Lada 211x Návod k obsluze

Moderátor: Moderátoři

Re: Lada 211x Návod k obsluze

Příspěvekod JmJ » sob srp 30, 2014 13:50

vedec píše:
zelvotron píše:Ten původní odkaz už nefunguje, ale zkus uložto, jestli tam něco není. ;)

Radši než na vinko koukej jestli to není shnilý.


na ulozto je uplny kulovy a pokud jsem tam i presto neco nasel, bylo to rusky
ne nemam koukat na vin ? aha takze na evidencni kontrole je mu vlastne pak jedno jakej je v tom motor a jakej je vin a jak je vyrazenej a jestli to neni svareny ze dvou aut....to je fakt rada !

znam skodovky od 1203 po fabii, lady neznam, takze jsem doufal ze mi tu treba nekdo poradi, .....kde to hnije, kdyz to hnije, na co se u tohohle modelu zamerit a tak podobne...... jsem asi naivka....opet se ukazalo ze fora jsou uplne na ho*no. skode zdar !


Za 10 sekund jsem nasel tohle viewtopic.php?f=65&t=14236 , takze mi tady nemel o tom, jak sou fora na hovno. Slusny clovek nereaguje na odpoved, ktere nerozumi, jako postrelena slepice. Stacilo specifikovat, o co presneji ti jde. Pokud ovsem navstevujes fora, kde se vsichni chvaji jako ty, pak neni divu, ze se tam nic nedozvis.

Na slusnou otazku ti zde jiste mnoho lidi rado odpovi. A kdyz se ti neco nezda, ujisti se, ze to spravne chapes. Vazu zdar!
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Lada 211x Návod k obsluze

Příspěvekod zelvotron » sob srp 30, 2014 17:06

Sem nevěděl, že koupí škodovky člověk automaticky ztrácí smysl pro byť lehkou nadsázku, ale to bude asi tím, že mám jen dvě :) Ten návod bych ale někam nahrát moh, resp. sem to chtěl udělat dnes, včera sem na to ale už neměl náladu a dneska po přečtění toho z čeho se nám tu troskař vyblil taky nemám. Tak snad někdy příště.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6273
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Manuály a schémata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků