Pavučina na skle

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod ARMAN » stř bře 15, 2006 17:18

No nazdar... za 10 minutovou jizdu se to rozlezlo ještě o 15cm :x hlavně jsem si všiml že to jede když projiždim zatačky :( tak vitej nove sklo :roll:
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod JmJ » stř bře 15, 2006 17:38

ARMAN píše:No nazdar... za 10 minutovou jizdu se to rozlezlo ještě o 15cm :x hlavně jsem si všiml že to jede když projiždim zatačky :( tak vitej nove sklo :roll:


to se proste stane. predni sklo je taky jen predni sklo, neni to neco, co by melo vydrzet na veky veku.

znamemu na Accentu tam vletel sutr, udelal docela malou dirku. bylo to na podzim. v noci sla teplota hodne dolu a rano uz to cestou do prace hodil rovnou do servisu, neb z dirky se stala slusna prasklina.

dodam jeste ze mel k havarijnimu pojisteni i pojisteni na celni sklo. za havarijni da pry cca 6 000 za rok. nove sklo by ho stalo prave tech 6 000 :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Acibuk » stř bře 15, 2006 18:24

ted vam povim offtopic pohadku - znamy jezdi z avii trasu praha-olomouc, pravidelne pro feronu. Jednou jel z Prahy a predjizdel ho nejaky rom v tatre 815 plne sutru..Po dalnici, musel jet fakt rychle, protoze znamy z te avky taha maximum. Ozvala se mala rana, ale nic se nestalo.. Prijel do Olomouce, a kdyz sundal dodaky a veci z palubky, kdyz zacal se zdesenim oddelavat neporadek z prihradky,objevil obrovskou prasklinu, ktera se tahla dole skoro pres pul skla... Nejlepsi bylo, ze mel autosklo od koupi auta pojistene a cca mesic predtim ho zrusil, protoze do toho furt vrazel prachy a nikdy se mu nic nestalo.. A kolik tak stoji nove sklo na kamion?:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod skoda120M » stř bře 15, 2006 19:32

prasklina ve skle se da zalepit, ale jen pokud je to v malem meritku, cca 2-3cm....pokud je to vice, tak uz ti to nezalepi...kazdopadne prasklina se ti zvetsuje, pac karoserie samozrejme pracuje-krouti se.....
skoda120M
 

Příspěvekod Ondra 07 » stř bře 15, 2006 19:36

skoda120M píše:prasklina ve skle se da zalepit, ale jen pokud je to v malem meritku, cca 2-3cm....pokud je to vice, tak uz ti to nezalepi...kazdopadne prasklina se ti zvetsuje, pac karoserie samozrejme pracuje-krouti se.....

Lepit sklo mi pripada jako peknej bastl...Vzhledem k tomu ze stoji 0-500,-Kc.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

Příspěvekod Little Red Riding Hood » stř bře 15, 2006 20:11

skoda120M píše:.kazdopadne prasklina se ti zvetsuje, pac karoserie samozrejme pracuje-krouti se.....


chtěl sem taky říct.. :wink:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Teepee » čtv bře 16, 2006 08:39

Acibuk píše:A kolik tak stoji nove sklo na kamion?:)


Nevím kolik na kamion, ale na autobus Mercedes, ten model hledat nebudu, dle slov majitele autodopravy, 70 000Kč.

Na Ford Sierra stojí čelní sklo cca 3 500Kč, cca 1500Kč práce (je lepené) a k tomu tzv. Bauset cca 500Kč. Platil jsem 5 500Kč, od té doby ho mám připojištěné. Popravdě, Sierra mě s tímhle dost překvapila, na druhou stranu měla možná proč.

Lepení skla mám pocit je garantováno do 10cm praskliny, s tím že bez problému opraví prasklinu do 15 cm. Je to asi vymakaná technologie, nějak se prasklina potře, tekutina vnikne dovnitř a ultrafialovým světlem se vytvrdí.

Ale nové sklo je nové sklo, nepoškrábané, nově usazené...

Jinak dá se to ještě řešit tak, že poškozené sklo má na svědomí jiné vozidlo (které je známo) a lze to uhradit z povinného ručení na základě administrativních kroků zůčastněných. Jen ten kdo k tomu svolí přijde o nějaké bonusy, jakožto viník nehody. Na to ale může odlétnout kamínek od přívěsu, který má ručení nízké a ztráta bonusů není citelná. Ale je to pojišťovací podvod.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod ARMAN » čtv bře 16, 2006 15:05

Přpojištěny to nemam takže to neni můj připad :)
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron