Na LPG nejde do otáček

Moderátor: Moderátoři

leopolda
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 04, 2010 19:26
Bydliště: Přerov

Příspěvek od leopolda »

Už jsem asi na to přišel. Asi je něco spaleneho v přepinaci krabičce. Nemate někdo schema k přepinaci krabičce?
martinz
Příspěvky: 72
Registrován: pon kvě 28, 2007 17:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od martinz »

omlouvám se
Naposledy upravil(a) martinz dne sob led 09, 2010 23:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

martinz, nevím, co tím chtěl básník říci, ale jakke není Jackal, toho znám ;), prozradila by ho IP, Leopolda je taky někdo jiný.
Navíc by ho prozradil pravopis.
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

a jsem já vůbec já :D

... zapojení neni složitý: + je přepínačem přiváděn buď na cívku od LPG nebo benzínu a nebo v mezipoloze nikam a "sytič" pouze spíná plus na cívku reduktoru. dále je jeden fous na kontrolku rezervy stejně jako u benzínu ( nemají to všechny systémy ale muj například jo)
pozn.: + = sv 15. ->okruh LPG jde s klíčkem. k tomu ještě kostra a to by mělo bejt všechno
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
martinz
Příspěvky: 72
Registrován: pon kvě 28, 2007 17:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od martinz »

Jelen píše:martinz, nevím, co tím chtěl básník říci, ale jakke není Jackal, toho znám ;), prozradila by ho IP, Leopolda je taky někdo jiný.
Navíc by ho prozradil pravopis.
Tak pardon,podle těch příspěvků jsem tak usoudil..Jinak mě ted velmi zajímají krádeže v Praze.Mám v autě pár vychytávek,aby nešlo hned nastartovat a houkalo při otevření.Ale stejně bojim.Mám jeden typ,ten musim ověřit.Tam jistí spoluobčané rozebírají auta.Je to ze Slaného směrem na Šlapanice.Jinak se omlouvám za OT.Chtěl jsem jen pomoci.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Ok, no problemo, jen se příště vyvaruj hned označení, jako debil a podobně, když jde jen o podezření. To jsem zvědavej, jestli na něco přijdeš s těma spoluobčanama.
leopolda
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 04, 2010 19:26
Bydliště: Přerov

Příspěvek od leopolda »

Tak už to mám. Obrátil jsem se na odbornika přes LPG. A ten dneska dojel, lehce šáhl pod filtr ke karbošu a už to je :shock: Akorat fakt nevim co tam udělal ale má zlaté ručičky! :lol:
Uživatelský avatar
Mirek999
Příspěvky: 388
Registrován: pát kvě 16, 2008 23:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Žeby přidal na směsi LPG? :wink:
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“