Cekani na Prioru

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Laďuša » stř črc 15, 2009 12:26

No klucí nevim, přeci si Rendlík nebude dělat sám konkurenci ve střední Evropě? Naopak v Rusku to žádnej konkurent neni, tak je třeba Ladu posílit. Ale zase na druhou stranu: V Rusku netřeba Ladu posilovat, tak čert ví :lol:

Za ruljom píše:Программа ЛАДА КАЧЕСТВО

hehe, jak originální název :D :mrgreen:

miro263 píše:Zeby som este rok pockal???

No, rok asi ne, než naběhnou všechny ty jejich novoty, má bejt konec 2012
ZR píše:Реализация программы должна позволить компании выйти к концу 2012 года на существенно более высокий уровень качества своей продукции.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod zelvotron » stř srp 12, 2009 12:37

Od června novinka v nabídce motorů, překvapivě se začal do sedanu a hatchbacku dávat i "kaliňáckkej" 1,6 8v, jestli to budou lifrovat i na export těžko říct, myslím, že spíš ne.

http://lada.ru/cgi-bin/models.pl?model_ ... branch=tth
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod DJW » čtv srp 13, 2009 21:24

miro263 píše:Priora dostala novy motor:
2,0 16V 280PS pri 8500ot/min krutak 265 pri 5600ot/min Motor z produkcie automobilky sOPEL. :P
zdroj pre rusky nehovoriacich: http://74.125.39.132/translate_c?hl=en& ... g-cQhtM6pQ


Hmm, pasovalo by to do desiatky? :twisted:
Vesta SW Cross 1.6, r.v. 2019 (2022 - na večné časy a nikdy inak)
Priora Combi 1.6 16v, r.v.2009 (2018 - uvidíme, dokedy to so mnou vydrží, momentálne v odpočinku)
EX: 2111.3B 1.5 16V r.v.2003 (2009-2016, R.I.P.)
Оптимист учит английский, пессимист - китайский. Реалист купил автомат Калашникова.
Uživatelský avatar
DJW
 
Příspěvky: 587
Registrován: sob pro 20, 2008 19:54
Bydliště: takmer presny stred Europy

Příspěvekod dmatej » pát srp 14, 2009 11:50

Kalina - asi jim přebejvaly motory, či co :) Dávaly se už do desítek .... 21114 myslim, že tam mám ...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod viktoria77 » úte srp 25, 2009 05:34

Ahoj, neviete aká je priemerná dĺžka čakania na Prioru na Slovensku. Čakám už jeden a pol mesiaca a najradšej by ju už mala. Nemá ju teraz niekto objednanú?
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod Wolfhunt » úte srp 25, 2009 06:41

viktoria77 píše:Ahoj, neviete aká je priemerná dĺžka čakania na Prioru na Slovensku. Čakám už jeden a pol mesiaca a najradšej by ju už mala. Nemá ju teraz niekto objednanú?


Zdravim,

ja som cakal asi mesiac. Ale to som ju bral v Bratislave. Najkratsie doby cakania su v Bratislave a v Kosiciach, skoda ze si sa nespytala skor. Neviem, ako rychlo sa auto dostane kTvojmu dodavatelovi. Pokial viem, tak tieto auta su dodavane do Kosic a BA, a odtial sa dopravuju k dalsim predajcom siete LADA na Slovensku.

Takisto to ale moze zavisiet aj od toho, aky model a farbu si si ibjednala a ci taku mali uz hotovu na sklade v TOgliatti. Odporucam Ti kontaktovat Jevgenija Belousova v Bratislave (SloLada), je to taky "smutny chlapec", ale mozno by Ti vedel povedat, kde to auto je...
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvekod viktoria77 » úte srp 25, 2009 07:26

Mám ju objednanú u predajcu Autoextra Zlaté Moravce. Môjmu bydlisku je to najbližšie. Mám objednanú Ladu Prioru hatchback, čiernej farby. Keď som ju zajednávala tak mi bolo povedané, že buď bude v auguste alebo až v októbri. Ale tak dlho čakať. Som už nedočkavá. :). Náhodou niaky kontakt na toho "smutného chlapca" mi nevieš poradiť? Bola by som ti vďačná. Lebo keď pýtala predajcu, že kde je moje auto, tak mi povedal, že sa nevie dovolať importérovi. Fakt zaujímavá odpoveď.
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod Wolfhunt » úte srp 25, 2009 07:52

viktoria77 píše:Mám ju objednanú u predajcu Autoextra Zlaté Moravce. Môjmu bydlisku je to najbližšie. Mám objednanú Ladu Prioru hatchback, čiernej farby. Keď som ju zajednávala tak mi bolo povedané, že buď bude v auguste alebo až v októbri. Ale tak dlho čakať. Som už nedočkavá. :). Náhodou niaky kontakt na toho "smutného chlapca" mi nevieš poradiť? Bola by som ti vďačná. Lebo keď pýtala predajcu, že kde je moje auto, tak mi povedal, že sa nevie dovolať importérovi. Fakt zaujímavá odpoveď.


Tak to vyzera, ze ak auto nie je na ceste sem, tak este len zide z vyrobneho pasu. Po ciernych bol dost dopyt, i ja som chcel povodne ciernu, ale potom som to zmenil na tmavosedu metalizu (ako maju BMWcka, hehe). Kontakt: skus tie na stranke www.slovlada.sk - 02/60 10 17 11 alebo 02/60 10 17 15.

Mne to vedel Jevgenij priamo pozriet cez pocitac, ci zelane auto je vyrobene a ci ho vie v dohladnej dobe doviezt na Slovensko.
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvekod viktoria77 » úte srp 25, 2009 07:57

Už našla aj dáky mobil, tak idem volať. Snáď dačo dozviem a dúfam, že rozpráva po slovensky, ruštinu by musela oprášiť trochu. No predajca vtedy dakde volal, keď ju kupovala, asi importérovi, že jedna čierna by mala byť na sklade, ešte voľná. Tak sa mala zajednať pre mňa. Ale to by tu už snáď bola, si myslím. Ja chcela pôvodne striebornú metalízu, ale mali tam akurát striebornú aj čiernu(bohužial už predanú), tak jednoznačne rozhodla pre čiernu. V tej tmavej farbe vyzerá skvele.
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod viktoria77 » úte srp 25, 2009 09:09

Takže dovolala Jevgenijovi, povedal, ž Priora hatchback Ice bude najskôr koncom septembra. Lebo je kríza, takže výrobu Ice zastavili a rozbieha sa teraz. Takže si myslím, že to bude najskôr v októbri. Čo už, neostáva mi nič iné, len čakať.
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod Wolfhunt » čtv srp 27, 2009 09:45

viktoria77 píše:Takže dovolala Jevgenijovi, povedal, ž Priora hatchback Ice bude najskôr koncom septembra. Lebo je kríza, takže výrobu Ice zastavili a rozbieha sa teraz. Takže si myslím, že to bude najskôr v októbri. Čo už, neostáva mi nič iné, len čakať.


Nuz, treba pockat. Myslim, ze aj tak sa to auto oplati. Ja som zatial spokojny.
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvekod viktoria77 » čtv říj 22, 2009 07:37

Zdravím,
moje čakanie na Prioru ešte stále pokračuje, aj keď od pol júla už ubehlo veľa času. Auto sa momentálne nachádza v Košiciach v sklade, a už týždeň a pol čakám kým dôjde k mojmu predajcovi. Čaká ešte niekto na Prioru?
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod Hurikán » čtv říj 22, 2009 08:37

Obdivuji vaši trpělivost. Tohle už chce opravdu velké nadšení. :)


Je to přesně tak, jak napsal někde Želvotron, že "ten, kdo Ladu chce, si ji najde". :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod viktoria77 » čtv říj 22, 2009 08:48

Hurikán jasne, že je v tom aj trochu viac. Lebo kto si kúpi Ladu, má k tomu aj vzťah a ja nikdy neodsudzovala ruské autá. Jednoducho povedané, mám rada netradičné veci a Lada medzi ne patrí. Nemá to hocikto. Tak dúfam, že ma toto nesklame a čoskoro už bude doma.
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod Wolf » čtv říj 22, 2009 09:17

viktoria77 píše:... Lebo kto si kúpi Ladu, má k tomu aj vzťah a ja nikdy neodsudzovala ruské autá. Jednoducho povedané, mám rada netradičné veci a Lada medzi ne patrí. Nemá to hocikto. Tak dúfam, že ma toto nesklame a čoskoro už bude doma.

Tak s tím naprosto souhlasím, ani já jsem nikdy neodsuzoval ruské auta, jsou sice trochu pozadu, ale jsou dobré a spolehlivé, já spíše odsuzuji to jejich zázemí tady, t.j. ten lidský personál, který by je tady měl hájit především, hlavně kladným přístupem k zákazníkům. A také preferuji netradiční věci, proto si nedovedu představit, že bych vlastnil Fábii, kterými jsou silnice přeplněné. Jinak přeji, ať Tě Priora opravdu nezklame a slouží dlouho a spolehlivě.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků