Motor 1.6 -- ventily chrastěj

Moderátor: Moderátoři

ondrej4
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 05, 2007 02:21
Bydliště: slovensko

Příspěvek od ondrej4 »

Majo píše:Super, tak zase jeden problem vyrieseny(a zase si blizsie k Tisovcu) :wink:

Tak k dalsiemu problemu. Palivovy filter(hruby cistic paliva) si vsadil medzi hadice? Nemohla sa dostat do karburatora nejaka spinka/smietka, ktora z casu na cas pripcha niektoru trysku? Mohla by to byt trebars aj hlinikova spona v novom karburatore a to by mohlo byt pri otrasoch v terene...
A este jeden dotaz karburator je spravne nastaveny? Aj LPG? Predpokladam spravne, ze to dusenie robi len benzin?


Majo nazdar. Filter je nový. Rozprával som sa dnes s jedným mechanikom že aby som prefúkal trysky aj napriek tomu že je nový karburátor.
Majo mam jednu otázku. Ja viem že sa to už tu niekde riešilo. Aké používaš sviečky v tvojej 1600? Nechcem to komplikovať, proste potrebujem dobré sviečky na benzín a LPG.
Ďakujem a s pozdravom Ondrej
ondrej4
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 05, 2007 02:21
Bydliště: slovensko

Příspěvek od ondrej4 »

MAjo a ešte jedna vec ma napadla. Ty máš u škrtené sanie kvôli plynu?
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

"u škrtené sanie"?? cooooo??? ja mam obrezany filterbox koli lepsiemu saniu najma vo vyssich otackach, vyzera to asi takto
Obrázek
Obrázek
ja som aj rozmyslal nad tymi Tvojimi fotkami, ze co to tam mas za silonovu zaslepku, sanie skrtit nemozes, co si s tym porobil?? Na co to vlastne je?

S tym prefukanim trysiek plne suhlasim, ruska nepresnost a lajdackost velmi casto sposobuje, ze nie vsetky veci, co tam nemaju co hladat, tam skutocne nie su....

Sviecky odporucam BRISK L14YC su studensie teda vhodne na motor s vyssimi tlakmi a na LPG i na benzin chodia super. Specialne sviecky pre pouzitie s LPG neodporucam z vlastnej skusenosti.
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
ondrej4
Příspěvky: 10
Registrován: pát led 05, 2007 02:21
Bydliště: slovensko

Příspěvek od ondrej4 »

Nazdar Majo. Tie zaslepky tam v mojom prípade musia biť pokiaľ tam nie su tak ten motor na plyn vôbec nejde to znamená že ho dusí nejde voľnobeh. To mi poradili v Košiciach. Splinovač je nový LOVATO. Ty to máš ako nastavené? Akú máš spotrebu na plyn?
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

no vidim to tak, ze zajtra sa tomu spolocne mrkneme na zubok, lebo to znie az prilis podozrivo.....
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“