2103 - Jahůdka - lahůdka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Ale K-L přece napsal že žlutý kombajn bude OZDOBA Trnavského srazu,kdyby tehdá věděl že ty "ozdoby" tam budou hned dvě :roll: .
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Doplněná galerie fotek ze Slavkova

Příspěvek od Hurikán »

Tak jsem přidal na web další fotky z víkendové akce, takže si můžete udělat lepší přehled o zúčastněných strojích. :wink: Fotky už jsou i poskládané a popsané. :P

Tak se mrkněte. :wink:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Alberte, ku.ervoucí fotky nádhera (mimochodem 38/76 je dékáva DKW a 37/76 je f850coupé kolegy Ondřeje :wink: )
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Roberte, díky za pochvalu. :wink: Snažil jsem se. :) Lidí tam bylo jak na demonstraci, takže každá fotka, aby za něco stála, byla pomalu o nervy. :roll: :D Fotek mám ještě víc, ale tohle, myslím, jako průřez stačí. Jestli najdu ještě trochu času, tak pár obrázků možná ještě přidám. :)

S Ondřejem jsem se potkal a hovořil s ním. :wink:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Veverka píše:le K-L přece napsal že žlutý kombajn bude OZDOBA Trnavského srazu ...
Pravda, papír či webová stránka snesou všechno :D , s odstupem času se spokojím s tím, že tam kombajn dojede v důstojném technickém stavu a že cestou neotráví svého majitele výpary benzínu, smradem z výuku, že občas zabrzdí ... :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Jimmi
Příspěvky: 1528
Registrován: pon čer 12, 2006 15:41
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Moc pěkný fotky.
Když vidím ty Tatry, tak se mi chce brečet nad tím, kam nás komunismus vrhnul....
Jinak Simcu v kombajnu jsem ještě nikdy neviděl.
Жигули ВАЗ 2103 1.5/55,4 kW белый (сделано в 1974 г.) оу йеах гуд джоб ёлки-палки t.č. odstraněny dva metráky pavučin, vrčí a jezdí kolem bloku
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Nu nemáš za co kvalita se pochválí sama , kurňa až teď jsem si všiml galerie u podpisu :roll: :wink: taky paráda
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No, pěkné, pěkné, prostě starý auta jsou strašně krásný.... 8)
Nicméně jestli tam mimo těch pár nulajedniček byla pouze Jahoda jakožto zástupce luxusnějších a krásnějších modelů, pak nemohu než konstatovat, že by to chtělo eště obohatit dalšíma čtyřokama. Jedničky vedle takových skvostů, jako jsou starý Moskviče, předválečný auta, Felície, Fordy Cortiny, Volhy 21 a podobně, pořád vypadají tak ňák jako odjinud... (a originální stav s pravým zrcátkem... :P :lol: )
Jo a ty názory, že ta akce je jenom pro kulaťáky.... Teď možná jo, ale počkejte, počkejte.. Za pár let budeme eště rádi, až tam uvidíme tu Kolalokovo čtyřku ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Maniac
Příspěvky: 227
Registrován: čtv zář 25, 2008 08:50
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maniac »

Tyhle akce s veteránama nemají nikdy chybu (ty novy auta už nebudou nikdy tak krásné a lišit se od sebe takovou mírou, a ty chromy atd...), jinak až budu mít wardburga vhromadě taky tam začnu sníjždět, protože s tou mou Ladou by to asik nešlo, ikdyž krom kol a pár blbostí vše je ze 70let,ale není origo. Jinak Jahůdka je nádherná, ty kola jsou na tom grandioso. :)
Moje www stránky k nakouknutí:

http://www.ladavixen.com/

Její jméno je " Vixen " .
Uživatelský avatar
Lada Rider
Příspěvky: 1067
Registrován: pon črc 03, 2006 21:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Lada Rider »

Hurikán, neporadil by si mi, kde si zohnal tie biele limce na pneumatiky?

[ Komentář přidal: Hurikán: út srpen 18, 2009 22:54 ]
Máš SZ ;)
СЕКТОР ГАЗА парты
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Prázdninové novinky

Příspěvek od Hurikán »

Tak se měsíc sešel s měsícem a za tu dobu se událo opět pár drobných věcí.

Po dlouhatanánském hledání se mě podařilo sehnat zcela NOVOU sadu mezikruží a dotáhnout tak vzhled kol k docela uspokojujícímu výsledku. Bohužel mezikruží nemá 100% originální "ladovský vzhled", ale myslím si, že to není až tak úplně na škodu. Rozhodně kola nyní vypadají daleko uceleněji a jeměji. Nevytváří taky dojem zalisovaných disků, jak tu někdo zmínil. Ostatně to můžete posoudit na níže odkazovaných fotkách.

____________________


1. srpna/augusta jsem zúčastnil akce "Veteránem nejen Kroměřížskem". Jak už sám název napovídá, šlo o veteránský sraz pořádaný VCC Kroměříž. Centrum dění bylo na Velkém náměstí v Kroměříži, kde byla výstava všech cca 120 zúčastněných vozidel, konala se zde jízda zručnosti byl zde i start do dvou etap soutěžní jízdy. Trasy vedly po vedlejších silnicích v krásném okolí KM, na kterých byl minimální provoz, takže jsme si jízdu mohli do syta vychutnat. V každé etapě bylo několik zastávek (třeba zámek v Chropyni), kde se plnily různé úkoly, jako třeba střelba ze vzduchovky na terče, zatloukání hřebíků na čas, určování příslušnosti různých starých dílů k jednotlivým starým strojům, atd. Vše bylo bodováno a na konci dne byli vyhlášeni vítězové v jednotlivých kategoriích.

V poledne jsme měli mezi dvěma etapami zajištěn chutný oběd, takže ani žaludek nepřišel zkrátka. Na závěr všech soutěží byla uspořádána spanilá jízda městem Kroměříž za početného doprovodu městské i státní policie. Počasí bylo naprosto dokonalé, což jen podtrhlo velmi příjemný zážitek.

____________________


Další akce na sebe nenechala dlouho čekat. Tento víkend (15.8.) proběhl již devátý ročník Habrovanského setkání příznivců veteránů, které pořádá tamější VCC. Jelikož bylo opět nádherné počasí a navíc jsem to měl za humny, nebylo o čem uvažovat a tak jsem vyrazil.

V Habrovanech jsem se potkal s mnoha známými lidmi a současně potkal i mnoho nových. Po výstavě na náměstíčku, které svou přítomností poctil i sám Valašský král Bolek I, jsme vyrazili na dvojitou osmičkovou vyjížďku přes okolní obce. Jízda vzbuzovala oprávněnou pozornost "domorodců", kteří nechali své práce a kochali se nádhernými stroji, jezdícími kolem jejich domů. :D

Po návratu proběhlo vyhlášení soutěží, losování bohaté tomboly a postupný odjezd domů. Jelikož bylo počasí opravdu nádherné, neodolal jsem a cestou domů si trošku zajel. Při té příležitosti jsem provedl inspekci i jednoho důležitého místa. 8)

____________________


Fotky z Habrovan jsou zde.

Foto z Kroměříže mám jen na papíře, protože jsem fotil na film. Na jejich skenování nemám nyní vůbec čas, takže snad až někdy příště.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Hurikán píše: ... cestou domů si trošku zajel. Při té příležitosti jsem provedl inspekci i jednoho důležitého místa.
Fotografie jsou krásné. Posleními fotografiemi jsem se ujistil o správnosti dedukce -> Jedovnice. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Luděk Musil, Dík za pochvalu. ;)


To víš, musel jsem to tam zkontrolovat, aby na srazu bylo všechno tak, jak má být. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Hurikán, krásný fotky i auto. Toto mezikruží je z vozů Trabant a Wartburg, také jich tu pár sad mám. Ovšem raději bych sehnal poslední scházející originál.
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

zase mám co dát na plochu :wink: :mrgreen: mezikruží paráda mě se to líbí 8)

[ Komentář přidal: Jelen: st srpen 19, 2009 21:16 ]
mě taky ;)
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“