Sedačky - NIVA

Moderátor: Moderátoři

Re: Sedačky - NIVA

Příspěvekod blueboss » stř pro 07, 2016 11:07

Zdravím, mám rok starou Nivu a rozpadla se mi sedačka řidiče. Než bych to dal na záruční servis, uvažuji o jiné,
kterou bych si zaplatil. Otázka č.1- mám vysokou životní pojistku a kdybych se v lese s jinou sedačkou zabil- nebudou pak problémy s pojistkou? Dá se ta nová sedačka dát "na papíry"?
otázka č.2- neznáte někoho, kdy by mi to byl schopen předělat- finance nejsou problém
Díky moc mp
blueboss
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 13, 2015 19:25

Re: Sedačky - NIVA

Příspěvekod Jarda_NIVA1.7 » sob pro 17, 2016 21:49

podle me v zivotni pojistce problem nebude, ikdyz ty pojistovny jsou schopny si hledat ledacos, aby nemuseli platit... to spis, kdyby jsi nekoho naboural nebo spis kdyby nekdo Tebe naboural a nejak Te to poskodilo, tak by se pojistovna mohla snazit kratit to odskodneni pro Tebe (ale to mluvim o plneni z povinneho ruceni), ale museli by prokazat, ze jsi byl vic poskozen vic prave kvuli te sedacce, ono kdyz dojde na soudy, tak jde kolikrat vsechna logika pryc :/. Obecne pokud pujde o tisicove nebo i desetitisicove castky, tak to nikdo resit nebude, ale pokud pujde o statisice nebo miliony, tak se v tom budou vrtat a hledat neco, aby nemuseli platit...
Lada Niva 1.7i prodloužená LPG, MTX 7-06 Roadster LPG, Rapid 146 LPG, Rapid 130 LDD Cabriolet
Uživatelský avatar
Jarda_NIVA1.7
 
Příspěvky: 864
Registrován: čtv bře 05, 2015 06:22
Bydliště: Vysočina

Re: Sedačky - NIVA

Příspěvekod Henry » sob srp 14, 2021 14:00

Daju sa "stare" sedadla z modelu 1600 namontovat do karoserie 1700 bez nejakych vacsich uprav? Tie stare sedadla maju nejaky specialny ram, ale ten vyzera, ze dosadal do podobnych konzol v karoserii. Jediny rozdiel, ktory vidim na prvy pohlad je "zobak", ktory brani vyklopeniu sedadla 1600 dopredu a ktory v karoserii 1700 chyba, ale to je separatny diel a dal by sa snad doplnit. Ide mi o lozkovu upravu:
viewtopic.php?f=89&t=25285
Henry
 
Příspěvky: 618
Registrován: ned říj 04, 2009 21:10
Bydliště: BA, SK

Předchozí

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků