Autobusy a vše okolo - part two

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Cory píše:tak to som sa s tym cislom sekol fajne
Jo to jo. Jak je vidět na tomto videu http://www.youtube.com/watch?v=caj8ryLz ... re=channel v času od 2:40 tak se zrovna tento vůz letos "na stará kolena" podíval do Nitry 8)
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Tak jsem se včera/dnes svezl do/z práce autobusem. Po letech zajímavý zážitek. Už to nějak není co to bývalo. Kdysi jel kloubák narvaný k prasknutí, teď jede sólo a v něm 4 lidi. Řidiči už také nějak nejsou co bývali.
Inu dnes si to zopakuji, ať je trochu nával. Přeci jen, když jede místo čtyř cestujících pět tak je to slušný procentní nárůst vytíženosti spoje 8)
Naposledy upravil(a) Michal Pokorný dne ned kvě 17, 2009 06:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Koukám, že Siřejovice sou asi na pěkném kopci, když je cena z Lovosic o 45% vyšší, než v opačném směru. :D

A copak, že jsi se dal na vytěžování autobusové dopravy? Železnice už e-e?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:Koukám, že Siřejovice sou asi na pěkném kopci, když je cena z Lovosic o 45% vyšší, než v opačném směru. :D

A copak, že jsi se dal na vytěžování autobusové dopravy? Železnice už e-e?
V Siřejovicích železnici nemáme :( Tady jedině autobusem.
A rozdíl v ceně je proto, že když jedu do práce ( závod DELI) tak vystupuji na zastávce
ČETRANS, ale když jedu z práce tak spoj jede jinou trasou a k zastávce nezajíží, tudíž musím jet z autobusového nádraží.
Posílám takový menší plánek :lol: Je zde šipka kterým směrem jsou Siřejovice. Modrá trasa je ta , kterou spoj jede večer, když jedu do práce a červená trasa je ta, kterou spoj jede ráno, když jedu z práce.
Přílohy
IMG_0001.jpg
IMG_0001.jpg (17.61 KiB) Zobrazeno 1600 x
Uživatelský avatar
zdenda
Příspěvky: 131
Registrován: čtv úno 14, 2008 18:30
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od zdenda »

Tak přátelé, trochu to tu oživím. Tak se přátelé bojte, dnes jsem prošel a mám komplet zdravotní prohlídku na bus, takže.... :twisted:
Cedulí, dveří a trilexu není nikdy dost.
Legjobb városi csuklós autóbusz Ikarus.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

zdenda píše:Tak se přátelé bojte
ale kdež, můžeme se jedině těšit 8)
- momentálně jezdím pravidelně do práce autobusem (ČSAD Slaný) , no co tady jezdí za řidiče ...... horší už opravdu nikdo být nemůže :wink:
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

No a když se podaří správně rozpohybovat mlýny, tak já v dohlednější době budu přecházet na dispečerskou pozici. :) Lidi mě se*ou, autobusy mě se*ou a bordel v životosprávě mě se*e. Pokud to vyjde, už budu jezdit jen jako výpomoc brigádně - což je optimální. 8)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Honza 21061, Nějak rychlý karierní postup, ne? :roll: Jeslipak tomu nenapohlo i Tvé nové přesunovadlo. :?: :P :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:Jeslipak tomu nenapohlo i Tvé nové přesunovadlo.
Hm, že by ?? Jestli to tak funguje , tak abych začal být ve střehu - místo autem jsem začal jezdit do práce autobusem :lol:
Néééé, koště a hadr nechcíííí ......
-------------------------------------------------------------------

......a dispečer té noci byl náhodou starej Honza ..... :lol:
Uživatelský avatar
zdenda
Příspěvky: 131
Registrován: čtv úno 14, 2008 18:30
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od zdenda »

Honza: ano, taky cchci jen brigádně, když si to vše musím platit, tak si budu svým pánem. :twisted:
Cedulí, dveří a trilexu není nikdy dost.
Legjobb városi csuklós autóbusz Ikarus.
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Ve 21:50 bude na ČT 2 z cyklu zašlapane projekty " IKARUS POKOŘIL KAROSU " :wink:
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10520
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Štěpán Getsko píše:Ve 21:50 bude na ČT 2 z cyklu zašlapane projekty " IKARUS POKOŘIL KAROSU " :wink:
Chvíli jsem se na to díval (cca od 22:00). Vím, že tyto autobusy byly ve vývoji. Ukazovali tam nejen ŠM-kloub, ale i RTO-kloub. Škoda, že naše "plánované hospodářství" přistoupilo na spolupráci v rámci RVHP a místo našich pěkných kloubů byly dodávány Ikarusy :puke: . L.
PS: Teď mě MP sežere zaživa :D :!:
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Luděk Musil píše:PS: Teď mě MP sežere zaživa
Kdepak, počkám si na mrtvolu :P
Jinak to nebudu nijak komentovat, no nakonec všichni dobře víme jak to bylo s medvědem kodiakem - prostě nemůžete věřit všemu co říkají v televizi :mrgreen:
A vůbec, nerušte mé kruhy 8)
Však to dopadlo naprosto přirozeně, jako u VAZu - prostě elegantní hrana zvítězila nad okoukanou oblostí http://www.sht.cz/index/fdx4.htm :wink:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Michal Pokorný píše:prostě nemůžete věřit všemu co říkají v televizi :mrgreen:
Četl jsem to už dříve na železniční diskuzi http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostat ... l?size=100 , že jsou v Retru občas nepřesní.
Samozřejmě i původce informace o nepřesosti může být nepřesný, ale to už si názor udělá každý sám.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“