Pneumatiky, disky, duše (NIVA)

Moderátor: Moderátoři

Re: Pneumatiky, disky, duše (NIVA)

Příspěvekod Henry » pon úno 21, 2022 12:39

George: dik, pozrel som, zaujimave.
Henry
 
Příspěvky: 618
Registrován: ned říj 04, 2009 21:10
Bydliště: BA, SK

Re: Pneumatiky, disky, duše (NIVA)

Příspěvekod Jarda_NIVA1.7 » pon úno 21, 2022 19:10

George_S76 píše:
Jarda_NIVA1.7 píše:2 George_S76:
Tak já nemyslel dávat staré obložení a kotouče, to je spotřeba, i když někdy nové je horsi, než staré, desky mastersport už nikdy a zklamal i ruskej fenox :(


Když jsem měl starého Transita tak jsem zvažoval jestli mám koupit nový díl nebo z vrakoviště, když jsem viděl ty ceny. Ale na Nivu jsou ty díly tak levné že to neřeším. Jinak co se týká značek, tak jsem ještě nenarazil na ňaky zmetek. A to Fenoxy jsem bral často, ale je zajímavé že v tom jednom ruském eshopu co nakupuji žádný díl od Fenoxu nemají, tam nabízí buďto originál Autovaz nebo Petěrburg.


Ja vlastne zase nic od fenoxu nekoupil uplne pro me dobreho (ne sice uplne smejdy, ale jako by setrili na nespravnem miste), brzdove hadicky kratsi, nez origo asi o 10 mm, takze u seriovky by to problem byt nemusel, ale u prizvednute nivy uz jo, takze jem kupoval origa, ktere mi vychazeji jen tak tak, brzdovy valec jsem po 20tis.km zacal proslapavat - ne uplne, brzdilo to, ale zhorsovalo se to, zadni prasata, pri jeste slusnem oblozeni uz vylezly pistky tak, ze zacala prosakovat kapalina, zrepasoval jsem origo prasata a funguje to... takze tolik moje zkusenosti s fenoxem, valec jsem nakonec objevil funkcni cifam (mam stejny se samarou), desky jsem dal ATE, kotouce brembo
Lada Niva 1.7i prodloužená LPG, MTX 7-06 Roadster LPG, Rapid 146 LPG, Rapid 130 LDD Cabriolet
Uživatelský avatar
Jarda_NIVA1.7
 
Příspěvky: 864
Registrován: čtv bře 05, 2015 06:22
Bydliště: Vysočina

Re: Pneumatiky, disky, duše (NIVA)

Příspěvekod George_S76 » sob bře 19, 2022 12:52

Tak mi včera přišly nové botičky. Hankook RF10 Dynapro ATM 195/80 R15 T96 za 7719,- s poštovným. A na 24.03. jsem objednaný na přezutí. Už se těším, mají pěkný vzorek mají psaný 60% silnice a 40% terén.
George_S76
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát srp 14, 2020 18:46
Bydliště: Všenory

Re: Pneumatiky, disky, duše (NIVA)

Příspěvekod Mantus » pát kvě 13, 2022 04:53

George_S76: Ahoj, prosím tě, mohl bys mi poslat odkaz na ruské stránky odkud bereš díly. Děkuji
Ford Focus2 combi 1.8TDCI 2005
Lada niva travel lux offroad 1.7MPI 2022
Uživatelský avatar
Mantus
 
Příspěvky: 39
Registrován: pon črc 12, 2021 21:40
Bydliště: Kněžice, Středočeský kraj

Předchozí

Zpět na Hnací soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků