Jiná auta všeobecně, aneb netřeba nové téma na každou blbost

Volné rozjímaní na téma "proč jsem si raději nekoupil Ladu" a podobná zpovědní témata.

Moderátor: Moderátoři

Re: Jiná auta všeobecně, aneb netřeba nové téma na každou bl

Příspěvekod Teepee » pon črc 12, 2021 10:07

Liftback píše:... po zážitkoch minulý štvrtok čo sa mi dialo na cestách kamera je nutnosť, dedkovia motajúci sa od tepla stredom cesty na bicykloch, slečna čo cúvajúc kráčala doprostred cesty, auto otáčajúce sa stredom cesty za zákrutou, absolútne nesledovanie prechádzajúcich chodcov cestu, alebo aj zebru..načo že, myslia že dnešná medicína ich dokáže poskladať ako lego?
To se občas stává: viewtopic.php?f=133&t=23293&p=518762&#p518762
Bílý LADA a okřídlená spol.
Teepee

Re: Jiná auta všeobecně, aneb netřeba nové téma na každou bl

Příspěvekod Jan Vaníček » pon črc 12, 2021 11:29

Já mám taky příběh se šťastným koncem a zachráněná 3 auta.
Včera si jedeme z Itálie a domů nám zbývá posledních 7km. Kvůli bourání staré fabriky (mimo silnici) je rychlost snížena na 30. Výjimečně jsem zpomalil i já. A najednou nějaká slečna jak závodník vylítla z místa ležícího mimo silnici, ze za porostu nebyla vidět, chtěla jet proti mně, ale vyneslo ji to do půlky mého pruhu. A auto naštěstí zabrzdilo ... a nějakou záhadou jsme se minuli. Sice dnes šlo na lakování celého boku, ale to je jiná story :). Ten za mnou to dobrzdil taky, byť se zastavil o kouli - doslova se jen opřel, takže žádná škoda. Taky měl radar ... .
Jan Vaníček

Předchozí

Zpět na Volné klábosení - všechny ostatní značky