Hovadiny VI

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1817
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek89 »

Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Atex píše:Rad bych reagoval na jizdu od Maja a komentar Maysnera. Doporucuju tyto tabletky, daji se poridit bez predpisu ...

[url=http://88.86.106.174/jpeg/176_prasky_tn.jpg]Obrázek[/URL]
navazej se do nekoho jinyho. a nauc se cist ! ! !
ja jsem k tomu nenapsal ani pismenko 8)
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Maysner píše:
Atex píše:Rad bych reagoval na jizdu od Maja a komentar Maysnera. Doporucuju tyto tabletky, daji se poridit bez predpisu ...

[url=http://88.86.106.174/jpeg/176_prasky_tn.jpg]Obrázek[/URL]
navazej se do nekoho jinyho. a nauc se cist ! ! !
ja jsem k tomu nenapsal ani pismenko 8)
no, vlastne to byl tvuj bracha :-D ale to je jedno, prast jak uhod :-)
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

nechcel som tu rozputavat ziadny flame(preto som radsej nikam nedaval link :twisted: ), tak pokracujme v hovadinach, aj to video z youtube som uz zmazal....
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

Majo píše:aj to video z youtube som uz zmazal....
keď ono bolo také dobré... :cry: :P
Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1817
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek89 »

Mrzí ma to, nečakal som, že sa tu rozpúta taký flame.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Video samotné nebylo špatné, bylo poučné, co se dá na silnici zažít. Po jeho shlédnutí je člověk zase o něco připravenější.
I v tom, že s následníkem Sierry nejdu pod 2,0 objemu a nebo 90-100kW výkonu, kdyby si zas někdo snad náhodou myslel, jak má silný auto :wink: :lol: Nicméně pojedu dle předpisů a až bude vedle mě, dám nohu z plynu, jako to ve většině případů dělám. Může se stát jedině to, že když za mnou bude nalepený, tak mi vyjímečně chytnou saze, a nechám ho na rovince v dáli za sebou. Do zatáček mi zpravidla vyšší moc chystá vždy nějaké pasti, tam ať se třeba přetrhne. Ale to už bude vědět, že i přede mnou je pořád druhej :D :lol: :P
Bílý LADA a okřídlená spol.
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

sa bojite dochodci? siel uplne pohode predbiehal ked sa dalo a nikoho tam nevytlacal ani neohrozil... to ste asi este nevideli ozaj jazdu ...
tak ako siel majo na videu chodim normalne ked nahodou idem z ba do tt po starej pekne stale obchadzam pomale auta a najlepsie sa predbieha ked vidis auto v protismere lebo o nom vies a nemoze sa ti stat ze ti nieco vyleti
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

čmelák píše:sa bojite dochodci?
Hlavně, že zrovna ty, jen mládneš a krásníš, reakce máš stále jen rychlejší a zrak jen ostřejší. :wink: :lol:
Stejně je to krásný, mladí si myslí, jak jsou chytří a kdo je o rok a více starší, už je nemožnej důchodce a senil. A naopak, ti starší chtějí ušetřit nerozvážné zajíce některých životních hořkostí a tvrdých poznání, která nemusí být vždycky tak v dáli, jak se v tom splašeném věku zdají být.

A NIKDY SE TO NEZMĚNÍ.
Protože žádná generace mladších není horší, než byli ti co jsou dnes už "starší", pořád se tento cyklus opakuje, jen do toho vstupuje urychlovač - technickokulturní vývoj a tak se rozdíly zdají být propastnější. Dá se uvažovat i nad sociální rolí, kdy třicetiletý svobodný kalič žijící u rodičů, bude přemýšlet jinak, než třicetiletý taťka od rodiny, budující rodinné hnízdečko večer po práci. Tyhle sociální role dříve nebyly tolik rozdílné, model v 18ti svatba a ve dvaceti dítě, jinak budu divnej-divná, už je dávno pryč a každý si dělá jak sám uzná za vhodné.
A já se tolik těším, až mi bude 43 let, synovi bude 18, dceři 16, koupíme si s "mámou" zase motorku a tradá tam, kde jsme kvůli nim přestali. Zatímco Ti, co jsou teď chytří ve chvíli kdy jejich děti budou dospělé, na motorku kvůli osteoporéze a důchodovému věku už nevylezou. :lol: A smát se pak bude kdo? :wink:
A protože se toho chci dožít a nemít na krku nějaké finanční či společenské závazky, tak trochu přemýšlím a někdy ještě o něco víc: http://zdepet.rajce.idnes.cz (schválně, kdo najde tu mou "mámu", aby pochopil, že mám důvod chtít bejt doma v klídku s čistým svědomím) :lol:
Naposledy upravil(a) Teepee dne úte čer 30, 2009 10:14, celkem upraveno 2 x.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Teepee píše:Hlavně, že zrovna ty, jen mládneš a krásníš, reakce máš stále jen rychlejší a zrak jen ostřejší.
Stejně je to krásný, mladí si myslí, jak jsou chytří a kdo je o rok a více starší, už je nemožnej důchodce a senil. A naopak, ti starší chtějí ušetřit nerozvážné zajíce některých životních hořkostí a tvrdých poznání, která nemusí být vždycky tak v dáli, jak se v tom splašeném věku zdají být.
No tyjsi nekde uprostred tak moc nekecej :-D
čmelák píše:najlepsie sa predbieha ked vidis auto v protismere lebo o nom vies a nemoze sa ti stat ze ti nieco vyleti
Asi jsem duchodce, ale delam to naopak, vidim auto, tak se tam neseru :-) Ne kvuli sobe, ale kvuli meho milacka (auta). :lol:
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Atex píše::-) Ne kvuli sobe, ale kvuli meho milacka (auta). :lol:
myslíš ten červenej šici stroj??.. :P to já to mam podobně taky nemužu kvuli milačkovi (toho s tim kulatým zadkem a dlouhyma, lesklima vlasama :mrgreen: ), protože si to pak vždycky vyslechnu..
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Atex píše:No tyjsi nekde uprostred tak moc nekecej :-D
Jsem, proto vidím na obě strany.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Michael 4x4
Příspěvky: 676
Registrován: pon říj 31, 2005 16:39
Bydliště: Michalovce / Palín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael 4x4 »

Indovia veria, že ak muž nežije usporiadaný a asketický život, bude v ďalšom živote ženou. Buďte preto k ženám tolerantní: je to vlastne normálny chlap vo výkone trestu.
Baví se dva admini:
-Kámoš včera během 5 minut shodil hlavní server!
-On je hacker?
-Ne, debil.
Zvoní mobil v posilovně, zvedne jej funící muž:"Prosím."
"Ahoj miláčku, jsi v posilovně? "ptá se žena.
"Ano jsem, co potřebuješ " odpoví muž otráveným hlasem.
"Tak to je fajn. Já jsem ti jen chtěla říct, že ten kožich jak stál 150 tisíc, tak ho zlevnili na 80. Že si ho můžu koupit." škemrá žena.
"Ale jo."
"Ty jsi hodný. A víš, jak jsme chtěli jet na ty Seychely a zdálo se nám to za půl milionu drahé? Tak oni to zlevnili jen na 400 tisíc.
Co říkáš?...., nemám to vzít?"
"Dobře, ale jen s plnou penzí," zamumlá muž .
"Jo to já zařídím. A když máš takovou dobrou náladu, tak stojím zrovna před
autosalonem Mercedesu a víš jak jsme se dívali na to S-klasse za 3 miliony, tak si představ, že oni ho zlevnili na dva miliony. Nemám ho zrovna zaplatit?"
"Ale jo, ale jen stříbrnou metalízu" řekne muž docela otráveně. "Jo, jo, oni ho zrovna ve stříbrné mají. Tak to je super, ty jsi dnes tak zlatý! Tak čau," zaševelí sladkým hláskem žena a položí mobil.
Muž v posilovně se zvednutým telefonem nad hlavou zakřičí:
"Chlapi, nevíte čí je to mobil?"
Vystěhovává se Roubíček ze Sovětského Svazu. Na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina.Ptají se: "Co to je?"

"To se ptají špatně, "povídá Roubíček, "Měli by se zeptat, kdo to je?To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti,Sovětského Svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky..."

"Dobře, můžete jít...", říkají celníci.

Na izraelské hranici celníci znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho:"Co to je ?"

"To se ptají špatně," povídá Roubíček, "měli by se zeptat, kdo to je?To je Lenin! Šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, ...."

Dobře, dobře, můžete jít..." říkají celníci.

Roubíček přijede ke svým příbuzným, vybaluje si věci. Jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se:"Strýčku, kdo to je?"

"Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses zeptat, co to je ? ."To je pět kilo neprocleného zlata!"
LADA NIVA 4X4 /4x2 1.7i LPG od 28.08.2008
--------------------------------------------------------------
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Poklábosme“