Zahřátý motor nejde nastartovat, zahřátý motor zhasíná

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod plavec » pon říj 20, 2008 16:28

martina píše:ahoj eriku
no, aby to bralo konce, museli bychom to vyřešit jak ty :-)

ale v servisu sem viděla novou dodávku laduší včetně dvou prior, takže pokud se někdo třese na to jak vypadaj, tak opravdu už dorazily. černej hatch a stříbrnej sedan :-)
m.


joo? A kde si je už viděla?v Sadský? :shock: Až mi to časově vyjde, tak jedu na čumendu.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod martina » pon říj 20, 2008 19:15

nee, v mělníce, vzhledem k mohutným problémům v poslední době jsme se dohodli, že do univerzálu nejdeme, bo bych si pak nebyla jistá, zda to třeba nezlobí kvůli tomu (i když je to asi teoreticky blbost, tak v našem případě bych se nedivila ničemu...) tak sme jeli zrovna tam.
no ten hatch se mi i líbil, pěkně slícovaný uvnitř i zvenku, vypadalo to jak nový a ne lehce bouraný a pooslepovaný, ale je to podle mě hodně podobný desítkový řadě, trochu mě zklamala přístrojovka, na druhou stranu předělali stahování okýnek inteligentně vše k řidiči a každý pak svoje u sebe (možná to má i kalina, já sem si jí neprohlížela), drobet zádrhel byl s otvíráním kufru - trochu ho museli pohledat, místo vlevo dole je teď myslím na středovém panelu, ale nevím stopro, já to moc nechtěla vočumovat, když sme tam prudili :-)
m.
martina
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř čer 02, 2004 12:28
Bydliště: praha

Příspěvekod zelvotron » stř říj 22, 2008 20:11

martina píše:já to moc nechtěla vočumovat, když sme tam prudili


ale to jsi mohla a měla, jsi Zákazník :D on by se pan B nepo
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod plavec » stř říj 22, 2008 20:19

zelvotron píše:
martina píše:já to moc nechtěla vočumovat, když sme tam prudili


ale to jsi mohla a měla, jsi Zákazník :D on by se pan B nepo


:lol: u pana B jsem ještě nebyl, asi sbalím na cestu dobrou náladu a hurá na návštěvu s nějakou tou závadou :lol: :lol: :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod martina » čtv říj 23, 2008 11:56

zelvotron píše:ale to jsi mohla a měla, jsi Zákazník :D on by se pan B nepo


ale to já sem teda zase vočumovala, to zase jo, poskakovali jsme mezi kalinama a priorama co zaváželi do dílny a čuměli, ale přiznám se, že zase až tak moc mě to nebere, zajímám se pouze o kombíky :lol: a navíc mě zrovna víc zajímalo co bude s tím mojím šrotem.....no, denska sme ho snad přivezli definitivně opravenýho - ono to totiž po výměně katu zase kleklo přímo jim v servise když to jeli projet, takže pátrali a hledali a našli nakonec nečekaně opět zapalovací modul - no, takže po 70 kkm tam máme už čtvrtej, tenhle zcela jistě kvůli špatný kostře neodešel, bo ta závada, co na ňom byla to vylučuje (prej), takže nakonec možná ta kostra byla ok už před tím a fakt jen máme auto co jezdí na benzín a zapalovací moduly.....což teda zrovna není z nejlevnějších :-(
m.
martina
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř čer 02, 2004 12:28
Bydliště: praha

Příspěvekod martina » čtv říj 23, 2008 13:10

plavec píše: :lol: u pana B jsem ještě nebyl, asi sbalím na cestu dobrou náladu a hurá na návštěvu s nějakou tou závadou :lol: :lol: :lol:


pan B je trochu svéráz, mechanici jsou veskrze sympaťáci :-) ale za závadu to setkání podlě mě nestojí, radši ať ti to šlape
m.
martina
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř čer 02, 2004 12:28
Bydliště: praha

Příspěvekod plavec » čtv říj 23, 2008 13:45

však jsem to taky myslel s jistou nadsázkou.To víš že bych tam nejel.To radši pojedu k panu N. To bude jiný kafe.Prostě vesnickej opravář s citem a znalostmi pro ladu. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Dusan » čtv říj 23, 2008 16:03

Mohol by som poprosit o jeden ten zly zap. modul. Vidiet vyskusat opravit...nedaruje niekto ..za postovne ?
Dusan
 
Příspěvky: 3869
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvekod plavec » čtv říj 23, 2008 16:13

Dusan píše:Mohol by som poprosit o jeden ten zly zap. modul. Vidiet vyskusat opravit...nedaruje niekto ..za postovne ?


o něco podobného se pokouší čahoun, jen s tím rozdílem, že na to nemá čas a když už ho má tak na mě zapomene.Bývají špatný ty tranzistory, je tu někde i odkaz od tavriho na ruský návod.
edit: Tak jsem to nešel.Pro pana Dušana tedy zde: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... ht=#129320 první příspěvek tavriho shora a odkaz na ru- http://avtobandit.narod.ru/REP/repair.htm Jinak mám to přeložený od jednoho vasila, můžu překlad poskytnout, jen co ho najdu. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod martina » čtv říj 23, 2008 17:11

plavec píše:však jsem to taky myslel s jistou nadsázkou.To víš že bych tam nejel.To radši pojedu k panu N. To bude jiný kafe.Prostě vesnickej opravář s citem a znalostmi pro ladu. :wink:


tos mě asi nějak divně pochopil, myslím, že tam jsou na ladu machři a fakt příjemný a opravud se hodně snaží, včetně pana B, ale on je takovej zvláštní typ člověka, radši řekne o čtyři věty míň než aby řekl o půl slova víc a člověk z toho je pak trochu nesvůj :-)

jo jinak zapalovací moduly nemám, tudíž poskytnout nemohu, opravám aut se nemáme ani chuť ani čas věnovat, takže žádné vadné ND domů netaháme :-)

ale dobrá zpráva je, že ceny klesají, 1. modul byl za 9, tenhle už je za necelejch 6(nebo že by nám už dali množstevní slevu?)

m.
martina
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř čer 02, 2004 12:28
Bydliště: praha

Příspěvekod plavec » čtv říj 23, 2008 17:18

martina, zato mě přirazili, asi před rokem jsem ho měl za desítku, ten blok .

Pana B jsem nikdy nenavštívil, ale co jsem slyšel, tak jednání žádná sláva ale když chce, umí.Proto jsem radši zvolil pana N a už tam zůstal.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod martina » čtv říj 23, 2008 19:28

za desítku? tak že by opravdu ta množstevní sleva? no kdysi byl na ladě seznam náhradních dílů i s cenama a tam byl ten modul asi za 7,5 tácu bez daně. kde že ti ho tak pěkně prodali?

m.
martina
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř čer 02, 2004 12:28
Bydliště: praha

Příspěvekod plavec » pát říj 24, 2008 06:38

martina píše:za desítku? tak že by opravdu ta množstevní sleva? no kdysi byl na ladě seznam náhradních dílů i s cenama a tam byl ten modul asi za 7,5 tácu bez daně. kde že ti ho tak pěkně prodali?

m.


Tenkrát to právě nebylo v žádném LadaServisu, ale u jednoho elektrikáře, který ho snad prý bral z Koněvky a kdoví jestli mezi nima nebyl ještě někdo z autoštanglu, jak zaváží autodíly, takže on se chtěl asi každý nažrat ale aby koza zůstala celá :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Problem so zohriatym motorom

Příspěvekod Miroslav Mitrík » pon črc 20, 2009 23:52

Chlapi prosim o radu, stala sa mi takato vec: pri normalnej jazde poobede z nicoho nic zacalo auto pri pätke trhat tak nepravidelne, zastavim a kukam pod kapotu a motor si na volnobezne otacky robi co chce, klesaju raz dole, skoro sa zadusi, cely sa trasie a potom vybehnu zase do normalu a tak sa to opakuje. Ide o Ladu 110 1,5 Li 8 ventil rok 1999. Auto za studena ide kvazi normalne sem tam trhne, nieje to tak citit, ale pri akceleracii ked sa to zohreje, tak sa s tym neda jazdit, nereaguje na plyn, sem tam sa chyti, ma vykon, ale v zapäti sa zase zacne dusit a trha. V stredu s tym idem do servisu, neviem fakt co sa mohlo udiat. Snazil som sa s tym nieco robit, myslel som ze som natankoval zly benzin s vodou, tak som potom skusal vymenit palivovy filter, vycistit nadrz, palivove cerpadlo, nic nepomaha, riadiaca jednotka chybu nehlasi. Katalyzator ako novy, mal som ho vonku.
Stretol sa niekto s takymto problemom?
Na nete som toho precital hodne, ale nic konkretne k mojmu pripadu som nenasiel:(
V prilohe je 3gp-cko spravene pocas volnobehu
Lada 21102 1,5 Li 8V, rok 1999
Uživatelský avatar
Miroslav Mitrík
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon črc 20, 2009 22:51
Bydliště: Gelnica

Příspěvekod plavec » úte črc 21, 2009 19:45

Miroslav Mitrík píše:ale pri akceleracii ked sa to zohreje


Mohl by to být zapalovací blok.Studený jede v pohodě a po zahřátí, netáhne.
Check engine nesvietí? Čo diagnostika, přečetli ste závady?
Pokud to nieje zapal. blok, tak tipuji váhu vzduchu popřípadě a to spíše KROKOVÝ MOTORČEK VOLNOBEHU- je za škrtiací klapkou vzadu vede k němu svazek drátů.Ještě vyzkůšaj odpojit a zapojit bateriu, nič za to nedáš a možná se to na chvilku zlepší.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

PředchozíDalší

Zpět na Hnací soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků