Lada Priora - vlastnící

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Igithegreat
Příspěvky: 149
Registrován: sob lis 10, 2007 15:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Igithegreat »

Skoda!!! A daji se koupit normalne v dealerstvi na Konevce nebo nekde jinde? Prohledal sem internet a krome tech co tu uz byly uvedeny a stojej 1.500 sem nenasel zadny..
Lada 4ever!
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Petr HC píše:
zelvotron píše: Ale mám ještě starší vzorek KAMA 208 nebo 207.
Dotaz. Mám na 2112 Kama 217, najeto 30 kkm, na předku jsou zralé na výměnu. Je to "rozumný" počet najetých km ? A lze uznat ruské označení "vločkou" za vhodné k zimnímu (naprosto minimálnímu) provozu ? Chci dát také jednu novou do páru s rezervou.
Jo v zimě jsem s tím jezdil taky, i jsem byl na horách, jde to, ale nedají se samozřejmě čekat zázraky. Je to o dost lepší jak letní ale zimní guma je samozřejmě lepší jak ta uni Kama. Já mám označeno nápisem ALL SEASON, potom čtyřma symbolama jednotlivejch ročních obdobích a dokonce jsem našel i malý M+S.

Kdybych měl tu Kamu celkově zhodnotit, tak sucho, sníh ujetej i hlubší v pohodě, ale na mokru je to bohužel dost tragédie.

Kupoval jsem jí před dvěma lety od nějaký firmy snad Profikol (?), která se zaměřovala hlavně na náklaďáky, taky když mě to přezouvali v Počernicích, tak jsem byl ve frontě mezi mezi osmikolejma míchačkama betonu :) Chtěli za ní tehdy asi 800 korun.

Ještě k nájezdu, na tátovým vydržely asi 58tkm (2mm) ale měnil sem je zepředu dozadu. Na mojí maj 30tkm a ještě maj tak aspoň 4mm, ale jsou už celkem zpuchřelý. A moc je nešetřím.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

zelvotron píše: ...sucho, sníh ujetej i hlubší v pohodě, ale na mokru je to bohužel dost tragédie.
To Zelvotron - dík za celý výstižný popis. Já nestřídám předek /zadek, takže si myslím, že těch 30 kkm na předku je to mírně pod "normou" (na zadku to ale vypadá, že přežijí dvoje přední). S tím mokrem máš pravdu. Při cestě z Jedovnice (až do HK v prudkém lijáku) jsem místy cítil náznak aquaplaningu (vždy v "kolejích" od náklaďáků).
Uživatelský avatar
submariner
Příspěvky: 27
Registrován: pát čer 19, 2009 13:47
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od submariner »

Wolfhunt píše:
submariner píše:zdravim vsetkych diskutujucich,
nick Wolfhunt mi nieco hovori a neviem ci sme sa nesteretli na stranke auto.sme.sk v diskusii k Priore /nick 217x/

vec ktora ma hneva je rupotanie v prednej naprave a po reklamacii v Slovlade mi bolo oznamene ze je to v poriadku a servisny technik mi povedal ze vraj som mal kamen v pneumatike... neviem ci si mysly ze som vcerajsi ale radsej to nekomentujem... :axe:
Zdravim, no mozno sa odtial pozname, neviem :-)

Rupotanie - ja sice zatial nic take nemam (najazdenych mam len 1200 km), ale otcovi na Kaline to tam rupoce, pri otacani volantom. V Bratislave v SlovLade povedali, ze to nie je zavada, moze jazdit a ze mu to pri prvej servisnej premazu. Teda ze ide o nedostatok maziva. Viac neviem.
takze rupotanie je po dlhej dobe konecne odstranene a bol to prosim gulovy cap za 7,8 €. Takze pri 30 tis. konecne ticho :)
Uživatelský avatar
submariner
Příspěvky: 27
Registrován: pát čer 19, 2009 13:47
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od submariner »

Wolfhunt píše:Zdravim, Prioristi,

i ked riskujem, ze ma tu niekto zvozi pod zem ciernu, chcem mat istotu. Auto mam uz 3/4 roka a az vcera som si v noci vsimol, ze ked je auto zamknute, tak pravidelne blika na palubovke kontrolka imobilizera. Pomaly, pravidelne. Spokojne.

Za cely ten cas, co to auto mam, som si to skor nevsimol. Mozete mi pls potvrdit, ci je to v poriadku? Viem, ze na inych autach blika mala LED dioda, vacsinou cervena. Ide mi len o to, ci som taky babrak, ze som si to vsimol az teraz, alebo ako.

Dakujem za odpovede.
je to v poriadku, blika to ked je alarm aktivny - cize ak strazi, povedali mi to ked som kupoval auto na Poliankach v BA. Viete a ide vam otvorit/zatvorit predne okna dialkovym ovladanim ?
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

ano ide, musis stat velmi blizko auta, a tym myslim fakt blizko niekedy az priam na dotyk od neho a neprestajne drzat stlacene odomkutie pre stiahnutie okien alebo zamknutie pre dotiahnutie okien. Otvara/zatvara len po dobu kym drzis tlacitko....

...inak dost divna funkcia :roll:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
DJW
Příspěvky: 587
Registrován: sob pro 20, 2008 19:54
Bydliště: takmer presny stred Europy

Příspěvek od DJW »

Ako pozerám, aj keď POMALY, ale predsa sa Priory rozmáhajú aj na Slovensku.. Za posledný týždeň som videl 2 kombi - strieborné a čierne vo Vranove a v Banske Bystrici..
Len tak ďalej.. :)
Vesta SW Cross 1.6, r.v. 2019 (2022 - na večné časy a nikdy inak)
Priora Combi 1.6 16v, r.v.2009 (2018 - uvidíme, dokedy to so mnou vydrží, momentálne v odpočinku)
EX: 2111.3B 1.5 16V r.v.2003 (2009-2016, R.I.P.)
Оптимист учит английский, пессимист - китайский. Реалист купил автомат Калашникова.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

veru, ja len vo Zvolene evidujem 4(vratane nasej) 8)
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Tady v Brně vidim většinou jen Priory z Ukrajiny, :lol:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

V běžným provozu jsem nepotkal eště žádnou :P Zato občas vídam v PM a i KT novou Samaru 2115, ale asi to bude furt ta samá. I když tak mi napadá, že jsem viděl už i 2114.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

Tommel píše:Tady v Brně vidim většinou jen Priory z Ukrajiny, :lol:
tento tyzden som videl uz 3 !
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Fišer Jiří »

Ladušašpatně se díváš :P ,viděl jsem Prioru v krásný vínový barvě na značkách vašeho kraje,pravda je že teda u Čáslavi :)
V rámci velikonoční migrace jsem z Teplic přes Milešovku stíhal zase Kalu fialovou na Téčkových značkách,včera v Modřenech Kalu kombíka na značkách 1AU....,tak snad byla v pohodě :lol: Jinak je to slabota,desítek bylo dřív víc.Myslím,že na Slovensku to bude lepší,předloni jim taky pomohlo šrotovný :wink:
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Fišer Jiří »

Tak jedna taky pozitivní zpráva pro příznivce.Před dvolenou jsem šel na garančku po 15000km,která mě stála 1800Kč,což si myslím že je vcelku směšná částka co myslíte?
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

Fišer Jiří píše:Tak jedna taky pozitivní zpráva pro příznivce.Před dvolenou jsem šel na garančku po 15000km,která mě stála 1800Kč,což si myslím že je vcelku směšná částka co myslíte?
Pokud nevím, zda je to celková částka včetně olejů, filtru atd. nebo částka jen za práci a za kolik hodin práce, nemohu si myslet nic.
Před několika lety jsem garančku na 2112 platil také nějak okolo 2000 Kč jen za práci a veškerý materiál za cca dalších 1800 Kč navíc. Vůz tam byl asi 90 minut a to si pak myslím, že to byla částka přímo nestydatá. O "kvalitě" práce tohoto značkového servisu jsem tady již psal.
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Prvni garančku sem taky měl za takovou cenu, možna za 1500kč, ale to je sleva na prvni garančni prohlidku :lol:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“