Nováčik

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Maysner » ned dub 19, 2009 21:34

Wolfhunt píše:
Maysner píše:vidim ze tommelovi a majovi budou vsichni ty vybavy jeste zavidet :lol: :twisted:


Mno, to nie je o zavisti, cena pojde dole a vraj o dost. Taktiez o par veci menej, co sa mozu pokazit. Len cloveka nastve ten pristup vyrobcu.


jediny co by me netizilo by byly el. zadni okna, operky vzadu a mozna ty origo hliniky. el. zrcatka a vyhrev sedadel bych tam kazdopadne chtel 8)
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Wolfhunt » pon dub 20, 2009 08:57

Maysner píše:
Wolfhunt píše:
Maysner píše:vidim ze tommelovi a majovi budou vsichni ty vybavy jeste zavidet :lol: :twisted:


Mno, to nie je o zavisti, cena pojde dole a vraj o dost. Taktiez o par veci menej, co sa mozu pokazit. Len cloveka nastve ten pristup vyrobcu.


jediny co by me netizilo by byly el. zadni okna, operky vzadu a mozna ty origo hliniky. el. zrcatka a vyhrev sedadel bych tam kazdopadne chtel 8)


Ja by som tam chcel mat vsetko okrem klimy, nech svokru porazi. No na druhej strane si hovorim, ze aj keby to vsetko tam nebolo, tak aj tak je to o krok vrped v porovnani s nasou terajsou Ruslanou (VAZ 21043, r.v. 1995, AXTEC system). Tu nechceme dat prec, este do nej vrazim nejaky peniaz, aby nam tak 3-4 roky sluzila. Potom sa uvidi...
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Problém

Příspěvekod Martin Zima » sob dub 25, 2009 19:10

Tak páni a je tu prvý problém resp. dva s novým autom. Ľavá predná smerovka nieje v poriadku, len tak slabučko bliká a preblikáva so svetlometom, a druhý problém pri otvorení dverí sa nerozsvieti svetlo nad hlavou na stredovom paneli. Takže v pondelok volám do servisu a uvidím čo povedia, lebo keď som chcel objednať a domontovať aj príslušenstvo na otváranie batožinového priestoru s diaľkovým, tak mi povedali, že radšej neskôr lebo majú veľa roboty s odovzdávaním vozidiel. Takže rada: pri preberaní preskúšajte radšej všetko aj dvadsať krát aby ste nedopadli ako ja.


Ďaľší problém, problémi robí aj klaksón. Trúbi ako kedy.


29.04. Kalinka je už v poriadku, soudruzi zle ukostrili pár el. zariadení.
Martin Zima
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv dub 02, 2009 10:03
Bydliště: Branč

Re: Problém

Příspěvekod Wolfhunt » ned kvě 03, 2009 21:54

IvanZima píše:Tak páni a je tu prvý problém resp. dva s novým autom. Ľavá predná smerovka nieje v poriadku, len tak slabučko bliká a preblikáva so svetlometom, a druhý problém pri otvorení dverí sa nerozsvieti svetlo nad hlavou na stredovom paneli. Takže v pondelok volám do servisu a uvidím čo povedia, lebo keď som chcel objednať a domontovať aj príslušenstvo na otváranie batožinového priestoru s diaľkovým, tak mi povedali, že radšej neskôr lebo majú veľa roboty s odovzdávaním vozidiel. Takže rada: pri preberaní preskúšajte radšej všetko aj dvadsať krát aby ste nedopadli ako ja.


Ďaľší problém, problémi robí aj klaksón. Trúbi ako kedy.


29.04. Kalinka je už v poriadku, soudruzi zle ukostrili pár el. zariadení.


Fajn, otec si ma tento tyzdem prevziat svoju Kalinu, cez vikend planujeme malu cestu na Zahorie (cca 170 km), tak dam echo, co a ako...
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvekod tomas z LM » stř srp 05, 2009 13:00

Ahojte,
tiez mam zaujem o kupu kaliny 5dv, len keby nebol tak odradzujuci pristup predajcov.
V Bratislave to absolutne nema vyznam - tu ma akysi pan Belousov v podstate ignoruje,
kedze som z LM tak som bol v miestnej "predajni" kde mi predajca tvrdil ze aj biela farba je metalicka a musim si za nu priplatit 300 euro.
Najochotnejsi su v Ziline, mam vsak uplny zmatok za aku cenu sa vlastne da zakladna Kalina kupit. V cenniku je cifra 6590 euro, za tuto cenu mi vsak nikde auto nechcu predat uz aj kvoli spomenutej farbe - podla predajcu v ZA sa ina farba ako metalicka neda objednat, ja vsak stale snivam o bielej kedze vsetky moje auta su v tejto farbe.
Inak po LM jazdi uz minimalne 10-15 Kalin zjavne tomu napomohlo srotovne - kazda posadka ma tak v priemere 60r, jedine v jednej vysnivanej bielej 5dv chodi mlady chalanisko. Vidavam v podstate vsetky varianty, najviac vsak 5dv hatchbacky v striebornej farbe + jedna velmi zaujimava v hnedej, cez vikend sa uz objavil aj jeden kombik, no a najnovsie som videl Prioru hatch - dizajn je naozaj zaujimavy.
Ak ste niekto kupovali auto na srotovaci poukaz z 1 resp. 2 kola napisete aku ste mali final cenu? Inzeratov na tieto poukazy je stale dost tak uvazujem aj nad touto moznostou
tomas z LM
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř srp 05, 2009 12:40
Bydliště: lipt.mikulas

Příspěvekod Wolfhunt » stř srp 05, 2009 14:15

Nevzdavaj to, s autom je otec spokojny. Ak nie si velmi haklivy na lacne plasty :-) Kalina ma podla mna ale aj par lepsich veci ako Priora - napr. ventilaciu - zda sa mi, ze je vyukonnejsia a je variabilnejsia ako v Priore.

Otcovi auto sluzi, uz pojde na preventivku. Zatial ziadne neduhy, len predna naprava potrebuje premazat, akosi vrzga.

Pan Balousov je taky smutny chlapec, chcelo by to trosku viac obchodneho ducha a aktivity, ale inak sa s nim da vyjst.

K cene - metalizu fakt treba za priplatok. myslim, ze v cennikoch je vsetko bez nej... Ale kukni sa na web, teraz to tam dost casto aktualizuju.

KLeby nieco, ozvi sa.
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvekod miro263 » stř srp 05, 2009 18:27

tomas z LM píše:Ahojte,
tiez mam zaujem o kupu kaliny 5dv, len keby nebol tak odradzujuci pristup predajcov.
V Bratislave to absolutne nema vyznam - tu ma akysi pan Belousov v podstate ignoruje,
kedze som z LM tak som bol v miestnej "predajni" kde mi predajca tvrdil ze aj biela farba je metalicka a musim si za nu priplatit 300 euro.
Najochotnejsi su v Ziline, mam vsak uplny zmatok za aku cenu sa vlastne da zakladna Kalina kupit. V cenniku je cifra 6590 euro, za tuto cenu mi vsak nikde auto nechcu predat uz aj kvoli spomenutej farbe - podla predajcu v ZA sa ina farba ako metalicka neda objednat, ja vsak stale snivam o bielej kedze vsetky moje auta su v tejto farbe.



Prave pre pristup predajcov som Kalinu ( povodne som chcel Prioru) nekupil.

Ak chcu byt konkurencie schopny, tak by sa mali spamatat!!!
BA3 2121
-EX z produkcie ВАЗ 2103 a 2105-
Uživatelský avatar
miro263
 
Příspěvky: 421
Registrován: úte čer 16, 2009 11:55
Bydliště: Horehronie

Příspěvekod zelvotron » stř srp 05, 2009 21:13

No hele, když si koupíš novou ladu, tak jseš blázen, nebo se z toho zblázníš později, ale znám i případy, který se zcvokly z toho, že si novou ladu nekoupily, takže pozor na to :| :hrob: .
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6273
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod tomas z LM » pát srp 07, 2009 07:32

ono je to tak, clovek si mysli ze ked kupuje auto, tak mu bude predajca obehovat okolo rite ako divy. Aspon vzdy ked som kupoval nove tak to tak bolo. V lade je to vsak akosi naopak. Cakal som aj urcitu uroven predaja - v LM ma privital panko v kratasoch a v pracovnom modrom plasti, na moju otazku ze kde je ta predajna lady mi len odpovedal "tu kde stojite" a bolo. Len akasi chodba s pultikom, o tom ze by sa dalo do dakeho auta sadnut alebo nebodaj aj skusobne previest som mohol len snivat. Uroven uplne mizerna.
Dalsia vec je ze ked uz sa neda kupit auto bez metalizy a prednych zasterok, naco v cenniku uvadzaju tieto polozky len ako doplnky. Nech rovno napisu ze cena je 6950 euro a obsahuje aj metalizu a predne zasterky.
Pri vacsine nasich aut v rodine nas znechutili az pri uplatnovani zaruky/reklamacie, v Lade vsak zacinaju so znechucovanim uz pri predaji a to je pri dnesnom vybere aut na povazenie.
Stale vsak Kalina pre mna ostava lepsia ponuka ako take Sandero, aspon kym nepride Sandero 1.2 16V vtedy uz budem rozmyslat co skutocne zoberem
Tak nech vam Kaliny jazdia bez poruch
tomas z LM
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř srp 05, 2009 12:40
Bydliště: lipt.mikulas

Příspěvekod miro263 » pát srp 07, 2009 07:58

tomas z LM , tak kupujes teda KALINU, alebo nie?

Ak by si chcel mam prirucku na opravu, posli SZ dam Ti link, kde to mam "sejvnute".

Inac ja teraz "lamem" kamosa na PRIORU/KALINU, ale neviem si snim dat rady, stale chce LOGANA ( chce ho ist kupit do RO s motorom 1,2 16V ) , preto ak ma niekto Prioru 2172 v BA dajte mi echo a kamosovi "zatrubit" a verim, ze bude o dalsieho majitela LADY viac. ( On ma stale predsudky, ale verim, ze ked okusi, tak kupi)
BA3 2121
-EX z produkcie ВАЗ 2103 a 2105-
Uživatelský avatar
miro263
 
Příspěvky: 421
Registrován: úte čer 16, 2009 11:55
Bydliště: Horehronie

Příspěvekod Wolfhunt » pát srp 07, 2009 12:28

miro263 píše:tomas z LM , tak kupujes teda KALINU, alebo nie?

Ak by si chcel mam prirucku na opravu, posli SZ dam Ti link, kde to mam "sejvnute".

Inac ja teraz "lamem" kamosa na PRIORU/KALINU, ale neviem si snim dat rady, stale chce LOGANA ( chce ho ist kupit do RO s motorom 1,2 16V ) , preto ak ma niekto Prioru 2172 v BA dajte mi echo a kamosovi "zatrubit" a verim, ze bude o dalsieho majitela LADY viac. ( On ma stale predsudky, ale verim, ze ked okusi, tak kupi)


Tu som, kamo. Byvam v Blawe. Povedz, kedy a kde a dohodneme sa. Len tento vikend uz mam program.

A nech toho astmatickehu logana neberie, 1,2 je akurat motor do mestecka na nakupy. Nehovorim, ze nie je dobre, ale za tu cenu moze mat 1,6 ku... :-)
Wolfhunt
 
Příspěvky: 226
Registrován: pát čer 01, 2007 16:06
Bydliště: Trnava

Příspěvekod 2108 » sob srp 08, 2009 11:11

KDE SI SPLASIL PRIRUCKU NA OPRAVY KALINA?
2108
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř úno 11, 2009 11:01
Bydliště: dolny kubín

Příspěvekod Fišer Jiří » sob srp 08, 2009 20:20

I v Čechách jezdí Kaliny,sice poskromnu,v úterý jsem viděl jednu v Jihlavě.Menší informace o daném kousku:Měl to pár středních let,sedan,podznačka Praha 3,barva do zlatova,poznávačka 3J5....,měla tažný.Mile mě překvapila :D :shock: ,protože když jí nevidím v Praze,tak pak už skoro nikde,asi proto,že jezdím stále na ta samá místa. :(
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvekod paves » ned srp 09, 2009 08:51

ja znam jednu z prahy dost duverne :D druhou jsem potkaval cestou do prace, ted misto ni jezdi priora. ridic je stejny -prodejce z konevky :arrow: sluzebak
bad sex is better than a good day at work
Uživatelský avatar
paves
 
Příspěvky: 202
Registrován: pon dub 09, 2007 08:14
Bydliště: na vltave

Příspěvekod plavec » pon srp 10, 2009 08:15

Fišer Jiří píše:I v Čechách jezdí Kaliny,sice poskromnu,v úterý jsem viděl jednu v Jihlavě

A já ještě ani jednu kalinu a prioru neviděl Live na silnici.V sobotu v Brně jsem ovšem zahlédl pěknou černou 2110 sedan s černýma foliema a asi RU značkami, na hocha jsem tútnul klaksonem a nejdřív nepochopil, pak se ale usmíval a mával. :)
paves píše:ja znam jednu z prahy dost duverne

Kterápak to asi bude? :roll: :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelu Kalina

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků