Bechyně jaro 2006

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

myslim že jooo, já na svojí první bechyni jakožto zarytej fanoušek samary málem dorazil se svou sierou a taky jsem to tady někde napsal

myslím že na takovýhle píčování tu fakt není dobrej prostor

takže se uklidníme jo ?
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Flipper Tom píše:myslim že jooo, já na svojí první bechyni jakožto zarytej fanoušek samary málem dorazil se svou sierou a taky jsem to tady někde napsal

myslím že na takovýhle píčování tu fakt není dobrej prostor

takže se uklidníme jo ?
jak sem rikal...uznavam, prehnal sem to... omlouvam se vsem, do kterejch sem se pustil. A timto bych prosil toto tema za uzavrene..a uz o tom nechci slyset ani slovo!! Dekuji!
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Uživatelský avatar
Standa
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa »

Chettak píše:
Standa píše:Jsem pro všema deseti.Nic porti Chechtaku ale todle byl hodně telecí nápad.Takový kratochvíl jsme dělali ve školce.Takže mokrej hadr na palici a přemejšlej dál.

Stenly
ten teleci napad byl ale tvuj!! Ja ho jen rozvinul...

Chettak :munky2:
Dovol abych tě poopravil.Já jsem nikdy neřekl a nemluvil o svatbě z recese.Já jsem mluvil o spojení ladamaniaků.To byla ta výzva pro Ctirada.Aby jako pochopil že nemá cenu dceru hlídat.A až ty si vymyslel telecí svtabu.Takže tak.Jestli si neumíš představit jiný spojení dvou opačných pohlaví jinak než jako svatbu tak fakt nevim čim ty holky voblbuješ.Jen pro upřesnění.

čestík Stenly
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Standa píše:
Chettak píše:
Standa píše:Jsem pro všema deseti.Nic porti Chechtaku ale todle byl hodně telecí nápad.Takový kratochvíl jsme dělali ve školce.Takže mokrej hadr na palici a přemejšlej dál.

Stenly
ten teleci napad byl ale tvuj!! Ja ho jen rozvinul...

Chettak :munky2:
Dovol abych tě poopravil.Já jsem nikdy neřekl a nemluvil o svatbě z recese.Já jsem mluvil o spojení ladamaniaků.To byla ta výzva pro Ctirada.Aby jako pochopil že nemá cenu dceru hlídat.A až ty si vymyslel telecí svtabu.Takže tak.Jestli si neumíš představit jiný spojení dvou opačných pohlaví jinak než jako svatbu tak fakt nevim čim ty holky voblbuješ.Jen pro upřesnění.

čestík Stenly
Cus Stenly...
tak jeste jednou...
ten teleci napad byl ale tvuj!! Ja ho jen rozvinul... A rozvinul jsem to v to spojeni, ve ktery sem to rozvinu... svatba. Chtel sem z toho udelat svatbu z recese... neproslo..takze nic.
Jestli si neumíš představit jiný spojení dvou opačných pohlaví jinak než jako svatbu ... umim si predstavit hafo spojeni:))) Ale myslim, ze do toho, co delam s holkama po vecerech je kazymu kulovy... :)
Jen pro upresneni.
Mnooo...a jakto ze pises az ted? To se Holice neumej ozvat driv? Byli jsme snad domluveny na nejakym vejkendu...ne? Cekali jsme se SalWadorem, co bude..a ono prdlajz...:(((( Vis na co narazim, ne? Tak to koukejte napravit :)
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
1.Myska
Příspěvky: 20
Registrován: pon srp 22, 2005 22:11
Bydliště: Morašice (Znojmo)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1.Myska »

Notak lidi!!!Já myslela,že tohle téma už je dávno ukončený,a že už se dál rozvíjet nebude.Nechci tím nikoho bránit nebo omlouvat,ale já osobně sem chodim,abych si tu přečetla něco zajímavýho,a ne takovýhle uhozený hádky. :roll: ... :wink:
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

1.Myska píše:Notak lidi!!!Já myslela,že tohle téma už je dávno ukončený,a že už se dál rozvíjet nebude.Nechci tím nikoho bránit nebo omlouvat,ale já osobně sem chodim,abych si tu přečetla něco zajímavýho,a ne takovýhle uhozený hádky. :roll: ... :wink:
:oops: :oops:
taky jsem myslel..ze je to uzavreny..
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

no tomuto hovorim organizace srazu
Uživatelský avatar
sarinka
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 06, 2005 13:32
Bydliště: Prerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sarinka »

1.Myska píše:Notak lidi!!!Já myslela,že tohle téma už je dávno ukončený,a že už se dál rozvíjet nebude.Nechci tím nikoho bránit nebo omlouvat,ale já osobně sem chodim,abych si tu přečetla něco zajímavýho,a ne takovýhle uhozený hádky. :roll: ... :wink:

Naprosto s tebou souhlasim :wink:
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9341
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

čmelák píše:no tomuto hovorim organizace srazu
Asi tak :supz:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

jako nechcem do nikoho rypat ale uz dlhsiu dobu sa doma zabavam nad tymto kuskom fora...

to kam smerujete? ved to je uplne na hlavu

ako stenly rekl handra na hlavu!
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9341
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Já bych to rovnou zařadil do sekce "Poklábosme" :lol: a všem strčil nohy do ledničky :lol: .... to chce klííííííd :lol: , řekla babička :lol:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

yo priama lajna do bloku HOVADINY :D

mas uplne recht
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

čmelák píše:yo priama lajna do bloku HOVADINY :D

mas uplne recht
tak bych rad resil organizaci srazu.. jen je divny, ze do ted se ke srazu zase skoro nikdo nehlasil... a jenom nekdo vytahne na nekoho nejakou starou hlasku..tak jsou vsichni hrrr se do toho zase oprit..:( Nevim, ale vzhledem k tomu, ze posledni hlasku k organizaci jsem tam psal skoro ja (az jeste na nekoho po me)..tak je to fakt tezky.. predtim, nez jsem tam napsal ohledne tech prekladatelu..tak posledni, kdo tam predemnou psal, byl myslim Majo.. a to necelej tejden predemnou...!!!!
A co se tyce Stenlyho..nevim, proc to vytahnul zrovna ted a proc sem! Tu zalezitost sem bral jako uzavrenou.. a stale beru.. a uz se k tomu nehodlam vyjadrovat!!!
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

no a zase nechcem rypat ale admin alebo moderator to tu uz mal davno upratat....
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

presunout

Příspěvek od SalWador »

Jsem pro to, aby doslo k presunu do jine sekce, popripade k jine uprave. Co opravdu nemam rad, je odbihani od tematu. Vic se k tomu vyjadrovat nebudu.
SalWador
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)“