Autobusy a vše okolo - part two

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

radek mb píše:Hm,z toho mam taky obavy,ale vrbový proutek to spraví :lol: :mrgreen:
:laughing3: Ale uvedomujes si, ze ted nebudes na silnici nejtezsi a kamionum budes muset ustupovat :lol:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

radek mb píše:ale doma je doma
To říkám pořád.
radek mb píše:Navíc Natálka nastupuje po mateřský do práce,o to je to složitější,kdybych byl zas 10 dní v trapu.
Tak to je pochopitelný.
radek mb píše:a jsem na 20 000.Takže žádná sláva
No dvacet to přeci není špatný.Kolik lidí pracujících ve fabrice u mašiny to má?

A jinak http://galerie-autobusu.cz/show.php?obr ... a_C954.jpg tahle karosa jezdí u nás ale jen na některých spojích, jinak jezdí pořád ta stará hranatá "škatule" a tyhle dva autobusy mám nejradši.Mnohem pohodlnější na sezení, než ty Mercedesy co maj na ICOMu. Tam si není ani kam dát nohy, protože sedačky jsou strašně blízko za sebou.
EDIT: Tohle je ten můj neoblíbený a nepohodlný mercedes http://galerie-autobusu.cz/show.php?obr ... z_O404.jpg

a Radku proutek ne, to si radši vezmi ořádnou sukovici :lol: Anebo co dělal jeden postarší šofer, když jsem jezdil do školy.Když byl v autobuse bordel, tak zastavil chvilku počkal až se zklidnějí a pak si stoupnul a začal jim domlouvat, že dokud nebudou zticha tak že se bude stát a nikam se nejede.Ten nadával i na to, že si děcka otevřely okýnka a pak je nezavřely, protože on to musel po nich zavírat když dojel domů. :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Malda píše: Ale uvedomujes si, ze ted nebudes na silnici nejtezsi a kamionum budes muset ustupovat
Kamioňáci většinou autobusy pouští a nedělají jim problémy
plavec píše:No dvacet to přeci není špatný.Kolik lidí pracujících ve fabrice u mašiny to má?
No,nežijem si špatně,ale tady jde o to,že v podstatě domu přinesu stejnou výplatu z autobusu jako z kamionu(těch 20 táců).Vzhledem k hypotéce,dvou autům(navíc značky Lada) a rostoucímu dítěti já nemůžu dělat za 15 tisíc.Respektive můžu,ale žádný srazy a jen šetřit a sedět doma na prdeli.A to nechci.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

radek mb píše:No,nežijem si špatně,ale tady jde o to,že v podstatě domu přinesu stejnou výplatu z autobusu jako z kamionu(těch 20 táců).
Tak to souhlasím.Já se právě nezajímal o to kolik maj autobusáci a kamioňáci, takže jsem netušil že je to tak jak píšeš.
radek mb píše:Respektive můžu,ale žádný srazy a jen šetřit a sedět doma na prdeli.A to nechci.
To ani nemůžeš, srazy bez Tebe a Tvojí pěkný desítky by byly jaksi o ničem.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

plavec píše:srazy bez Tebe a Tvojí pěkný desítky
A nebo ňáký tý pálenky o 55% :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

plavec píše:ráno když jedou štěbetajíci smradi do školy a hádaj se tam vzadu na celej autobus, to by mě asi dost rozptylovalo
Hm,z toho mam taky obavy,ale vrbový proutek to spraví :lol: :mrgreen:[/quote]

Stačí trošku zařvat a oni se uklidní, vím o čem mluvím.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

http://www.novinky.cz/krimi/177487-opil ... iciho.html
To sou fakl lolci, bych tu scenku chtel videt jak sedi a delaji, ze nic :lol:
Cituji : "Když policisté přišli k autobusu, na místě řidiče nikdo nebyl. V autobusu však byli dva muži, kteří se vydávali za cestující."
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

Drobek81 píše:http://www.novinky.cz/krimi/177487-opil ... iciho.html
To sou fakl lolci, bych tu scenku chtel videt jak sedi a delaji, ze nic :lol:
Cituji : "Když policisté přišli k autobusu, na místě řidiče nikdo nebyl. V autobusu však byli dva muži, kteří se vydávali za cestující."
Hehe Veolia Transport. U nás byl autobus který neměl ani klíček do zapalování. Stačilo přijít, strčit šroubovák do dirky v předních dveřích, pak vlézt do vnitř. Zapnout baterky a na palubce zmáčknout tlačítko, nastartovat a odjet. Takže sebrat autobus není zas tak těžké.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Já sem budu muset konečně dát fotky svého autobusu. Už je vytuněn téměř k dokonalosti, jaká je jen možná, patří mezi nejhezčí na garáži a v celém podniku vůbec a tahá skoro jako osobák. :wink:

Jenom ty jízdní řády mě štvou, pořád přidávají nějaký minuty a člověk aby potom jezdil 30. :evil:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Jo řidič, ten tvrdej chleba má...

Obrázek
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Připomíná mi to tu zastávku, jak jsem tam ocaď jel do akvaparku, ale asi plácam, co... Viděl jsem jí jednou a 95% pražských zastávek vůbec :lol:

Ale je to pěkný, jenom aby to nelákalo bezďáky a jiný pochybný existence :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Jo vidíš to, to jsem si ani nevšim, ale asi máš pravdu.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Pšenda
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pšenda »

Tak jsem ke své nelibosti přišel o svůj autobus Mercedes Conecto. A dostal SOR C12.
Asi 3 roky starý.

http://www.autobusy.org/fotkyvozu/1277.php
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Co proti těm Sorům pořád máte :wink: v dpp jsou taky vůči nim všichni zaujatý :lol:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
rezna
Příspěvky: 203
Registrován: úte pro 19, 2006 19:03
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rezna »

Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“