Dusi se a střílí do sání

Moderátor: Moderátoři

Dusi se a střílí do sání

Příspěvekod JendaBK » čtv kvě 09, 2019 20:51

Zdravím vespolek, mam takovej problem s Nivou 1,7 jednobod. Nechal jsem udělat generálku motoru, protoze motor tlakoval dolu, žral olej a uz neměl mazací tlak. Šupli jsme motor do auta pozapojovali vse co bylo predtim pozapojovanya zjistlili, že tam půlka nebyla připojena a zaslepena,- opravili a zapojili. vyměnili za nově krokač volnoběhu a snímač polohy klapky. Lambdu jsme měřili a dobrý. Jen si nevíme rady s tím, když přišlápnu tak se to začne v tahu dusit a stříli do saní. Typujeme málo dodávaní benzinu . Jen nemam u koho napojit jednotku a taky mě napadlo rozdělat a pročistit střik s klapkou. Tak se obracim sem, že určitě někdo poradí. Díky.
Jako malýho mě vozili Láďou a když jsem dostal papíry, tak jsem se k ní vrátil

Lada 2103 - červená
Lada 2103 - šedá
Lada Niva 1,7 - vínová
Velorex 250 a 350
Jawa kyvačka 250 a 350
Jawa 634
Babetta 210
Pionýr 50/20
Uživatelský avatar
JendaBK
 
Příspěvky: 124
Registrován: stř led 09, 2013 21:35
Bydliště: Blansko

Re: Dusi se a střílí do sání

Příspěvekod Mara » sob kvě 11, 2019 08:38

Nebude to v nastaveni vackoveho kola? Prvni valec hore a klika/ vacka na znackach. Jen odhad, stroj mam stejny a tohle jsem nastesti neresil a to jsem do toho dlubal vselijak :)
(maluch,uno1.5i-koloběh plechu v přírodě)
-lanča delta2 1.6i zdvihlá
-Lada Niva 1.7i -ll-
-Piaggo /bravo/sup.bravo/ciao//
Uživatelský avatar
Mara
 
Příspěvky: 1181
Registrován: čtv pro 10, 2015 14:18
Bydliště: F M

Re: Dusi se a střílí do sání

Příspěvekod Ján » pát čer 14, 2019 11:02

Zdar k tomuto problemu som sa dopracoval aj ja od moznosti zleho cerpadla -vypalovalo mi poistku cerpadla skakalo to ako koza po seslapnuti plynu. Nakoniec som zistil ze cerpadlo bude ok bol presraty drat a drhnul sem tam o kostru. Precitaj si nazov mojho clanku je hned pri tvojom Benzinove cerpadlo niva 1.7i jednobod.
Ja som skusil vsetko aj rozvody som pozeral vcera vole ventilov vsetko vyzera dobre
Uz som v koncoch. Mam este chut vymenit snimac kluky ze by blbol alebo snimac teploty zeby jednotka zle koli tomu riadila predstih zapalovania a palilo to skor ako ma.
Uživatelský avatar
Ján
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát lis 02, 2018 12:27


Zpět na Hnací soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron