Teepeeho VAZ 2106

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

je možné že to nejde proto že tam máš Lada1600 s velkym l mě to taky nešlo musiš tam mit všechno maly :-D
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

Kewe, on sa tam už dostal, mysliš že prečo išiel na "panáka"? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Inu, nevypadá to tak zle, dokonce by se dalo říci, že velice dobře :mrgreen: . Ta bílá je taková uhrančivá. Zejména mě zaujaly detaily náprav, nádherný to pohled. Trošku si to bude chtít pohrát s hadýrkou a očistit potečená místa od oleje, aby byl dojem dokonalý. Ty flekaté plasto - koženkové věci v interiéru jsou takové zajímavé, skoro by se dalo říci, že vypadají plesnivě :D (už budu hodnej), asi to bude chtít nějak oživit. V motorovém prostoru to bude chtít také též trošku opucovat. V podstatě to jsou všechno takové drobné detaily, které musí být radost odstraňovat, když se nemusí řešit fatality. Vypadá to celkově pěkně, je to přeci jen vlajková loď automobilky, model luxusního vzhledu. Jediné co se mi na těchto modelech vyloženě hnusí je naprosto buransky vyřešený středový panel, dle mého názoru to vypadá úplně děsně v kontrastu s pěknou palubkou. Doufám, že stroj bude k spatření na vlastní kukadla na jarním srazu, jistě se bude na co koukat.
Naposledy upravil(a) Křečík Barbuška dne ned pro 21, 2008 22:54, celkem upraveno 1 x.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Ano, heslo tu od Puhiho zaznělo a dobrá rada od Kewint taky, tak já nevím :dontknow:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Když tak na to koukám, má to kličky na stahování oken z 2103 a plastové páčky na otvírání dveří. Tahle kombinace se dost často vyskytuje, přijde mi ale hrozně nepřirozená, stejně jako to tlačítko na výstražnou signalizaci. Je až neuveřitelné jak hodně se mohou jednotlivá provedení 2106 lišit - v interiéru i exteriéru. :)
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Páčky dveří a spínač varovných blikačů jsou stejné, jako v Hnědém LADOvi. Kličky oken se opravdu liší.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Nuž kočárem pěkným oblažil jsi svátek slunovratu ve své tvrzi. Jen přeškoda veliká že knechti o cesty se starající solí je na zimu upravují místo aby bochník sobě ku krmi upravili a tak s Vazidlem cest letos již mnoho neprojedeš. Nu roboty vážné na kočáře míti nebudeš, okem svým spokojeně jsem na plátnech spočinul a chválu převelikou jsem na tebe pěl. Nuž tedy pane Svátky kristova a slunovratu veselé ti ze srdce přejíc a oslavy roku Nového též loučím se pevně věříc že na nějaký sněm pánů vazomilců dorazíš a společně žejdlík na zdarví tvé a mnoho kilometrů lady bíleho vypijeme.
Pavel Vošic z Loucké a Okolí



Překlad: Děkuji teepemu za fotky (hle ultimátm zabralo) a gretuluji mu k pěknému autu, zároveň ho vyzívám k účasti na nějakém srazu.
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Dokonáno jest.
Hnědý LADA zůstává zapsán v mém srdci, ale v Technickém průkazu já už zapsán nejsem. Bude se v něm vozit brácha, který jej velmi pravděpodobně během pár let zcela dojezdí. Brácha je můj soused, auto budu mít na dohled, ale vidět jak chřadne, nebo ho udržovat pro někoho jiného, není nic moc. Bolí to, ale musí to tak být, Hnědý LADA je už za pomyslnou hranicí, kdy by stálo za to, zpátky z něj vytvářet leštěnku. Odhadoval jsem to na 50 0000-60 000CZK a spousty hodin práce a trápení. Proto jsem hledal až našel Bílého. Najel jsem s ním za tři roky asi 1500-2000km, aspoň si ještě zajezdí.
Mám tak zase "jen" dvě auta, jedno rodinné na cestování a ježdění a druhé pro radost.
Mít třetí, odstavené před barákem na dešti a omlouvat to tažným zařízením a využitím "na práci" jednou za rok, když mám rodinu, tak opravdu nedává smysl potrhle propadnout sbírání opotřebených aut, obzvlášť když třetí a další nemám kam dát.
A než více věcí flákat, raději budu dělat jednu pořádně.

:cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby: :cry: :crybaby:

Ách jo. :(
Bílý LADA a okřídlená spol.
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Teepee píše:Odhadoval jsem to na 50 0000-60 000CZK
To bys musel pořádně přitlačit. :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Třebas neni každej takovej fetišista na naprosto dokonalý díly jako ty :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Laďuša píše:Třebas neni každej takovej fetišista na naprosto dokonalý díly jako ty :P
Hlavne ne kazdej to ma na sracku shnily jako on :P
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Malda píše:Hlavne ne kazdej to ma na sracku shnily jako on :P
Ano, Hnědý LADA má děravé plechy v místě, kde stýkají přední blatníky s předním čelem, pod předním nárazníkem. Pak levý přední blatník má díru v boku v nepochopitelném místě, asi tam odfoukl nátěr zespodu a ještě kolem předních lampiček (blinkry s parkovačkama). Nosné části bez chyby, zadek bez chyby, jen opravované úchyty zástěrek. Myslím že by za to stálo to jen vylaminovat, a nebo lépe vyvařit a vytmelit, protože přední blatníky jsou jinak OK, i v místě kde jsou slícované k podběhu.
Pak vytmelit ty díry po krupobití, vyměnit přední a zadní kapotu (obě mám na půdě) a nechat přestříkat.
Mechanicky jen dát do pořádku hukot ze zadní nápravy a vyvařit uchycení převodky řízení, plech na nosníku je tam trochu popraskaný.
A sehnat nepopuchýřkovanou přední masku
Pak by byl Hnědý LADA leštěnka jak bejk.
Vytlačím něco na rajče...
Naposledy upravil(a) Teepee dne pon pro 29, 2008 19:30, celkem upraveno 1 x.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Teepee ja nemyslel tvyho Hnedyho, ale Nulasestkovo auto :D
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Malda píše:Teepee ja nemyslel tvyho Hnedyho, ale Nulasestkovo auto :D
No vždyť, já to tak pochopil, já jsem schválně popsal jak na tom Hnědý je - proč si myslím že by ho spravilo 50-60tKč.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Petanek2101
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek2101 »

taky zaleži co by si z toho chtel mit,esi veterana a nebo dat to do cajku na provoz.
kdyby to první tak by 50 nestačilo
kdyby to druhe tak bych se do 20ti vešel v pohodě když bych si to urobil sam 8)
Mno a už je po bastlu,ať jsou mu hutě lehké.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“