Lada niva 1.7i SPI nizky volnobeh

Moderátor: Moderátoři

Re: Lada niva 1.7i SPI nizky volnobeh

Příspěvekod nespor.jenda » pon úno 10, 2020 20:36

Rankl píše:

Když nad tím tak přemýšlím, tak přestože výše píšu, že by to tím být nemělo, není to lanko plynu zjevně volné?
Prodal jsem Forda a koupil si VAZ, auto co vyrábí Sovětský svaz.
nespor.jenda

Příspěvekod Rankl » pát úno 21, 2020 10:03

nevím, jestli jsem to vyřešil dobře nebo ne, zatím to jede- trochu jsem seřídil ten bovden, lanko má jen malinký průhyb. ještě si říkám, ten bílý plast má být jen v bovdenu nebo jezdí dohromady s tím lankem? na konci bovdenu bývala nějaká gumová koncovka, ta nějak asi zanikla. Musím najít náhradní lanko, myslel jsem, že ho s ssebou vozím v zadná kapse v karoserii u světel, nějak jsem ho nenašel. je možné, že lanko praská zvolna a protahuje se?
2107 a 21214
Rankl

Příspěvekod Rankl » pon bře 02, 2020 22:59

závada je opravená - na vstřikovaní je elektrická záležitost, která volnoběh nastavuje, no a k ní byl porušený jeden přívodní kablík, jsem zas o trochu chytřejší...
2107 a 21214
Rankl

Příspěvekod Mara » úte bře 03, 2020 08:17

Zrejme krokovy motorek, nekde je tu navod na foru, na jeho pripadne procisteni. Mi se objevila potiz, ze na benzin nechtela tahnout a nesla protocit na 3t. ot. po ranu.. az po chvili nastartovani. Rozebral jsem vstrikovaci trysku a ta ma dole maly gumovy krouzek. Ten byl poskozeny a benzin jim asi prokapaval mimo trysku a asi i pri jizde na lpg. Zatim jsem jen ten krouzek otocil a funguje to nez tam jiny. Oprava za par Kc., kdyz se prkotina odhali.
(maluch,uno1.5i-koloběh plechu v přírodě)
-lanča delta2 1.6i zdvihlá
-Lada Niva 1.7i -ll-
Mara

Předchozí

Zpět na Hnací soustava