Peugeot 309 SX

Volné rozjímaní na téma "proč jsem si raději nekoupil Ladu" a podobná zpovědní témata.

Moderátor: Moderátoři

Peugeot 309 SX

Příspěvekod Miči » stř pro 24, 2008 21:53

Tak tu založím taky vlákno...nějak se mi odtud nechce...

Dneska jsem na sprintu udržel Volvo S60 2.4

(Řadový pětiválec s rozvodem DOHC a objemem 2435 cmł, vrtání 83 mm a zdvih 90 mm, komprese 10,3, výkon 103 kW (140 koní) při 4500 ot/min, točivý moment 220 Nm při 3750 ot/min)

s peugeotem 1,6 (65kw na 910kg) až do rychlosti 105km/h,kde jsem musel řadit za 3 a metr po metru mi natřel prdel, do těch 105km/h,ale nedal ani centimetr.

Mimochodem pan DOKTOR Marek mi vysvětlil (trvalo mu to poměrně dlouho neboť jsem nechápavý jedinec) jak vyblikat ŘJ a kupodivu to na mě vyblinkalo jenom 4 chybový kódy (45 - cívka, spíše trafo; 57 - druhá kontrola trafa tuším; 21 - spínač polohy škrtící klapky; 52 - tuším směšovač), takže v lednu společně s GO palice proměřím popř vyměním tyto členy a auto jde na sprint znovu. Mimochodem pokud někdo tušíte, kde by se to dalo za nevražedný peníze čipnout dejte tip pls...

Jo a klasika....už nikdy více jiný auto než koncern volkswagen, nedokážu totiž pochopit mentalitu francouzů, ta auta jsou udělaná tak, že to prostě nejde rozebrat aniž by to nezařvalo.....
Miči
 

Zpět na Volné klábosení - všechny ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků