hodiny

Moderátor: Moderátoři

Re: Připojení ,,kompijůtra,,

Příspěvekod tavri » úte pro 02, 2008 22:28

FOMA píše:Jen dotaz za hodinami se nachází volná svorkovnice do níž vedou dráty,je to jen taková ,,plonkovní,,nebo je to to co si myslím- standartní svorkovnice pro připojení většíny palubních počítačů na řadu 110 :P :?:

ten konektor přišel vhod, posloužil jako přivedený plus a mínus pro autorádio :-)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod zelvotron » stř pro 03, 2008 08:48

No a kdybys to rádio napojil i na ostatní kontakty, tak ti mohlo ukazovat diagnostiku :mrgreen:

Foma: a nad jakým typem přemýšlíš? Dej sem pak vědět jak s tím dopadneš, docela by mě to zajímalo, dobrej výběr mají tady (ale asi už ty stránky budeš znát):

http://www.autocomp.ru/catalogue/tripcomputers/vaz2110/
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

palubní počítač

Příspěvekod FOMA » stř pro 03, 2008 19:01

jo ty stránky znám,právě z nich vybírám,vyděl bych to cenově do 2000rublů,a asi půjdu do nějaké klasiky od fa GAMMA.
Nejspíš to nechám až po novém roce poněvadž tam asi nejprve zkusím zavolat tel.snad se domluvím :? :P
...a když se nedomluvím já tak sousedka určitě :wink:
Co se poštovného týče tak jsem se ptal na balík do 5kg z Moskvy do CZ(Brno) asi před 2 ma roky a na poště mi tam řekli cca1000 rublů a to by šlo. :wink: 8)
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2178
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvekod FOMA » čtv pro 04, 2008 05:29

rudo. píše:OU, OU !!! Už som tu čítal veľa blbostí, no len málo ktorá bola taká milá ako táto. Takto to predsa fungovať nemôže! Ale keďže nie som odborníkom, ani na colné predpisy ani na obchod, tak sa ti sto krát ospravedlním, ak to nie je tak, a veľmi rád uznám svoj omyl. Mimochodom, zdravím všetkých!


No když o něčem nevíš nebo to neznáš,neznamená to že to neexistuje. :wink: Má to platit o nového roku a vztahuje se to na zboží do celkové hodnoty max.3500czk obednané cez net :wink:

PS:osobně na tom nevidím celkem nic složitého nebo nereálného prostě odpadá pouze clo
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2178
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvekod zelvotron » čtv pro 04, 2008 09:41

Škoda toho omezení hodnoty, jinak by se dalo ušetřit na poštovným.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod JakubN » čtv pro 04, 2008 22:06

rudo. píše:Zelvotron, a ako je to s tou diagnostikou motora? Ten tvoj AMK 211000 dokáže úplnú profesionálnu diagnostiku motora, tak ako to píšu RU napr. o Prestige, ktorý má Jakub N? Je to naozaj taká super vec, ako sa to javí? Možno sa pýtam tro :) cha hlúpo, tak prepáč. Ale práve vďaka tým počítačom a práve kôli tej diagnostike motora začínam naberať k tej Lade zasa kladný vzťah. Kladný-slabé slovo:super hračka§ :)


No já si svůj PP (prestige) nemohu vynachválit. Musím zaklepat, že diagnostiku jsem zatím v podstatě nepotřeboval, ale vyjma kódu chyby to k ní vypíše její textový popis a dokonce výčet možných příčin, takže se to pak nemusí hledat jinde. Vyjma zobrazování x různých parametrů tam jde nastavit 10 "monitorů", což je funkce sledování vybraných parametrů (dá se nastavit frekvence sběru údajů) a graficky je to pak zobrazuje a zvukově signalizuje překročení minimální a maximální hodnoty. Takže mám třeba nastaveno sledování rychlosti a při překročení 50 km/h to decentně pípne, což neruší, ale upozorní, to samé po překročení 90 a po překročení 140 (nebo libovolně jiné nastavené rychlosti) mě ženský hlas "seřve" že jedu moc rychle (mám řečový modul - což je za ty prachy dobrá "machrovinka"). Takže vřele tento PP doporučuji
Uživatelský avatar
JakubN
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod zelvotron » pát pro 05, 2008 08:39

JakubN: jakej máš přesně typ? (kdyžtak hoď odkaz z autocomp.ru)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod JakubN » pát pro 05, 2008 12:03

zelvotron píše:JakubN: jakej máš přesně typ? (kdyžtak hoď odkaz z autocomp.ru)


Ahoj, mám Micro Liner Prestige 12V10
+ k tomu řečový modul.
Nechal jsem si tehdy dovézt i BRIZ 2110.
Nově nabízejí i propojovací kabel na aktualizaci firmware, ten si musím teprve sehnat :-).
Uživatelský avatar
JakubN
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod zelvotron » pát pro 05, 2008 12:51

Dík, tak to je náhoda, zrovna ten jsem si při prohlížení nabídky "vybral" taky. Líbí se mi tam to karuselový menu stejný jako na starších telefonech Philips, ale hlavně mi přišlo, že má asi nejvíc funkcí a stojí stejně jako AMK. No jestli se někdy potkáme třeba na srazu tak to budu muset omrknout, tedy jestli mi to dovolíš :)
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod plavec » pát pro 05, 2008 18:14

zelvotron píše:Dík, tak to je náhoda, zrovna ten jsem si při prohlížení nabídky "vybral" taky. Líbí se mi tam to karuselový menu stejný jako na starších telefonech Philips, ale hlavně mi přišlo, že má asi nejvíc funkcí a stojí stejně jako AMK. No jestli se někdy potkáme třeba na srazu tak to budu muset omrknout, tedy jestli mi to dovolíš :)


No já to už omrknul a krásně mu to mluví- hlásí teplotu a tak, jenže rusky :cry: a Docela mě dostal ten zvuk windowsu, když se to zapne.To si pak připadáš, jako když řídíš nějakou kosmickou loď a ne ladu :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod rudo. » pát pro 05, 2008 20:13

Tomáš, som prekvapený, lebo colná politika je jednotná pre všetky štáty EU a dovoľuje bez cla dovoz do 300 Eur a je to jedno akým spôsobom, či poštou, osobne a ináč a spôsob objednania nehrá žiadnu úlohu, v colnej sprievodke nie je ani kolonka spôsob objednania.
rudo.
 
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvekod Saša » pát pro 05, 2008 20:23

plavec píše:hlásí teplotu a tak, jenže rusky

Nedá se to pořídit ve "vývozní verzi , třeba s angličtinou?
No ale pořád lepší Ruská děvočka než 11 let poslouchat hlášky namluvené vlastním hlasem jako u mně . Teď jsem poprosil kamarádku aď mi to "přemluví"
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Saša
 
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Re: palubní počítač

Příspěvekod rudo. » pát pro 05, 2008 21:14

FOMA píše:a ještě bych rád dal rozpěru mezi př.podběhy nad motor, . :evil: )

Rozporu som si zvaril sám, plánujem urobiť aj zadnú. A aby Lada bola ako tank :) , chcelo by to aj rám pod motor. www.tuning-vaz.ru/catalog1.html
rudo.
 
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvekod JakubN » pát pro 05, 2008 22:05

Saša píše:
plavec píše:hlásí teplotu a tak, jenže rusky

Nedá se to pořídit ve "vývozní verzi , třeba s angličtinou?
No ale pořád lepší Ruská děvočka než 11 let poslouchat hlášky namluvené vlastním hlasem jako u mně . Teď jsem poprosil kamarádku aď mi to "přemluví"


No právě ta ruština je to, co mě na tom uchvacuje a dodává to další dimenzi originality již tak (pro mnohé) kurióznímu vozu. Navíc to říká příjemný ženský hlas (kolega z práce, který vystudoval v Rusku námořní školu tvrdí dokonce, že se jedná o eroticky zabarvený hlas :) ).
Vůbec si nedovedu představit, že by se místo [: nět ašíbok :] ozvalo [: nou mistejks :]. I když chápu, že kdo neumí alespoň základy ruštiny, netouží po PP s meníčkem v azbuce.
Když jsem si vybíral, který PP by se mi zamlouval, objevil jsem jednoho výrobce (teď už ale konkrétně nevím), který nabízel i verzi v angličtině, takže se to asi sehnat dá, i když PP do Lady asi zrovna nejsou hromadný vývozní artikl :roll: .
Uživatelský avatar
JakubN
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon dub 25, 2005 12:22
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod rudo. » sob pro 06, 2008 09:02

Ja túžim po takom počítači, lenže už jeden mám, no ten nerozpráva. Ak by náhodou mal niekto záujem, tak mu svoj predám aj namontujem a doplatil by som si ku hovoriacemu počítaču. Na svojom aute som vykonal už veľa kozmetických úprav a toto by bola ďalšia z nich. :)
rudo.
 
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

PředchozíDalší

Zpět na Elektrická soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků