Cekani na Kalinu.

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Jiri » pát črc 14, 2006 07:45

Laďuša píše:
tavri píše:Nevím, kolik ta krabka stojí v Rusku, nechce se mi to hledat, ale za 135 by to určitě nebylo. K tomu EU homologace a emisní normy Euro 4. Je to nejen utopie, ale i ostuda tu něco takového nabízet...


http://www.ladaonline.ru/pricem.asp?Cit ... =67&Clr=-1

Lada 2107 134,9 tisíc rublů, rubl je údajně cca Kč. Pravda, u nás by to asi normy nesplňovalo

panove ne že bych chtel dovezt nejakou ladu z ruska, ale uz jsem tu nekde na foru napsal o teoreticke moznosti jak to dostat do cech - pres nove clenske staty EU - Pobaltske zeme..
Z EU neni uz zadne omezeni na dovoz ojetin a tim padem mirne ojeta "krabice" ve stari cca 2-4 roky by nemela byt problem...:-)
Ma tohle nejakej hacek? - ja si myslim ze by to slo
Jiri
 
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvekod Wolf » pát črc 14, 2006 08:07

Jiri píše:panove ne že bych chtel dovezt nejakou ladu z ruska, ale uz jsem tu nekde na foru napsal o teoreticke moznosti jak to dostat do cech - pres nove clenske staty EU - Pobaltske zeme..
Z EU neni uz zadne omezeni na dovoz ojetin a tim padem mirne ojeta "krabice" ve stari cca 2-4 roky by nemela byt problem...:-)
Ma tohle nejakej hacek? - ja si myslim ze by to slo

Mirne ojeta Lada neni muj problem, tu mam doma. Uz jsem take uvazoval nad individuelnim dovozem Kaliny, ale kdyz uz do toho ty penize vrazim, tak bych mel rad i zaruku, tim spis, ze nevim v jake bude kvalite. A tu neni mozne uplatnit, tak jsem to zavrhl. W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod tavri » pát črc 14, 2006 08:49

Cena krabice 2107 v Rusku: zdroj http://www.lada-auto.ru/
Рекомендованная цена: 144991 руб. (což je asi těch 135 tis. Kč)
Исполнение: Стандарт
Двигатель: 1,5 л. 8-кл. инжекторный
Jako dovozce bych ani nečekal poptávku po těch krabicích, ale pokud by se mi sešel požadavek na cca 100 ks, tak bych si nechal složit zálohu 100 tis./na auto, ideálně od nějakého sdružení (jako je třeba tento klub) a pak to sem možná na objednávku dovezl. Jinak ani boha... Dneska jsou rádi, že se jim jakžtakž obměňují zásoby 211x, se kterými by se při tak nuzotných prodejích mohli taky akorát vyfotit. :-)
Není důvod sem složitě vozit 5, 10, max. 20 kusů
Jiri navrhuje dobrou cestu.
Wolfovu cestu individuálního dovozu považuji za složitou, vzhledem k tomu, že se stále nejedná o auto s homologací EU... A posuzovat individuální dovoz, to by pak Kalina mohla vyjít i na 500000 a takovej hrot to není ;-)
Fungl nová krabice se dá dotáhnout z Ukrajiny a tady ji postavit na papíry, kterých je tu mraky. Ale nechtějte tu srandu po CS Autolada :-D

Dostal jsem echo, že po jihozápadě Prahy jezdí moc pěkná ukrajinská 2110, černá s hodně zvednutým zadkem, jezdí v ní dělnoši, co tam staví ty baráky... Neviděl ji někdo?
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Wolf » pát črc 14, 2006 09:03

tavri píše:Dostal jsem echo, že po jihozápadě Prahy jezdí moc pěkná ukrajinská 2110, černá s hodně zvednutým zadkem, jezdí v ní dělnoši, co tam staví ty baráky... Neviděl ji někdo?

Ja jsem neco takoveho videl v pondeli (nebo utery?). Bylo to na ukrajinskych cislech v tuningu (plasty-maska, prahy, zadni naraznik) a melo to zadek nahore. Na prvni pohled jsem ani nezaregistroval, ze je to Lada, musel jsem se vratit, kdyz se mi to rozlezelo v hlave. Stalo to na parkovisti, ale bohuzel jsem s sebou nemel nic, cim bych to zvecnil :( . Jestli je to ale tataz Lada, to nevim. W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod mayo456 » pát črc 14, 2006 19:15

ja poviem o niecom uplne inom.Aj keby k nam dovazali Kalinu tak aspon SlovLada nema ziadne reklamy a tak by niektori nevedeli ze take auto je.Vobec nemaju nemaju nejake zvyhodnujuce akcie a pod. co podla mna ladu oproti Dacii stavia do uzadia.Aj typovu radu 110,111,112 k nam zacali vozit neskoro.Keby to zacali vozit kolo roku 1995 ked to vzniklo tak felicie oprtoi tomu mozu ist do riti a na tu dobu by to bolo pekne auto
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvekod Fantom22 » sob črc 15, 2006 07:31

danielTIR píše: Můj tchán kupříkladu chtěl KALINU koupit.Čekal, čekal až se nas.al a koupil VW polo.Za ty prachy co by měl novou KALINU má sice starší polo, ale v tak výborném zpracování a kvalitě, že to vyjde na stejno.A takto LADA ztrácí zákazníky.


Tak jest - taky jsem chtěl koncem roku 2000 kalkulaci leasingu a prospekty po CS Auto s tim, že v roce 2001 chci pořídit nové auto...co myslíte do dneška mi nic nepřišlo (tomu se říká přístup) a tak jsem taky koupil VW Polo Classic (předváděčka za cenu stejnou jako nová Lada sedan 110)
Fantom22
 

Příspěvekod tavri » sob črc 15, 2006 11:46

Já si napsal kdysi prosíka o prospekty na www.lada.de a za pár dní mi přišla hodně naducaná obálka A4 ofrankovaná několika Eury plná prospektů na 211x včetně ceníků a doplňků... Samořejmě všechno v němčině ;-)
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Fantom22 » sob črc 15, 2006 12:20

tavri píše:Já si napsal kdysi prosíka o prospekty na www.lada.de a za pár dní mi přišla hodně naducaná obálka A4 ofrankovaná několika Eury plná prospektů na 211x včetně ceníků a doplňků... Samořejmě všechno v němčině ;-)


No jo a já blbec si napsal do Lady co je v Praze na Koněvce :evil: páč jsem i tam ten nákup zvažoval. Jasně mohl jsem se tam i zastavit....ale když se na moje žádosti vykašlali, tak jsem nabyl dojmu o tom jak by byli ochotni i dál.
Fantom22
 

Příspěvekod tavri » čtv srp 03, 2006 18:54

Kalina:
V pondělí jsem se stavoval pro nějaké drobnosti na Koněvovce a vznesl klasický dotaz kdy bude Kalina...
Prej na podzim, akorát se tady bude prdávat pod označením 1118, protože Kalinu jako název už si tady někdo zaregistroval. ?
Evropskou homologaci už má, tak prej chtějí jen dvě auta do zkušebny, aby si to jenom změřili a opsali nějaké údaje, což bude trvat 14 dní, tak hned jak prý dorazí...
Vypadá to, že sami pořádně nevědí... :roll:
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Ivo » čtv srp 03, 2006 20:41

Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Příspěvekod Laďuša » čtv srp 03, 2006 20:48

Ale to je krááásnej kousek :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Ivo » čtv srp 03, 2006 21:21

Sice vůbec nevím co tam píšou, ale auto je to pěkné.
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Příspěvekod Šubi » pát srp 04, 2006 09:53

Ahoj, tak tady to máš o Kalině v češtině:
http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... 9388&forum
Šubi
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon srp 22, 2005 16:28
Bydliště: Rokytnice nad Jizerou

Příspěvekod danielTIR » pon srp 07, 2006 16:53

Krásné auto, jde vidět že to rusové asi myslí vážně s novými modely a hlavně kvalitou.Nicméně je to auto pro "pár" lidí.Já bych si ho nekoupil. Tuning takovéhoto stylu už mi nic neříká. Já spíše pohodlnou limuzínu s dostatkem výkonu a cestovního pohodlí :lol: 8) Nepotřebuji okolí dávat najevo, že jede danielTIR ! :lol: :P
ŠKODA FABIA combi 1.9 Sdi AUTOŠKOLA - přesto fanda vozů LADA
Uživatelský avatar
danielTIR
 
Příspěvky: 213
Registrován: čtv říj 27, 2005 17:51
Bydliště: opava

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » pát srp 11, 2006 01:42

Tak tohle se opravdu povedlo. Moc hezký. :P
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelu Kalina

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron