Priora

Moderátor: Moderátoři

Re: Priora

Příspěvekod dvk » čtv zář 26, 2013 09:55

Proč ty interiéry dneska jsou jak z pohřebního vozu :roll: U všech aut, ne jen u Lady ....
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
dvk
 
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Priora

Příspěvekod Hurikán » čtv zář 26, 2013 19:34

Však to je správně. Za 1. si konzumenti stejně nic jiného nezaslouží a za 2. je to zcela v souladu s tím, kam kráčí celá tahle "civilizace". Stejně už to nebude dlouho trvat a někdo tohle experimentální pařeniště vypne a bude pokoj. Od všeho.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: Priora

Příspěvekod Veverka » čtv zář 26, 2013 22:34

Já jsem teda s naší civilizací tak nějak docela spokojen.Tyhlencty interiéry vypadají přeci jen tak docela dost lépe,než ty ze samar a desítek let osmdesátých(dodnes),kdy to snad musel vymýšlet nějakej ožralej ruskej fanda Star Treku-smontováno panem dám si v 7 ráno vodku s rumem(viděno často na vlastní oči).Ani posvátná sedma nebo tavrie :twisted: na tom není zrovna dobře.Pokud nebude chybět zase teploměr,bude to OK.
Veverka
 

Re: Priora

Příspěvekod dvk » pát zář 27, 2013 06:19

Civilizace je mě u zadku, ale ten hnusný interiér :!: :?: :idea: :mrgreen:
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
dvk
 
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Priora

Příspěvekod Cory » pát zář 27, 2013 08:39

Raz kritizujete skripajuce plasty. Potom sa majitelia Prior ohradia, ze v tom nic neskripe, tak zacnete kritizovat ergonomiu a celkovu kvalitu. Spravi sa facelift, kde sa vychytaju chyby, tak sa chytite farby :mrgreen: Je to smiesne sledovať vývin témy :D
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Cory
 
Příspěvky: 11568
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Priora

Příspěvekod valda1971 » pát zář 27, 2013 15:06

sarusian píše:chcem sa opytat tych, co maju prioru, ako maju vedeny priputavaci pas na strednom zadnom sedadle - ci je to sedadlo brane, len ako nudzove a pas ide len okolo bokov, alebo je to normalny trojbodovy pas - vsimol som si, ze v kaline stredne sedadlo ma svoju opierku a ma trojbodovy pas, zatial co priora strednu opierku hlavy nema

Tak až dnes jsem někam jel, tak plním, co jsem slíbil. Na nějaké fotce jsem viděl u 2170 uchycení středového pásu u stropu, jako na 2171/2, moc se mi to nelíbilo, ale nic bych nenadělal. Ta fotka, co jsi sem dal vypadá z něčeho staršího - vypadá to opravdu na "nouzový" pás. Já mám prostřední tříbodový, vršek uchycen pod platem zadního okna. R.v.10/2012. Viz foto.
K poznámce o opěrce - nepředpokládám, že by se objevila u 2171/2 - tam jsou coby u užitkovějšího auta šikovně dělená zadní sedadla 1+2
Přílohy
P1120821.JPG
P1120822.JPG
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7198
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Priora

Příspěvekod sarusian » pát zář 27, 2013 15:16

dik moc za ochotu - praveze to foto bolo z modernizovanej priory // - a tam to fakt vyzera na nudzove sedadlo s dvojbodovym uchytenim - som zvedavy v reale, je mozne ze toto foto len bolo vyrenederovane na pc - este raz dik za ochotu, ze si to nafotil, ako to mas
sarusian
 
Příspěvky: 168
Registrován: pon dub 23, 2012 09:25

Re: Priora

Příspěvekod JmJ » pát zář 27, 2013 16:19

Cory píše:Raz kritizujete skripajuce plasty. Potom sa majitelia Prior ohradia, ze v tom nic neskripe, tak zacnete kritizovat ergonomiu a celkovu kvalitu. Spravi sa facelift, kde sa vychytaju chyby, tak sa chytite farby :mrgreen: Je to smiesne sledovať vývin témy :D


Ja treba s cernym interierem problem uplne nemam, pokud ten plast a tapeciry budou z dobrych materialu, tlacitka a prepinace budou mit jisty chod atd.

Ja vidim tve nadseni pro automobily, obdivuju tve znalosti a schopnosti si s autem hrat. Nekomu to vydrzi do stari, nekoho to casem prejde. Staci, kdyz se ti zacne nedostavat casu, kdyz po praci mas hlavu tak vymletou, ze hodinu sedis a cumis tupe pred sebe atd. Pak se zabava dokaze promenit ve zlost. Naplanovat si v klidu udrzbu brzd jenou za 3 roky je jedna vec a resit pitome problemy v uplne hloupy cas je vec jina. Jiste, clovek muze nechat auto hnit, ovsem me sere jezdit v necem, co rozumne nefunguje. A kdyz si v situaci, ze ti k dobre funkci auta nepomuzou ani penize ani tve schopnosti, tak je smitec.

Pak zacnes uvazovat o jinem voze a kdyz jiny vuz, tak takovy, ktery k necemu je, nemusis k nemu davat servisu manual jak na to a ktery je ti sympaticky. Pak je to jednoduche. Granta nezajima, spatny model, kalina je mala a slaba a priora by sla, ale je to 2110 a tomu roste moc neverim, motor chci silnejsi a hlavne to nemam kde koupit a kde opravovat. Tim je lada out. Veci jako chybejici dojezdy oken, tempomat, bocni airbagy, automaticka klima s odvlhcovanim, vestavene radio ctouci externi pametove zaizeni atd, to uz jsou jen veci, ktere bud mit ani nemuzes, nebo jsou ti vylosovany nahodnym vyberem.

Proste dojdes k tomu, ze ti lada nema co dat. A mrzi te to, ale nenadelas nic. A kdyz ctes, ze lada doda nove auto a ze to nema madla nad dverma a ze si je zase ani neprikoupis, tak jen provedes facepalm a bud se smejes, nebo becis. Cas, kdy sem hledal omluvu pro tyhle vystrelky je proste uz pryc.

Priorou bch se opravdu rad pvozil. Ale poradne .Mit to auto aspon na tyden. Nebo jednu delsi cestu.

Treba pred 2 lety mi byla fuk klima. Jak starnu, tak ji proste chci. Preference se proste meni.

Mozna neni od veci otazka, proc sem tedy stale neco pisu, proc si to nenecham od cesty. Pravda je, ze tim nicemu nepomuzu. Asi se potrebuju vypovidat, aby se mi ulevilo :-) . Proste me mrzi, jak to s ladou dopadlo. A rad ctu, co ty a ger robite na svych strojich :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Priora

Příspěvekod Cory » pát zář 27, 2013 17:22

JmJ píše:
Cory píše:Raz kritizujete skripajuce plasty. Potom sa majitelia Prior ohradia, ze v tom nic neskripe, tak zacnete kritizovat ergonomiu a celkovu kvalitu. Spravi sa facelift, kde sa vychytaju chyby, tak sa chytite farby :mrgreen: Je to smiesne sledovať vývin témy :D


Ja treba s cernym interierem problem uplne nemam, pokud ten plast a tapeciry budou z dobrych materialu, tlacitka a prepinace budou mit jisty chod atd.

Ja vidim tve nadseni pro automobily, obdivuju tve znalosti a schopnosti si s autem hrat. Nekomu to vydrzi do stari, nekoho to casem prejde. Staci, kdyz se ti zacne nedostavat casu, kdyz po praci mas hlavu tak vymletou, ze hodinu sedis a cumis tupe pred sebe atd. Pak se zabava dokaze promenit ve zlost. Naplanovat si v klidu udrzbu brzd jenou za 3 roky je jedna vec a resit pitome problemy v uplne hloupy cas je vec jina. Jiste, clovek muze nechat auto hnit, ovsem me sere jezdit v necem, co rozumne nefunguje. A kdyz si v situaci, ze ti k dobre funkci auta nepomuzou ani penize ani tve schopnosti, tak je smitec.

Pak zacnes uvazovat o jinem voze a kdyz jiny vuz, tak takovy, ktery k necemu je, nemusis k nemu davat servisu manual jak na to a ktery je ti sympaticky. Pak je to jednoduche. Granta nezajima, spatny model, kalina je mala a slaba a priora by sla, ale je to 2110 a tomu roste moc neverim, motor chci silnejsi a hlavne to nemam kde koupit a kde opravovat. Tim je lada out. Veci jako chybejici dojezdy oken, tempomat, bocni airbagy, automaticka klima s odvlhcovanim, vestavene radio ctouci externi pametove zaizeni atd, to uz jsou jen veci, ktere bud mit ani nemuzes, nebo jsou ti vylosovany nahodnym vyberem.

Proste dojdes k tomu, ze ti lada nema co dat. A mrzi te to, ale nenadelas nic. A kdyz ctes, ze lada doda nove auto a ze to nema madla nad dverma a ze si je zase ani neprikoupis, tak jen provedes facepalm a bud se smejes, nebo becis. Cas, kdy sem hledal omluvu pro tyhle vystrelky je proste uz pryc.

Priorou bch se opravdu rad pvozil. Ale poradne .Mit to auto aspon na tyden. Nebo jednu delsi cestu.

Treba pred 2 lety mi byla fuk klima. Jak starnu, tak ji proste chci. Preference se proste meni.

Mozna neni od veci otazka, proc sem tedy stale neco pisu, proc si to nenecham od cesty. Pravda je, ze tim nicemu nepomuzu. Asi se potrebuju vypovidat, aby se mi ulevilo :-) . Proste me mrzi, jak to s ladou dopadlo. A rad ctu, co ty a ger robite na svych strojich :-)


Ja som to vobec nemyslel zle, respektujem ze niekomu sa to auto nepaci, ze mu nevyhovuje a podobne. Viem, ze aj u mna nastane cas, ked nebudem mat cas ani napichnut RJ na diagnostiku. Zatial ho ale ako tak mam. Myslel som to trochu s nadsázkou. Mna tiez stve, ze to auto sa v podstate neda kupit s tym, co tam chcem mat, aj ked viem, ze sa to tak vyraba. Nieco by som o tom vedel :mrgreen:
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Cory
 
Příspěvky: 11568
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Předchozí

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron