Mercedes

Volné rozjímaní na téma "proč jsem si raději nekoupil Ladu" a podobná zpovědní témata.

Moderátor: Moderátoři

Re: Mercedes

Příspěvekod Sid » pon kvě 25, 2015 17:01

Porovnávať kvalitatívne MB už s Hyundayom??? Voda to už si akosi hlboko... 5. januára som bol na návšteve na Tuhovskej 5 v Bratislave ( predajňa a servis MB) Vypočul som si tam názor, že S trieda w220 ( ako moja) je u zákazníkov obľúbenejšia ako novšia w221. Bohužiaľ tlak na ceny robí svoje :( A aká bude najnovšia, to ešte netuším.

Celkovo je u týchto áut najväčšou slabinou zanedbanie servisu. Aj moje auto, aj keď má najazdené málo, má z doby vlastníctva druhým majiteľom čiernu dieru v servisnej histórii, čo je cca 30 000 km. A už sa to prejavilo tým, že si to vyžiadalo a ešte vyžiada investície. A keď to niekde odkrúti 100 tisíc kilometrov, nikto na to nehľadí, servis to má len taký ledabolo, je to veľmi poznať.

Ale ešte by som chcel poprosiť moderátorov, aby všetky debaty mimo témy odtiaľto vymazali preč. Chcel by som to tu mať pre ľudí, ktorí ich náhodou majú, aby sa tu pomenili nieaké skúsenosti a tak. ĎAKUJEM PEKNE.
Sid
 
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: Mercedes

Příspěvekod mceza » pon kvě 25, 2015 17:30

Díra v servisní historii 30 tis. km si vyžádala a vyžádá další investice? Že tak málo km může způsobit problémy, je to docela zvláštní.
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
mceza
 
Příspěvky: 2068
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno

Re: Mercedes

Příspěvekod Tommel » pon kvě 25, 2015 17:43

Tomu nerozumíš, to jsou ty premiové vozy, jak to nema péči každy den, tak se to auto rozlobi a je zle 8) Né teď vážně....nechceš se nad sebou Side zamyslet ? Ohániš se tady sockama se Superbama a jezdíš v ojetině ktera se u nas pohybuje pod cenou nové Fabie v lepši výbavě, chápu auto máš rád a děla radost, ale neni to přece nutné se hned povyšovat když někdo uděla vtip a nebo napiše svůj nazor na věc :shock:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3252
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

Re: Mercedes

Příspěvekod Sid » pon kvě 25, 2015 19:09

Ja som sa sockami nikde neoháňal, pozor na to!!! Prečo by som to robil??? A žeby som sa povyšoval??? Kde preboha??? Navyše nikoho neurážam, len som založil tému o ďaľšej bežnej značke na trhu, kde som chcel predstaviť svoje auto a chcel som, aby ak tu ešte niekto má, predstavil tiež. Prípadne by sme si vymenili nieaké poznatky a tak. Lenže hneď sa tu strhla debata mimo tému o embéčkach, ktoré majú tému úplne inde... Ja som povedal, že SuperB je oproti MB chudobný príbuzný. Čím som tým koho urazil, alebo urobil sockou?? Proste len odpovedám na otázky a diskusie, ktoré tu vznikajú. Lenže na tomto fóre je ťažko sa baviť o akomkoľvek aute. Keď niekto má starú Ladu neľúbi sa vám, lebo ide hlavou proti stene. Keď si Cory kúpil novú Ladu, zas mu to bolo nosom ohrnuté, že to za nič nestojí. Keď tu niekto kúpil Octáviu, bol zlý, že má dechta a od koncernu nieje nič dobré... Teraz Vám už ani S600 vka nieje dosť nóbl a na to poviete, že je to špatné auto, ktoré nieaká Škodovka alebo Hyunday strčí do vrecka. Tak teda keď ste tu takí chytrolíni, predstavte tu tie vaše nadpozemské povozy, ktoré sú najlepšie na svete a som zvedavý, čím sa popýšite. Zaujíma ma to, lebo na všetkom hneď viete nájsť chyby, na všetko nahádzať špinu, ale čo teda máte takého vy??? Máte aspoň takéto nieaké auto v takomto stave, keď to hneď odsúdite, akoby to bol najväčší šuvix na svete? Vlastnili ste niekto niekedy Mercedes akýkoľvek od novoti, alebo v slušnom stave, keď to posudzujete tak kriticky??? milý Tommel, ono síce u týchto áut klesá cena dole veľmi rýchlo. Dajú sa pri množstve šťastia zohnať za dobrú cenu veľmi pekné kúsky. Ale realita je taká, že tá moja ojazdenina stále drží krok, v niektorých veciach ešte stále vedie nad modernými autami ako napr. Passat alebo Superb. Toǒ vsjo. Tak prečo by som mal investovať oveľa vyššie sumy do výrobkov od Škodovky, keď sú stále neni schopní do toho dať to, čo má taká 15 ročná ojazdenina?? Toto je otázka na zamyslenie.
Mceza: Diera 30 tisíc km spôsobila výdaje preto, lebo som musel vymieňať niektoré veci, ktoré už mali byť vymenené. Ale nebolo. Avšak už sa postupne činí náprava.
Sid
 
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: Mercedes

Příspěvekod mceza » pon kvě 25, 2015 19:20

Sid píše:Choďte mi tu voľakde aj s vašimi embéčkami. Tie porovnania to píšu úplní zakomplexovaní blbovia, čo proste nemajú na Mergla, tak ho zhadzujú pod úroveň embéčky...
Zahraniční vůz po dědovi ВАЗ-2101 (1981)
Zimní pomsta ВАЗ-2101 (1974) - uz neni muj...
Auto na zimu Бумер E90 (2006) - uz neni muj...

Po BMW dalsi vozidlo z mocnosti Osy: Mazda 3 (2019)
Uživatelský avatar
mceza
 
Příspěvky: 2068
Registrován: pon srp 13, 2012 20:41
Bydliště: Mladá Boleslav/Kutná Hora/Brno

Re: Mercedes

Příspěvekod Luděk Musil » pon kvě 25, 2015 19:31

AŽ SE UKLIDNÍTE - DEJTE MI VĚDĚT!!! L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10476
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Předchozí

Zpět na Volné klábosení - všechny ostatní značky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků