Cekani na Kalinu.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
MartinV
Příspěvky: 14
Registrován: čtv srp 25, 2005 09:16

Příspěvek od MartinV »

FOMA píše:Jo a ještě příští týden vychází v časopisu AutoTip test Lada Kalina versus Dacia Logan,tak jsem opět velmi zvědavý jaký bude náhled pánů redaktorů...


Já si myslím, že je to ten test z AutoBildu, co o něm někdo psal, jak tam kritizovali brzdy, jen přeloženej, tak uvidíme. Jinak včera v místním pražském plátku, co dávají zadarmo u metra, vyšel popis Kaliny a tam ji zdrbli jako nejhorší auto na světě.... Vzhledem k tomu, že to čte skoro každej, tak nic moc.
Jiri
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvek od Jiri »

prodejna na konevce.... no nevim nova auta jsem tam nikdy neokukoval a co se tyce prodejny s nahradnima dilama myslim ze je tam v celku vstricny pristup a slusna znalost.
Problem je v tom jak to funguje - oteviraci doba se mi nelibi , na vratech je obcas cedule ze konci v 16hod...a kdyz dil neni tak pokud clovek nechce jet do melnika tak si musi pockat cely tyden nebo v pripade ze to neni ani na melniku tak nikdo nevi kdy dorazi kamion s dilama a jestli to v nem bude....
docela me kdysi dorazilo ze 3 tydny v lednu delali na Melniku inventuru a po tu dobu se na auto nedalo vubec nic sehnat.
s timhle pristupem se sami staveji do role outsideru bez ohledu na to jak kvalitni auta prodavaji
Jedovaty hlas prodavacky mi nevadi kdyz dostanu co chci a prodejna je otevrena kdy ja potrebuju
Samozrejme ze nezajem prodavacu a zahulena mistnost by me taky odradila.
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

ad koněvova: při testování kaliny přišlo i na debatu o autosalonu takže jesm se dozvěděl (mimo jiné) že jednoho (novýho člověka) museli vyhodit (prý pro jeho přístup k práci) a další člověk je na operaci s páteří. takže dva chybějící lidi jsou asi znát.
a rači jsem za třebas umouněnou prodejnu s rozumnejma cenama než za naleštěnej noblsalon plnej kravaťáků kde dokážou zkravit co se dá (teď mluvím hlavně spíš o servisu) a ještě u toho přemejšlej především o tom jak člověka natáhnout.

Vůbec nemluvě o rádoby noblsalonech který ani menají autorizaci
Jura Baran
Příspěvky: 131
Registrován: stř čer 29, 2005 11:08

Příspěvek od Jura Baran »

Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

HELP: jak je adresa těch separé ruskejch vebovek kaliny ???
Erik
Příspěvky: 398
Registrován: stř čer 02, 2004 08:12
Bydliště: Třebenice

Příspěvek od Erik »

Ahoj Tome, myslíš tohle: http://www.lada-kalina.ru/ ? Ale to mi teď nejde...
1991 až 1995 Š 445 (r. v. 1958)
1994 až 1999 LADA 2101 (r. v. 1980)
1998 až 2003 Lada 21061 - 1500s (r. v. 1984)
2002 až 2008 Lada 2111 (r. v. 2000)
2008 dosud Honda Civic 1,4 Si, 6g sedan (r. v. 1998) - Vendelín
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

Radku, čo to tu splietaš o nekvalitnej pracovnej sile so Slovenska a Poľska v Škode MB? Čo? ty si kvalitnejšia pracovná sila? Veď Škodu Češi predali a Nemec bude najímať koho on chce. Takže rovnako kvalitnú pracovnú silu za menej peňazí. Toto musí byť jasné aj debilovi! Ty budeš pre svoju blbosť jazdiť na starom Žiguli asi do konca života. :axe:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6511
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

rudo. píše:Radku, čo to tu splietaš o nekvalitnej pracovnej sile so Slovenska a Poľska v Škode MB? Čo? ty si kvalitnejšia pracovná sila? Veď Škodu Češi predali a Nemec bude najímať koho on chce. Takže rovnako kvalitnú pracovnú silu za menej peňazí. Toto musí byť jasné aj debilovi! Ty budeš pre svoju blbosť jazdiť na starom Žiguli asi do konca života. :axe:


Chyba! uz si koupil novyho :lol: :lol:
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

Hele, nekecej jo? Já ti nevěřím. A i kdyby, chybička se vloudí. :D
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6511
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

rudo. píše:Hele, nekecej jo? Já ti nevěřím. A i kdyby, chybička se vloudí. :D


http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=4004&start=0 :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
rudo.
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvek od rudo. »

A to som mal na mysli radu 110? Ty chodíš na vysokú nie? Takže máš vyvinuté logické myslenie, aspoň doteraz, čo si tu písal to malo logiku. Takže neviem. V debate tu ďalej nepokračujem. Toho spomínaného debila odvolávam a nahradzujem ho "hlupák" a že musia aj takýto ľudia žiť, to ja nezmením. Ale aspoň zabučím. Aj keď tým nič nezmením aspoň si uľavím.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6511
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

rudo. píše:A to som mal na mysli radu 110? Ty chodíš na vysokú nie? Takže máš vyvinuté logické myslenie, aspoň doteraz, čo si tu písal to malo logiku. Takže neviem. V debate tu ďalej nepokračujem. Toho spomínaného debila odvolávam a nahradzujem ho "hlupák" a že musia aj takýto ľudia žiť, to ja nezmením. Ale aspoň zabučím. Aj keď tým nič nezmením aspoň si uľavím.


O boze. Hlavne zadnou paniku, od toho mame inštrukce [zavodci z Putimi].

Mozna ty me "prispevky" radeji smazte.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Erik
Příspěvky: 398
Registrován: stř čer 02, 2004 08:12
Bydliště: Třebenice

Příspěvek od Erik »

Rudo sorry, ale už jsem si několilrát všiml, že jsi docela arogantní. Myslím, že nemusíš hned psát o debilech. Já jsem ten příspěvek od Radka nechápal tak, že by Slováci nebo Poláci obecně byli méně kvalifikovaní pracovníci. Ale věřím tomu, že v tomhle konkrétním případě (Škoda MB) tam nebude výkvět slovenských a polských pracovníků. Radek chtěl podle mě říci, že ve škodovce na určitých místech nepracují také (v porovnání s Ladou)zrovna kvalifikovaní pracovníci. A jestli jsou to Slováci, Poláci nebo Češi je jedno. Tam šlo totiž o kvalitu výrobků a ne o kritiku Slováků :-)))
1991 až 1995 Š 445 (r. v. 1958)
1994 až 1999 LADA 2101 (r. v. 1980)
1998 až 2003 Lada 21061 - 1500s (r. v. 1984)
2002 až 2008 Lada 2111 (r. v. 2000)
2008 dosud Honda Civic 1,4 Si, 6g sedan (r. v. 1998) - Vendelín
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

takže já si dovolím malinko zareagovat,vzhledem k tomu,že se zde jedná o mě.
to Rudo:chtěl bych ti říci,že zrovna já jsem ten poslední,kdo by hanil Slováky,pro mě to ani nejsou cizinci a vždy jsem byl(a jsem doteď )odpůrce rozdělení Československa.
To,že jsem více kvalifikovná síla si myslim,protože mam narozdíl od mnoha dělníků,pracujících na těchto zmiňovaných sektorech Škodovky,alespoň nějaké vzdělání.A hlavně mi netvrď,že ne.Můj kamarád a bývalý spolupracovník tyto lidi shání na práci(mimochodem je z Bardějova,takže určitě neni nijak zaujatý).Krom toho,kdyby byli všichni tak skvělí a kvalifikovaní,tak by se nemusli trmácet takovou dálku kvůli práci,ale jistě by si našli místo u vás nebo by jeli dál na západ.
Tím hlupákem nebo debilem jsi myslel mne nebo JmJ?Anebo dokonce oba?To mi nepřijde úplně fér,já tu taky nikoho neurážim.Taky nevim,proč bych měl do smrti jezdit starým žigulíkem.To snad pro moje názory?
to JmJ a Erik:díky Vám se necítím jako úplný debil,protože mě alespoň někdo pochopil.
To stačí,delší příspěvek ode mne tu na foru snad ještě není.Ale nemám za potřebí,aby se do mě někdo navážel.
Конец фильма дорогой.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

radek mb píše:to JmJ a Erik:díky Vám se necítím jako úplný debil,protože mě alespoň někdo pochopil.

Radku ja si spise myslim, ze Te pochopili skoro vsichni ... az na vyjimky. Vsichni vedi, ze na tech linkach se nevyzaduje zadna velka kvalifikace a vzhledem k teto potrebe jsou lide, kteri tam pracuji i prijimani. A jestli jsou z Aljasky, ci z Australie je uplne jedno. Tim nechci ale jejich praci zlehcovat. Vazim si kazde prace a kazdeho pracovnika, ktery chce pracovat, a to treba i za cenu odlouceni od domova. Nevazim si spise tech, kteri o touze pracovat jenom mluvi, ale radeji chodi na socialku. Omlouvam se za OT, ale nedalo mi to nezareagovat. W.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelu Kalina“