Lada niva 1,7 i lpg

Moderátor: Moderátoři

Lada niva 1,7 i lpg

Příspěvekod Robo Rudna » ned zář 20, 2015 16:39

Dobry den vsetkym,som cerstvym majitelom lada niva,a mam zopar otazok,lada ma aj lpg,na lpg ide krasne na benzin trha,vynechava akoby nedostavalo benzin ,nie casto asi 1 za kilometer,svieti blika check engine,pri prepnuti na plyn svieti check engine v kuse co stym,ale ide pekne,
Robo Rudna
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned zář 20, 2015 15:33
Bydliště: Roznava slovensko

Re: Lada niva 1,7 i lpg

Příspěvekod smajchl » pon zář 21, 2015 12:51

Zkontroluj hadicky jestli to neni nekde pricpany, ja mam taky ladu na lpg a nejezdil sem na benzin, ted sem to zprovoznovval na benzin - nejelo to vubec na nej hadicky a paliv. pumpa a vsecko kde tece benzin bylo plny takovy zluty sracky co vypada jak pyl.

Pak to uz jezdilo ale po chvilce jizdy na plnej plyn to zaclo cukat. Mel jsem jeste ucpanej ten elmag. ventil co pousti benzin, zkus projit vsecky filtry sitka hadicky ten ventil a uvidis... -kdyz odpojis hadici od karbce a pumpujes musi to z toho pekne tyct..- u icka to musis asi odpojit u vstrikovace..
Uživatelský avatar
smajchl
 
Příspěvky: 413
Registrován: ned lis 21, 2010 14:11
Bydliště: Praha

Re: Lada niva 1,7 i lpg

Příspěvekod Robo Rudna » pon zář 21, 2015 16:11

Dik za radu,myslim ze to bude tym ze auto dlho stalo a je nejaky sajrajt v benzine,nalial som tam aditivum na cistenie palivoveho systemu,a pokusam sa ho vyjazdit myslim ze sa to spravi samo uz trha coraz menej,skoro vobec,ak by to neprestalo skusim tie hadicky,a palivovy
Robo Rudna
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned zář 20, 2015 15:33
Bydliště: Roznava slovensko

Re: Lada niva 1,7 i lpg

Příspěvekod Majo » pát zář 25, 2015 19:55

Skor vadny benzinovy vstrekovac. Benzinovy filter by mohol byt tiez zaneseny a tym padom by klesal tlak, ten by som rozhodne vymenil, urcite to este nikto nerobil(nachadza sa v motorovom priestore pod rezervou), ale aj tak si myslim, ze bude vadny vstrekovac(diagnostika napovie ktory)
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen


Zpět na Hnací soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků