Skřipe vyfuk, jak na to?

Moderátor: Moderátoři

Skřipe vyfuk, jak na to?

Příspěvekod ARMAN » pon črc 10, 2006 12:30

Před asi pulrokem se měnila středni čast vyfuku na Samarce, hned jak se to udělalo tak bylo slyšet jak skřipe ta středni čast jak je středni tlumič, častečně se to ztišilo tim že se vyfuk dratem pridratoval na jednem mistě dole k autu aby se moc nehejbal jenže ten drat jsem sundal jak jsem v sobotu pod auto lez a doufal že skřipeni odstranim jelikož na kostkach to hřimelo že to chce upadnout nebo co... teď to skřipe o 90% vic!!! Pryžova kolečka na kterych se drži vyfuk se zdaji byt v pořadku, nevim možna je to blbě slisovany ale skřipe to při určitych otačkach(kdy je určita vibrace) a DOST TO LEZE NA NERVY :evil: Na každem semaforu na volnověh to děla docela ramus takže si dokažete představit jak se člověk citi v autě :(
Abych ještě jednou koupil nějake "levne" dily!!! Kvalita vždy odpovida ceně :(

Měl někdo podobny problem a jak se to da vyřešit? Poradi někdo?
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod utia » pon črc 10, 2006 14:27

Me to pred rokem taky tak vrcelo, pak jsem zjistil ze to je uvolneny plech na strednim tlumici (smerem nahoru, k autu a tak to drncelo vlastne zespoda o podlahu)... tak jsem to proste odlomil a bylo to OK :D Proste to chce poradne prohlidnout a trochu zaexperimentovat...
Uživatelský avatar
utia
 
Příspěvky: 405
Registrován: úte pro 13, 2005 14:57
Bydliště: Praha

Příspěvekod ARMAN » pon črc 10, 2006 22:21

Diky, vlezu tam znovu, podle mě se to tam nikde nedotyka jen je to blbě svařeny :(
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod ARMAN » ned črc 16, 2006 16:18

Cely středni dil jsem sundal, pro jistotu všechny spary omlatil kladivkem, dal zpět a když jsem ho daval tak ty gumove kolečka na če se drži vyfuk začali vydavat sřipici zvuk :shock: asi to nebylo tim ale.. tak jsem vše namazal pro jistotu olejem(vazelina neni:oops:) projel 5 km až se vše zahřalo - .... a nic! Ticho jako kdyby vyjela z linky :P
Teď s tim chlazenim se poprat(to ale sam nezvladnu), opravit par orezlin a bude jako nova! :P
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod utia » pon črc 17, 2006 10:49

Tak to gratuluju, snad to nejakou dobu vydrzi.. I kdyz na gumu mazat olej neni uplne idealni :shock:
Co mas s chlazenim?
Uživatelský avatar
utia
 
Příspěvky: 405
Registrován: úte pro 13, 2005 14:57
Bydliště: Praha

Příspěvekod ARMAN » pon črc 17, 2006 12:58

Nevim... nezapina se chlazeni motoru :? po 5 minutach jsem šahal na gumovou trubici(tu dole) jak mi tady kluci radili a bylo to studeny. Ono i kdyby bych to zjistil tak to stejně sam neopravim - neni kde ani neni $ :|
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod utia » pon črc 17, 2006 13:44

Chmm, nejsem odbornik ale kdyz jsem si ja koupil samaru tak me chlazeni taky zlobilo, vadnej termostat, po vymene to bylo OK :?
Nevim jestli je to i tvuj pripad, ale mam pocit ze ty zavady se dost casto opakuji.
Uživatelský avatar
utia
 
Příspěvky: 405
Registrován: úte pro 13, 2005 14:57
Bydliště: Praha


Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron