Brněnský podzim

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Pátrač píše:Perlička. Dneska ráno mi někdo nechal pod autem doklady.Peníze jsou sice pryč a doklady už jsou mi na hovno, protože mám všechno vystavené nové.
:evil: :evil:

:shock: A pak že už nejsou "poctiví" lidé. :?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Hurikán píše:
Pátrač píše:Perlička. Dneska ráno mi někdo nechal pod autem doklady.Peníze jsou sice pryč a doklady už jsou mi na hovno, protože mám všechno vystavené nové.
:evil: :evil:

:shock: A pak že už nejsou "poctiví" lidé. :?


Takže suma sumárum když nebudu počítat lítání tak 600 vystavení nových dokladů,2000 blokace platební karty plus 1500 hotovost. Tomu říkám dáreček k vánocům.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Pátrač píše:
Hurikán píše:
Pátrač píše:Perlička. Dneska ráno mi někdo nechal pod autem doklady.Peníze jsou sice pryč a doklady už jsou mi na hovno, protože mám všechno vystavené nové.
:evil: :evil:

:shock: A pak že už nejsou "poctiví" lidé. :?


Takže suma sumárum když nebudu počítat lítání tak 600 vystavení nových dokladů,2000 blokace platební karty plus 1500 hotovost. Tomu říkám dáreček k vánocům.


Moc pěkný, to musí přidat na náladě, blokace karty stojí 2000? Já osobně svoji kartu nosím sebou jen když du vybírat penízky, snažím se tak eliminovat možnost stráty, navíc nerad používám takové vymoženosti.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Martin
Příspěvky: 61
Registrován: stř čer 02, 2004 09:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Martin »

Pátrač píše:Perlička. Dneska ráno mi někdo nechal pod autem doklady.Peníze jsou sice pryč a doklady už jsou mi na hovno, protože mám všechno vystavené nové.
:evil: :evil:


To mas stesti v nestesti ... Doklady mas zpatky, ale jsou ti prd platny. No aspon bud rad, ze ti na tvou obcanku nekdo v budoucnu nevezme neco na fakturu ...
Martin
Příspěvky: 61
Registrován: stř čer 02, 2004 09:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Martin »

Ondrej píše:Martine, to buď možná i rád, že jsi to neviděl :shock:

Hleděl jsem jak puk, no to jsme možná hleděli všici :lol:

Fakt hrubé.

Kdyby mi někdo ráno řekl, že budu do tmy kanibalizovat Poláky, tak ho asi pošlu doprdele :)
Byl jsem tam totiž ještě krapet déle než ostatní, ale myslím, že se nenašel jedinec, který by odjížděl s prázdnou :D Nebo jo? Možná tak Luděk :D Nebo oba Luďkové, Nivy tam neměli.

Fotek mám 3p, ale nemám teď čas z nich tvořit nějakou webstránku, tak jestli někdo máte zájem, písněte a můžu je poslat.

Salw:
Mám pocit, že účast byla 16,5 vozu, tedy 16 žigulů a jeden invalidní Fiat :D


Ten vrakac, to je fakt narez! Mozna jsem i rad, ze jsem tohle pohrebiste zigulaku nevidel, asi by me to hodne vzalo :cry: !? Ikdyz je fakt, ze se tu da kdejaka blbost sehnat. Asi krome motoru, pac jak tu nekdo psal, k tomu se arabaci moc nemeli. Pokud vim, tak Tomas se chystal dovezt nejakej 15kovej motor, a nic ... Furt shani!? Podle fotek, ale arbaci berou auta jako oprvdovej srot, to jak s nima zachazi, to ja sila. Nehlede na to, ze vsechno rabujou v podstate na poli, to musi byt olejovy uniky, ekologie musi jasat :evil:

Ondreji, muzes mi poslat vic fotek na maila? Diky.
Pool

Příspěvek od Pool »

Taky mám takovou zkušenost. Někdo mně šlohnul peněženku s doklady a telefon, když jsme měli v práci otevřeno do dvora. Našla se za měsíc u popelnic o pár vchodů vedle, ale samozřejmě doklady už jsem mohl akorát rozšmelcovat, páč taky jsem okamžitě všechno oblítal a vyřídil si nový. Čím dřív, tím menší šance pro zloděje, že jich nějak zneužije. Ikdyž jim jde spíše o ty peníze..
Občanka byla celkem rychle a bez čekání. Nejhorší byl řidičák a magistrát na veveří... :? Kreditku jsem naštěstí neměl, páč jí mívám u sebe asi tak stejně často, jak Koko Loko :wink: (jenom pro výběr).
A ohlášení události mi taky trvalo několik hodin.. Měšťáky na Vinohradech to nezajímalo, obvodna PČR na Staré osadě liduprázdná, nešlo se dozvonit, tak jsem musel volat na státní linku 158 :roll: Tam mi řekli, že jakýkoliv pokus o zneužití je od "teď " hlídán a poslali mě na druhý den na PČR do Komárova, že tam se tím zabývaj (ztráty dokladů).
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

[quote="Martin
Ten vrakac, to je fakt narez! Mozna jsem i rad, ze jsem tohle pohrebiste zigulaku nevidel, asi by me to hodne vzalo :cry: !? Ikdyz je fakt, ze se tu da kdejaka blbost sehnat. Asi krome motoru, pac jak tu nekdo psal, k tomu se arabaci moc nemeli. Pokud vim, tak Tomas se chystal dovezt nejakej 15kovej motor, a nic ... Furt shani!? Podle fotek, ale arbaci berou auta jako oprvdovej srot, to jak s nima zachazi, to ja sila. Nehlede na to, ze vsechno rabujou v podstate na poli, to musi byt olejovy uniky, ekologie musi jasat :evil:

Ondreji, muzes mi poslat vic fotek na maila? Diky.[/quote]

No venku sou auta akorát parkovaný rozebíraj to vevnitř. Olej nevypouští zůstáváv v motoru, stejně tak převoďák i rozvoďák. jediný co se vypouští je voda z chladiče. venku sou pak jen holé skelety zbytky karoserií, ze kterých se nedá už nic použít. i když si myslím že leccos by se dalo vzít i z toho. :)
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

Tak teprve teď jsem si udělal čas na prohlídnutí toho vašeho výletu na Ladí hřbitov. Je to fakt jen pro silné nervy. Už mi začíná bejt jasný, kde to všechno končí, když tuhle ve zprávách hlásili, že se po republice ztrácejí staré škodovky a cituji: "takzvané žigulíky".
A jestli to není zlodějna, proč jen nechtějí pustit z ruky motory? Že by kvůli číslům? Nebo to lifrujou zpátky do Arábie, kde budou sloužit jako motorová základna pro budoucí tankovou armádu Al Kájdy? Fakt je ten, že ty kastle na fotkách vypadaj (některý) až neuvěřitelně zachovale. Nechápu, jak mohl někdo takový auto (např. ta oranžová 2101) dát do šrotu. Vždyť jsme se tu už několikrát bavili o tom, jak sice Čecháček na žíga nadává, ale když má nějakýho na prodej, chce za totál shnilotinu dvacet klacků...

Každopádně je to smutnej pohled.
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Míra151
Příspěvky: 928
Registrován: pát črc 22, 2005 13:41
Bydliště: Skoro JEDOVNICE

Příspěvek od Míra151 »

Pátrač píše:[quote="Martin


Ondreji, muzes mi poslat vic fotek na maila? Diky.


Já chci taky fotky
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

To Radek...motory nechteji sice dat, ale klidne vymeni kus za kus.Je to proto ze rozeberou auto a vsechny dily musi dodat do Egypta...A podle toho co rikal jeden co to rozdelava tak za jedno rozebrane auto dostanou cca 20-25tisic.Pokud je to opravdu tak tak se nedivim ze neprodaji motor ani za 5tisic...Jim jde o auta, potrebujou naplnit kontejner...
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

2 Drobek:
Aha, tak teď už je mi to jasný. Jenom mi to na chvíli zavonělo nějakou levotou. Taky si ale mohli za svojí základnu mohli vybrat třeba Ukrajinu, kde máš žigulů za každou vesnicí dva stohy (podle legend a pověstí) :lol:
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11032
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Radek píše:...si ale mohli za svojí základnu mohli vybrat třeba Ukrajinu, kde máš žigulů za každou vesnicí dva stohy (podle legend a pověstí) :lol:


Možná je to tím, že u nás bývá zvykem o vozítka pečovat o trošku více než dále na východ, takže zde těží asi kvalitnější materiál.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Míra151
Příspěvky: 928
Registrován: pát črc 22, 2005 13:41
Bydliště: Skoro JEDOVNICE

Příspěvek od Míra151 »

Jen aby se naše nelíbyla také
Až mi zmizne tak vím kde hledat
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

To Radek...no kdyz ode mne brali dily ukrajinci tak mi rikali ze u nich sice dily jdou sehnat ale nejsou tak kvalitni jako dily z nasich aut(byt jsou pouzite)...coz ostatne vetsina z nas dobre zna-"qalitu" dnesnich dilu :roll:
Jinak jen tak pro zajimavost, Lada se do Egypta nedovazela ale primo se tam vyrabela...Meli licenci a jezdi jich tam dost.Prej i taxiky a tak.Jenze ukoncili vyrobu a schazeji dily...Tak mne to bylo vysvetleno, co je na tom pravdy nevim...
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

2 Drobek 81: dík za vysvětlení, to jsem nevěděl, že Lady se v Egyptě vyráběly. "Sdělano v Egyptě" :lol: :lol: :lol: Je to docela sranda.

2 Míra 151: Jo, to by mě asi trefilo. Zvlášť když mám sice sqělou garáž, ale společnou a sdílím ji s osmi debilama, který maj věci jako např. včera. Jdu náhodně kolem garáže, koukám vrata dokořán, tak tam zabočím, že jen pohledem pohladím Hakouše, jestli je vsjo O.K. V garáži podezřelý ticho, tak tam vlezu - nikde nikdo. Párkrát zahulákám (spolugarážníci jsou věsměs ročníky od 1950 níž, takže slechy už jim tolik neslouží) - garáž prázdná.
Někdo prostě odjel a nechal vrata dokořán, aby kterejkoliv parchant, co půjde kolem, tam mohl dělat inventuru. Žádnej div, že nám to loni vybrali.
Tak jsem si zanadával, vytáhl ty klíče, co tam byly v zámku, pověsil je dovnitř na viditelný místo a zamknul. Ať si ten debílek vystojí důlek, až se vrátí a bude muset čekat na někoho, kdo půjde dovnitř.
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“