První BA3 2101

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
BA3 2101
Příspěvky: 38
Registrován: čtv srp 20, 2009 15:47
Bydliště: Praha

První BA3 2101

Příspěvek od BA3 2101 »

Nevíte někdo, jestli existuje, a případně kde ji lze najít, fotografie prvního BA3u 2101, který 19. dubna 1970 sjel z výrobní linky v Togliatti?
ВАЗ 2101 (1973) -- radost z dokonalosti
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12140
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Fotka existuje, já teda vim jenom o jednej a černobílej, najít se dá např. zde: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?p=95728#95728 (Poslední příspěvek dole, čt duben 19, 2007 14:27 )
Jakou konkrétně měla barvu nevim, ale někde jsem se dočet, že první série Žigulíčků měla barvy červenou a modrou podle vlajky RSFSR.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
BA3 2101
Příspěvky: 38
Registrován: čtv srp 20, 2009 15:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od BA3 2101 »

Díky, to je hodně dobrá fotka. :lol: Nevíte někdo ještě o nějakých jiných?
ВАЗ 2101 (1973) -- radost z dokonalosti
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3475
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Marťas »

Laďuša píše:první série Žigulíčků měla barvy červenou a modrou podle vlajky RSFSR.
Slyšel jsem to samé.
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999 :hrob:/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“