Výmena chladiacej kvapaliny

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

Laďuša píše:Třeba číst pomalejš, myslet nad tim
ok ok, tak mi daj bluda ako vždy a budeme spokojní všetci :P :axe:
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Chlapci, střapci,....
Normálně jsem netušil, že se dá žít bez kohoutků. Vaše utrpení mi rve žíly, a proto prohlašuju, že kdo mi dovalí výpustný šroub a kohoutek, tak mu to naletuju, totéž do chladiče.A to bez nároku na honorář! Samozřejmě po předchozí domluvě. :wink:
Přílohy
IMGP0210.jpg
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Hmmm, tohle jsi sem neměl psát. Mám silný pocit, že je tu jeden vážný zájemce. :D Seženu si potřebné propriety a budu Tě s dovolením kontaktovat. 8) Po tomhle se mi totiž stýská od doby kdy jsem ještě jezdil Octávií.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Vím co píšu a stojím si za tím.
Ty výpustné kohoutky jsou v každém istalatérství, zbytek není za přítomnosti přítele autogena žádná věda.
Za povšimnutí ale též stojí kohoutek na modrém bloku, je to motor od Tommela, a nápadně mi to připomíná laboratorní kohoutek na plyn. Že by plynový závit?
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Dusan
Příspěvky: 3917
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Aku kapalinuiu pouyitz tutp http://www.slovnaft.sk/sk/jazdite_s_nam ... _pou_itie/

alebo tuto

http://www.slovnaft.sk/sk/jazdite_s_nam ... kvapaliny/

Hladal som a pisu ze G11
Jde o kapalinu komplikovaného chemického složení, která zaručuje ochranu chladících systémů všech spalovacích motorů, zejména kombinovaných, skládajících se z ocelových nebo litinových dílů a součástí vyrobených z lehkých slitin.


pre G12
Přítomnost speciálních organických inhibitorů zaručuje vynikající ochranu chladících systémů všech typů spalovacích motorů, zejména systémů vyrobených z hliníku nebo lehkých slitin.

TAk neviem aby mi ta G11 nerozleptala hlavu :roll:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4300
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Dusan píše:... G11
TAk neviem aby mi ta G11 nerozleptala hlavu :roll:
Vždyť tam píšou, že G11 zaručuje ochranu chladících systémů všech spalovacích motorů, zejména kombinovaných, skládajících se z ocelových nebo litinových dílů a součástí vyrobených z lehkých slitin.
Navíc G11, též normě VW TL 774 C odpovídá například Fridex G48 , na kterém se píše, že je mísitelný s kapalinami normy VW TL 774 B (Fridex Stabil ). Proto si myslím, že je kapalina G11 ideální k výměně jakékoli kapaliny, kromě jednoznačně identifikovatelné růžové G12. (VW TL 774 D/F)
G12 se nesmí mísit s kapalinami typu B a C, takže je nutný důkladný výplach systému a i tak můžeš dopadnout stejně jako Pátrač
Nicméně pokud nevíš co v systému je, výplach prostě udělej.
Ještě můžeš kouknout sem
Bílý LADA a okřídlená spol.
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“