Jedovnice 2010 - hodnoceni srazu

Podzimní sraz Jedovnice 25.9. 2010

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod JmJ » úte zář 28, 2010 15:34

Luky píše:Na prvním sraze se mi líbilo, díky všem. Teprve se mezi vámi rozkoukávám, ale s radostí.
Marťas, ten němčour kvůli kterýmu se to všechno stalo měl fakt kliku, že zdrhnul. Hostivařská výpomoc k dispozici.


nemcour zrejme nemel zadnou kliku. hadam, ze nic neudelal a tedy nemel duvod neco resit. navic havarie za sebou si nevsimnes, to vim moc dobre od jarniho srazu :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Luky » úte zář 28, 2010 15:54

JmJ píše:
Luky píše:Na prvním sraze se mi líbilo, díky všem. Teprve se mezi vámi rozkoukávám, ale s radostí.
Marťas, ten němčour kvůli kterýmu se to všechno stalo měl fakt kliku, že zdrhnul. Hostivařská výpomoc k dispozici.


nemcour zrejme nemel zadnou kliku. hadam, ze nic neudelal a tedy nemel duvod neco resit. navic havarie za sebou si nevsimnes, to vim moc dobre od jarniho srazu :-)


Zahamtnul to na dálnici na nějakejch odhadem 30 za hodinu, při dokluzu za něj sem byl vopřenej do klaksonu, takže si podle mého všiml, že se něco děje, otázka je jestli si všiml té bouračky která se stala za mnou. Bávu s ABSkou se to brzdí, ale co tři lady na mokru!!!
Uživatelský avatar
Luky
 
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

Příspěvekod JmJ » úte zář 28, 2010 15:59

Luky píše:
JmJ píše:
Luky píše:Na prvním sraze se mi líbilo, díky všem. Teprve se mezi vámi rozkoukávám, ale s radostí.
Marťas, ten němčour kvůli kterýmu se to všechno stalo měl fakt kliku, že zdrhnul. Hostivařská výpomoc k dispozici.


nemcour zrejme nemel zadnou kliku. hadam, ze nic neudelal a tedy nemel duvod neco resit. navic havarie za sebou si nevsimnes, to vim moc dobre od jarniho srazu :-)


Zahamtnul to na dálnici na nějakejch odhadem 30 za hodinu, při dokluzu za něj sem byl vopřenej do klaksonu, takže si podle mého všiml, že se něco děje, otázka je jestli si všiml té bouračky která se stala za mnou. Bávu s ABSkou se to brzdí, ale co tři lady na mokru!!!


Uzasne. A jak vis, ze nemel vazny duvod? A co je mu po tom, ze auto za nim nema abs, kdyz on sam se citi ohrozen? Proste a jednoduse - bezpecna vzdalenost? Ano, muzes byt nastvany, ale on s velmi velkou pravdepodobnosti nic zleho neudelal, on jen brzdil. Pravo zabrzdit vuz v nebezpecne situaci snad nikomu upirat nechces, nebo chces? Ano, jiste to mohl byt megakokot, ale kdyby mu pod kola padl meteorit, tak je situace uplne stejna a mate auta slisovana stejne. A toz tak. Skoda auta, vubec vam to nezavidim, ja sem auto obecel, ale poucte se z toho...
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Marťas » úte zář 28, 2010 16:19

JmJ, Tady jde hlavně o ten důvod k brždění, který není vůbec zřejmý. Pokud se cítil ohrožen tím, že přesáhl hranici 60 km/h a hned to "napravil" třicítkou, tak nemá na dálnici co dělat.
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Marťas
 
Příspěvky: 3465
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Luky » úte zář 28, 2010 16:22

JmJ píše:
Luky píše:
JmJ píše:
Luky píše:Na prvním sraze se mi líbilo, díky všem. Teprve se mezi vámi rozkoukávám, ale s radostí.
Marťas, ten němčour kvůli kterýmu se to všechno stalo měl fakt kliku, že zdrhnul. Hostivařská výpomoc k dispozici.


nemcour zrejme nemel zadnou kliku. hadam, ze nic neudelal a tedy nemel duvod neco resit. navic havarie za sebou si nevsimnes, to vim moc dobre od jarniho srazu :-)


Zahamtnul to na dálnici na nějakejch odhadem 30 za hodinu, při dokluzu za něj sem byl vopřenej do klaksonu, takže si podle mého všiml, že se něco děje, otázka je jestli si všiml té bouračky která se stala za mnou. Bávu s ABSkou se to brzdí, ale co tři lady na mokru!!!


Uzasne. A jak vis, ze nemel vazny duvod? A co je mu po tom, ze auto za nim nema abs, kdyz on sam se citi ohrozen? Proste a jednoduse - bezpecna vzdalenost? Ano, muzes byt nastvany, ale on s velmi velkou pravdepodobnosti nic zleho neudelal, on jen brzdil. Pravo zabrzdit vuz v nebezpecne situaci snad nikomu upirat nechces, nebo chces? Ano, jiste to mohl byt megakokot, ale kdyby mu pod kola padl meteorit, tak je situace uplne stejna a mate auta slisovana stejne. A toz tak. Skoda auta, vubec vam to nezavidim, ja sem auto obecel, ale poucte se z toho...


To právo mu ubírat nechci. Ano sem naštvanej, Marťas s Vladimirem a Viktor s 03 VB investovali spoustu času i peněz do svých vozů, škoda jich. Já zaplaťpánbůh vyvázl bez škody na voze díky pohotové reakci Marťase. Měli sme být více opatrní, ano. On měl brát ohledy na kolemjedoucí řidiče, ale pravda, buh ví co se před ním stalo. Já měl plné ruce práce dobrzdit za něj, takže co bylo před ním opravdu nevím.
Uživatelský avatar
Luky
 
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

Příspěvekod Vašátor » úte zář 28, 2010 16:52

Za sebe a přítulku mohu říct, že se nám sraz velice líbil. Však jak jinak, když se sejde tak skvělá parta lidí, jako je v ladaklubu :wink: . Jen škoda, že jsme museli v sobotu navečer zmizet (rodinná sešlost).

Rovněž jsem moc rád, že se líbila spanilá jízda. První část cesty jsme měli "menší problém", který se na Macoše podařilo nenásilně vyřešit :mrgreen: , takže se nakonec tempo jízdy uklidnilo :wink: Děkuji všem, že mi bez váhání zaplatili 20Kč parkovné - já si to tak nevymyslel a výběrem peněz jsem byl nemyle překvapen....
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Laďuša » úte zář 28, 2010 18:53

Vašátor píše:výběrem peněz jsem byl nemyle překvapen...

Jak to, když už jsi to hlásil před srazem? :mrgreen: A pozdravuj Wendy, je to fajn slečna 8)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Vašátor » úte zář 28, 2010 19:48

Laďuša píše:
Vašátor píše:výběrem peněz jsem byl nemyle překvapen...

Jak to, když už jsi to hlásil před srazem? :mrgreen: A pozdravuj Wendy, je to fajn slečna 8)


No myslel jsem to tak, že jsem byl překvapen tím, že je budu vybírat já .... původní domluva byla, že si peníze paní vybere sama ... grr....
Pozdrav vyřízen, si prej zlato :goodman:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Veverka » úte zář 28, 2010 21:10

Marťas píše:JmJ, Tady jde hlavně o ten důvod k brždění, který není vůbec zřejmý. Pokud se cítil ohrožen tím, že přesáhl hranici 60 km/h a hned to "napravil" třicítkou, tak nemá na dálnici co dělat.

možná se lekl VB vozu
Veverka
 

Příspěvekod Fišer Jiří » stř zář 29, 2010 19:56

Tak konečně mužu taky napsat o svých pocitech z mého prvního Ladasrazu.Jsem unešen a na dlouhou dobu poznamenán, tím jak se spojí spousta super lidiček klábosí , debatujou a pořád vočumujou ty svoje klacky, jako by je neznali do posledního šroubku!Spanilku jsem si užil ze všeho nejvíce,akorát to mělo jednu vadu na kráse,jak jsme jeli tou kolonou,tak v jedný zatáčce jsem taky jako obvykle troubil na kolem přihlížející lidi co se dívali a mávali na naší kolonu, v tom manželka uslyšela,jak jsme projížděli kolem těch lidí,jak jedna pani povídá:NA TEBE NEMAVAM TY SEM NEPATŘIŠ! :evil: No kurňa bába co tím myslela,cožpak nepozná Ladu 21.století? :lol:
Jinak fakt super díky všem, pořád na to myslím a těším se na jaro!!!!!!
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvekod MacGyver » stř zář 29, 2010 20:03

Sraz byl fajn, škoda nedělního počasí, ale i tak si myslim že jinak vyšlo počasí dost dobře. Bydlení v chatce bych už asi za stan nevyměnil, topení bylo dost fajn. Mimochodem jedna noc ve stanu mě vyšla na 170,- a v chatce na 160,- :P . Taky už po svém 4. srazu pár lidí poznávám i podle obličeje a ne podle avataru, nebo auta. Macocha byla moc pěkná věc, chtěl jsem i do jeskyní, ale kvůli počasí jsem to vzdal. Taky mam radost, že mě auto pěkně odvezlo, nedělám si velké iluze o jeho technickém stavu. Jen mě mrzí spotřeba 9,8l, už jsem jezdil za míň, ale holt západočeská kolona má furt pedál na podlaze.
Díky organizátorům a všem co se zúčastnili za skvělěj sraz s bezvadnou atmosférou, těším se na další.
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
MacGyver
 
Příspěvky: 1540
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily

Příspěvekod plavec » stř zář 29, 2010 20:37

Fišer Jiří píše:v tom manželka uslyšela,jak jsme projížděli kolem těch lidí,jak jedna pani povídá:NA TEBE NEMAVAM TY SEM NEPATŘIŠ!
TAKOVÁ DRZOST, PCHE , ŽE TEJ PANI HUBA NEUPADLA ! :evil:
pár lidí poznávám i podle obličeje a ne podle avataru, nebo auta.

tak mě musel poznat každej, byl jsem ten, u něhož kdekdo žadonil, že chce ukázat krompáč a Ti odvážnější měli i zájem o šíbr. :mrgreen:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Raduz » čtv zář 30, 2010 10:23

Sraz byl super, celá osádka chatky DUB 1 byla velice spokojena (6osob).
Děkuji organizátorum.
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod dandy » čtv zář 30, 2010 18:32

Konečne som sa dostal k tomu, aby som čosi napísal, ale všetko čo som mal na srdci tu už kopa ľudí uviedla. A to, že zraz bol ako vždy super: pohoda a tabáček. :D

Zvláštne poďakovanie však patrí Radkovi MB, vďaka ktorému som mohol zaplatiť za chatku v kempe, keď im nefungoval platobný terminál.

Majiteľom pobitých vazidiel prajem hodne trpezlivosti a šťastia pri opravách.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Cooper » čtv zář 30, 2010 19:34

Takhle Jedovnice byla můj 4. sraz a nezklamala. Cesta v pohodě, ubytování taky, jen to počasí mohlo být opravdu lepší. Navíc mě mrzí že jsem v neděli v 7 ráno vystřelil z kempu a jel navštívit kamaráda do Nedvědice. O to víc me zklamalo když jsem při zpáteční cestě potkal Pípáka a následně Luďka Musila. Doufal jsem že se to v neděli déle protáhne, ikdyž počasí stálo fakt za starou bačkoru.

Navíc mě mrzí ještě jedna věc. Na to že se tady objevuju už přes rok a byl na tolika srazech, prakticky nikoho neznám. Tedy znám tady z fóra, ale na srazu vůbec nemám páru kdo je kdo (kromě pár jedinců).
Lada 21044i r.v. 1997 "Láďa"
Lada 2105 r.v. 1984 "Ivan"

http://www.spotreby.cz/sigs/ico_1_3751.gif

http://www.flickr.com/photos/minicoopercz/

Akce roku: Ke každému vozu Lada, svářečka MIG/MAG Zdarma!!!!

Tři Sestry Lada Gang
Cooper
 
Příspěvky: 1070
Registrován: úte črc 21, 2009 16:54
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Jedovnice 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků