Interiér

Moderátor: Moderátoři

Interiér

Příspěvekod Jan Vaníček » stř čer 13, 2018 19:47

Chlapi, v Nivách se moc nevyznám, na rozdíl od sedanu, tak potřebuji poradit. Švagrovi včera chytla Niva 2013 zřejmě od kabelu k navijáku. Nebojte, porcování nebude :), podařilo se mu dostat k vodě, akorát přijížděl domů a uhasil to.
Jaké jsou škody. Asi je KO baterka, po nabytí se uvidí. Svítí diagnostika motoru, ale to třeba za čas zhasne, neřeším. Utavil se kabel kostry v motorovém prostoru, takže je trochu ohořelá izolace na kapotě a drobek plast na ŘJ plynu, ale ŘJ i kapota OK. To je ta lepší stránka. Plamen byl ale v interiéru. Je ohořelá palubka na pravé straně (spolujezdec), rozteklý kastlík, izolace za ním, rozteklý je prostor topení, topení a kohout netečou. Dál jak vylítnul plamen, tak chytly clony a komplet podhled střechy. Na předních sedačkách byly potahy, ty jsou teda OK, zadní lavice místy ohořelá od kapajícího stropu. Střecha - tedy venkovní lak bez poškození. Pod palubovkou akorát přehořely kabely od centrálu a reproduktorů. Když jsme dali baterku, Niva naskočila, je tedy pojízdná - prostě nezničitelný stroj.
Co potřebuji vědět:

1. lze použít sluneční clony z klasiky sedanu - mám?
2. lze použít topení z klasiky - mám?
3. Jsou nějaké významné rozdíly mezi palubovkami řekněme od roku 2000 výše - nejde mi o přístroje, jen o ten "základní velký korpus-plast"

Podle toho, co mi poradíte, začnu shánět, samozřejmě, pokud někdo něco má + polstr stropu, tak nabízejte.

Semozřejmě palubku za 11.000,- komplet novou, co je na Bazoši kupovat nebudu.

Děkuji předem

Honza
Jan Vaníček
 
Příspěvky: 1093
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše

Re: Interiér

Příspěvekod Jarda_NIVA1.7 » čtv čer 14, 2018 20:04

2 Jan Vaníček:
no tyjo, ja mam v nive 3 hasicaky, ale nez bych je nasel :/

clony nevim, asi jo, jedine by byla jina delka
topeni jsem tam namontoval - radiator
palubky by mely byt stejne

palubku jsem nedavno vyvezl do kontejneru :/, ale byla popraskana od slunicka
Lada Niva 1.7i prodloužená LPG, MTX 7-06 Roadster LPG, Rapid 146 LPG, Rapid 130 LDD Cabriolet
Uživatelský avatar
Jarda_NIVA1.7
 
Příspěvky: 864
Registrován: čtv bře 05, 2015 06:22
Bydliště: Vysočina

Re: Interiér

Příspěvekod Luděk Ondrůch » pát čer 15, 2018 08:14

Plastový trubky od topení pro rozvod vzduchu mám, možná bych našel i kompletní kastl topení.
Zadní lavici mám, akorát se musím podívat v jakém je stavu.
VAZ 1117
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno

Re: Interiér

Příspěvekod Jan Vaníček » stř čer 27, 2018 18:31

Díky za info, aktuální stav je ten, že to švagr vevnitř vymyl, palubku "zatřel" silikonem, pospojoval drátky centrálu a repro a vesele se jezdí. Střechovice se koupí za pár kaček v Ladě a ostatní zatím nechá, rýsuje se mu buď celé auto za pár kaček, nebo kanibalizace jednoho vraku. Pokud by nedopadlo, ozvu se. Honza
Jan Vaníček
 
Příspěvky: 1093
Registrován: úte úno 03, 2009 10:26
Bydliště: Krkonoše


Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků