Nová Priora

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod xrobertp » pon srp 03, 2009 20:56

Tahle je světle střibrná a je na litych kolech .Dneska jsem ji dal spz.Nevíte kde se dají v Brně sehat potahy.Jak udělam fotky tak je poslu.Ta výbava je ta trošku ošidná jsou dvě verze výbavy.Jedna s klimou a ABS .Ale nemá mlhovky vyhřívaná sedadla a stahování okýnek.Na stránkách lady je to trošku divne napsaný
xrobertp
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv črc 02, 2009 19:07
Bydliště: Brno

sedan

Příspěvekod plavec » pon srp 03, 2009 21:16

Laďuša píše:Právě mě se sedan líbí o mnoho víc než hatch (a máš recht, na živo taky víc než na fotkach), proto mě pobuřuje, že se tu objevujou furt ty chetčběky :P :mrgreen:

No sedan se mi líbí.Běžně se mi jiný sedany nelíbí, ale priora v sedanu vypadá hezky.Taky se divím, že tu na foru zatím žádnej není.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod viktoria77 » úte srp 04, 2009 09:23

Kde by som mohla nájsť niaku redakčnú recenziu alebo test Lady Priory? Niako sa mi nedarí nič nájsť. VĎaka ak bude niekto ochotný a odpovie.
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod Wolfhunt » úte srp 04, 2009 13:11

viktoria77 píše:Kde by som mohla nájsť niaku redakčnú recenziu alebo test Lady Priory? Niako sa mi nedarí nič nájsť. VĎaka ak bude niekto ochotný a odpovie.


To bude tazke, bo na testy vozov znacky LADA bolo akoby uvalene embargo. :-)

Ale z vlastnej skusenosti Ti mozem povedat, ze to jazdi vyborne, spotreba zavisi od sofera, ale v pohode kombinovana cca 6.3, mimo mesta ides dole k 5.5. Velky kufor, vela priestoru.
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Cooper » úte srp 04, 2009 17:10

Já mít prachy tak do toho jdu okamžitě ;-) Už ta cena....
Lada 21044i r.v. 1997 "Láďa"
Lada 2105 r.v. 1984 "Ivan"

http://www.spotreby.cz/sigs/ico_1_3751.gif

http://www.flickr.com/photos/minicoopercz/

Akce roku: Ke každému vozu Lada, svářečka MIG/MAG Zdarma!!!!

Tři Sestry Lada Gang
Cooper
 
Příspěvky: 1070
Registrován: úte črc 21, 2009 16:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod staneko » úte srp 04, 2009 22:40

Je pravda, že ten motor je vážně dobrej ..... minulej týden byl u mě pán, kterej má ještě 110, ale už s motorem co je v Prioře a nemůže si ho vynachválit ...... říkal mi, že byl teď v itálii a že to nijak nešetřil ..... místy prý až 180km/h ...... a průměrná spotřeba lehce přes 6 litrů .....
A řeknu Vám, že i ta 110 je úplně jiná, než klasická 110 .....
Taky zrovna přemýšlím, že vyměním Kalinu za Prioru ....... jen asi počkám na kombika ..... no ještě nevím ......
Uživatelský avatar
staneko
 
Příspěvky: 110
Registrován: sob čer 20, 2009 21:36
Bydliště: Brno

Příspěvekod +Stano- » stř srp 05, 2009 12:14

No mozem len potvrdit, ze motor je fakt dobry, pekne sa bere do otacok a hlavne to ide, nie ako fabia, ktora ked pridam plyn ci plny alebo polku tak zrychlenie ma stale rovnake, teda skoro nijake:D...
Ale dneska som bol normalne prekvapeny, ked som videl v jednom casopise reklamu na Ladu.. Normalne, zeby aj Lada uz chcela zacat u nas predavat auta v trocha väcsej miere ako doteraz?:D:D
Ford Sierra 2,3D 49 kW
Obrázek Spotřeba FORD Sierra 2,3D 49 kW / 67 HP
Lancia Kappa 3.0i V6, 150kw
Uživatelský avatar
+Stano-
 
Příspěvky: 77
Registrován: stř dub 15, 2009 18:01
Bydliště: Sasinkovo

Příspěvekod Wolfhunt » stř srp 05, 2009 14:11

+Stano- píše:No mozem len potvrdit, ze motor je fakt dobry, pekne sa bere do otacok a hlavne to ide, nie ako fabia, ktora ked pridam plyn ci plny alebo polku tak zrychlenie ma stale rovnake, teda skoro nijake:D...
Ale dneska som bol normalne prekvapeny, ked som videl v jednom casopise reklamu na Ladu.. Normalne, zeby aj Lada uz chcela zacat u nas predavat auta v trocha väcsej miere ako doteraz?:D:D


No snad sa aspon pokusi dohnat to, co roky vynechavala... Len to este chce pockat mozno tak 10 rokov, kym ludia prestanu bez rozmyslania ohrnat nos na vsetkym ruskym a uvedomia si, ze nieco sa im obcas podari.
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvekod viktoria77 » čtv srp 06, 2009 04:44

No ja už prezrela všetko a nikde žiadna poriadna recenzia. Ale nevadí a akurát včera bavila so známym o tom, že nikde nevidno ani žiadnu reklamu na Ladu. Známy to zhodnotil tak, že kto ladu chce ten si ju kúpi aj bez reklamy a kto to nechce tak toho nepresvedčí žiadna reklama. A má pravdu. Ja mám už Prioru objednanú, teraz v auguste by ju mali doviesť, tak snáď sa čoskoro dočkám. :) Najskôr rozmýšlala o Kaline ale keď videla Prioru naživo, bolo rozhodnuté. Teraz už len to čakanie.
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod Puhi » čtv srp 06, 2009 08:43

viktoria77 píše: kto ladu chce ten si ju kúpi aj bez reklamy a kto to nechce tak toho nepresvedčí žiadna reklama

Lenže veľa ľudí ani netuší že sa to vôbec ešte vyrába, tam by tá reklama určo pomohla :wink:
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvekod viktoria77 » čtv srp 06, 2009 09:01

Jo to je pravda, že veľa ľudí nemá ani tušenia aké autá sa vyrábajú. Ale to je ich problém. Kto chce, Ladu si nájde. Aj ja rozhodovala medzi viac značkami a zvíťazila Lada, tak už len čakám kedy príde.
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod Wolfhunt » čtv srp 06, 2009 10:40

Puhi píše:
viktoria77 píše: kto ladu chce ten si ju kúpi aj bez reklamy a kto to nechce tak toho nepresvedčí žiadna reklama

Lenže veľa ľudí ani netuší že sa to vôbec ešte vyrába, tam by tá reklama určo pomohla :wink:


Pravda. By si neveril (a mozno hej) kolko ludi sa cuduje: "TOTO je LADA??? No sak neni to zle, dokonca pekne..."

Ja autom robim reklamu v BA, otec v TT. Sem-tam nejaky typek sa posmezne zaskeri, ale ked vidim, ako nasada do astmatickej Fabie s 1,2 litrovym trojvalcom a ma problem sa pohnut s nakupom z parkoviska, tak sa bavim ja. (trochu prehanam, ale v podstate to tak je).
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvekod viktoria77 » čtv srp 06, 2009 10:50

Wolfhunt, ja som ináč baba ak si si nevšimol. Toto bude moje prvé auto a myslím, že sa nerozhodla zle. Otec mal dávno moskviča a motor z neho ešte teraz jazí v traktore, takže obavu nemám. A tiež som zvedavé na tie reakcie okolia, ako budú kukať, že čo to je :D .
Ty máš aké auto? Prioru alebo Kalinu?
viktoria77
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát črc 24, 2009 08:24
Bydliště: Žarnovica

Příspěvekod Fišer Jiří » pát srp 07, 2009 20:52

motor v Prioře není zcela totožný s desítkovými ani u těch posledních typů kam dávali 1.6 kvůli euru 3,Priora má euro 4 a 72kW oproti 66kW,blok bude stejnej,ale s "vnitřnostma" si pohráli.
Jinak velký test Priory u nás v Čechách je v 15tým čísle 2009 ve Světě motorů alias SVĚT KONCERNU!!!!
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvekod Tommel » pát srp 07, 2009 21:24

staneko píše:místy prý až 180km/h


To tam nedal 5ku ? :?
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3252
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků