Úmrtí našeho kolegy

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod mayo456 » úte úno 28, 2012 22:33

aj Keď som tohto človek osobne nepoznal, osobne alebo aspoň z fotiek nepoznám väčšinu z Vás ale aj tak mi je z toho čo sa stalo smutno, pretože som sa ocitol pred pár rokmi v mladom resp. mladšom veku v podobnej situacii a viem sa vžiť do pocitov rodiny a u mňa to už nebude nikdy také ako pred tým. Mrzí ma to, pretože podľa vašich slov zomrel človek, mladý človek na vrchole svojich síl, ktorý bol cenný pre mnohých ľudí, ktorý mohol žiť, niečo dobré spraviť dokázať. Možno moje slová budete vnímať ako frázy, možno si niekto povie že sa tá fotka predného svetla lady snaží ukázať v lepšom svetle, než sa mnohokrát javí a pravdu povediac do istej miery je mi to jedno lebo len ja viem, že tieto slová myslím maximálne úprimne a vážne. rodine, kamarátom a všetkým Vám, ktorí ste ho poznali osobne prajem veľa síl, nevzdávajte sa, nepoddajte sa smútku aj ke´d to bude strašne ťažké. Ja mám také heslo, stále si vravím že živých nas nedostanú a silnejšieho nezbiješ ale skúsiť to musíš. možno tieot vety aj Vám k niečomu pomôžu...
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod Teepee » stř úno 29, 2012 08:48

Čtu to až teď, je to hrozný.
Upřímnou soustrast všem pozůstalým, zejména těm nejbližším, dále nám, kteří jsme ho znali a chybí nám.
Proč nemohl jen přibýt další řádek do jeho podpisu k větě: "Lada SAMARA 1,3 LS - Zachránila mi život :cry:"
Dávejte na sebe pozor.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod dusin » stř úno 29, 2012 10:31

Právě jsem se dozvěděl tuhle strašnou zprávu.Nemám k tomu co říct,Štěpána jsem znal ze srazů i z jiných menších slezin a docela mne to vyrazilo dech...

Upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Odpočívej v pokoji Štěpáne.
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod Hrubi » stř úno 29, 2012 20:51

Ačkoliv jsem Štěpána znal pouze od vidění ze srazů a prohodil s ním jen pár slov, jsem zaskočen a zdrcen :( Hned na první pohled působil jako fajn člověk, příspěvky na fóru to jen potvrzoval a i podle všeho, co o něm píšete, takový skutečně byl... Upřímnou soustrast rodině i přátelům... :(
Uživatelský avatar
Hrubi
 
Příspěvky: 244
Registrován: pát led 02, 2009 19:38
Bydliště: Brno

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod Honza 21061 » stř úno 29, 2012 21:40

Už při rozklikávání jsem se děsil toho co se dočtu. :( Štěpána je mi fakt líto. Ochotný, přátelský člověk, s kterým jsem si vždycky měl co říct a těšil se na něj na každém srazu.
Nikdy neváhal načapat mě na každém srazu ležet pod autem, nebo leštit a říct "já tě vždycky vidím jenom s nářadím a leštěnkou". 8)
Škoda ne dobrého, ale výborného člověka. Nesnáším melancholické výlevy, ale nemůžu si pomoct, když napíšu, že odešel kus každého z nás, kdo jsme Štěpána znali. Bude tu chybět. :(

Navrhuju, abychom Štěpána na srazu uctili minutou ticha u aut a potom mu všichni náležitě zatroubili.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod Hurikán » stř úno 29, 2012 22:35

Honza 21061 píše:Navrhuju, abychom Štěpána na srazu uctili minutou ticha u aut a potom mu všichni náležitě zatroubili.

Tohle je věcí zejména pozůstalých a nejbližších. Dále to zde, prosím, nerozebírejme. Viz také: viewtopic.php?p=348994#p348994

Děkuji
Albert

:cry:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod PEET » pon bře 05, 2012 21:42

upřímnou soustrast :-(
Lada is the best.
LADALOVER TEAM
Uživatelský avatar
PEET
 
Příspěvky: 236
Registrován: úte kvě 23, 2006 16:14
Bydliště: Praha

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod DJW » čtv bře 08, 2012 12:41

Úprimnú sústrasť.. :(
Vesta SW Cross 1.6, r.v. 2019 (2022 - na večné časy a nikdy inak)
Priora Combi 1.6 16v, r.v.2009 (2018 - uvidíme, dokedy to so mnou vydrží, momentálne v odpočinku)
EX: 2111.3B 1.5 16V r.v.2003 (2009-2016, R.I.P.)
Оптимист учит английский, пессимист - китайский. Реалист купил автомат Калашникова.
Uživatelský avatar
DJW
 
Příspěvky: 587
Registrován: sob pro 20, 2008 19:54
Bydliště: takmer presny stred Europy

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod popest » pát bře 09, 2012 15:14

Znal jsem ho pouze z komentářů zde na fóru. Ať je ti tam, kde teď jsi, dobře.

Standa
popest
 
Příspěvky: 361
Registrován: úte led 09, 2007 18:37
Bydliště: Žatec

Re: Úmrtí našeho kolegy

Příspěvekod Luděk Musil » pon bře 12, 2012 07:25

Jak za sebe, tak za vedení Ladaklubu děkuji všem, kteří přišli doprovodit na cestě poslední našeho přítele a kamaráda Štěpána.
Luděk

Myslím Luďku, že to je krásné shrnutí na závěr, proto si to tu dovolím zamknouti.radek mb
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10469
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Předchozí

Zpět na Pravidla komunikace na fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků