42 cm) před cca 1,5 měsícem. Zatím nic nepřišlo a ani asi nepřijde, neboť maximální doba na vyřízení objednávky u této firmy byla uvedena do 21 dnů Kdyby jste někdo případně věděli, kde se dá potah na volant sehnat budu vděčný za info. Super by bylo, kdyby byl i barevný výběr.
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

...skus pozret na Mysove stranky, je tam myslim aj dost nazorny navod na peknu rucnu pracu, ktoru si myslim taka lestenka zasluzi. pokial nezvladnes sam, snad sa niekto v tvojom okoli tomuto venuje. ked nic, aspon inspiracia.

....KAMEI..., no myslim ked obdrzali tvoju objednavku, s tym ze je to na ladu, asi sa hned nejaky curak v saku pousmial......a si vybaveny. :evil: Ako utecha, usetril si :) Takze ako zaver z toho vyplyva, ze firma KAMEI sa dovozom toho nezaobera, a dostal si nepravdive odporucanie. podakuj sa niekomu :twisted:
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Díky za radu, mohl by jsi prosím upřesnit kde najdu „Mysove stranky“? Zas až tak dobře se na na těchto stránkách neorientuju.
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Jarda1 píše:Díky za radu, mohl by jsi prosím upřesnit kde najdu „Mysove stranky“? Zas až tak dobře se na na těchto stránkách neorientuju.
Ty neznas starnky legendarniho Mysa? :P http://www.ladaklub.com/myso/upravy/volant/index.php
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Pan Petr
Příspěvky: 57
Registrován: úte zář 05, 2006 21:47
Bydliště: Voříškova, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Petr »

ahoj, vím, kde sehnat pěkný potahy na volant v brně a za velice slušnou cenu, ale kde v praze, to ti bohužel neporadím:(
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

To nevadí, scháním kdekoliv v ČR, hlavně aby byl. Kdybys mi dal kontakt nebo jiný způsob jak ten potah sehnat budu moc vděčný. A pasují skutečně na starý typ volantu VAZ 2101,3,6?
Pan Petr
Příspěvky: 57
Registrován: úte zář 05, 2006 21:47
Bydliště: Voříškova, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pan Petr »

Jarda1 píše:To nevadí, scháním kdekoliv v ČR, hlavně aby byl. Kdybys mi dal kontakt nebo jiný způsob jak ten potah sehnat budu moc vděčný. A pasují skutečně na starý typ volantu VAZ 2101,3,6?
Tady tohle je fotka toho potahu na volant, je to z nějákýho pružnýho materiálu, takže se to dá použít univerzálně na víc druhů volantů. Stálo to kolem kilča. Ten obchod je na Bratislavské v Brně, až půjdu kolem, vezmu vizitku, nevím teďka přesnně, jak se to jmenuje.
Přílohy
24.jpg
Jarda1
Příspěvky: 177
Registrován: úte říj 10, 2006 06:02

Příspěvek od Jarda1 »

Díky za kontakt předem, hned potom tam zavolám.
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Já ho mám taky da se koupit skoro kdekoliv na pumpe nebo v obchodě s nd teda aspoň u nás ve velkoměstě ano stojí 60 kč.
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“