BUM

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Hlavi » stř lis 05, 2008 20:03

Řekl bych, že oprava už se moc nevyplatí - klempířina a lakování vyjde dost draho. Oprava lehce bouraného předku stála před dvěma lety pojišťovnu přes 50 000 a to nebyl poškozený ani chladič - pouze výměna kapoty, světla, nárazníku a držáku motoru. Samozřejmě jde to i lacinějc, ale stejně to bude stát dost.
Hlavi
 
Příspěvky: 102
Registrován: úte led 23, 2007 22:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod zelvotron » čtv lis 06, 2008 11:15

aapetr: Dík, jestli to budu opravovat, tak určitě beru všechno, co by bylo použitelný.

Raduz: no o víkendu to teprv pořádně obhlídnu, pak uvidím co vykoumám, moc děkuju za nabídku,

jestli se tam neobjeví něco dalšího, tak se zatím přikláním k tomu spíš to opravit.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod r520 » čtv lis 06, 2008 13:19

teda.... upřímnou soustrast..... :-(
Rudá Střela, jarní spotřeba mezi 6,0-7,0 L/100km
Uživatelský avatar
r520
 
Příspěvky: 61
Registrován: čtv říj 09, 2008 20:36
Bydliště: budějovice

Příspěvekod Raduz » čtv lis 06, 2008 16:03

zelvotron píše:Raduz: no o víkendu to teprv pořádně obhlídnu, pak uvidím co vykoumám, moc děkuju za nabídku,

No to je jasný, že ne tendle. Musíme se domluvit já dělám turnus.
Jestli to bude na vyměňován dílů tak je to brnkačka, můžeme vrtat, flexou řezat, i snad lechce vařit (el.), ale asi ne plyn :cry:
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod plavec » čtv lis 06, 2008 16:19

Ajajaj tak to mě mrzí Zelvotrone, takový pěkný autíčko, nojo ale zase je dobrý že se Ti nic nestalo a jel jsi sám, nebo s někým? Jestli potřebuješ díly, tak tu mám pravý světlo s čočkou, jestli má aapetr levý s čočkou, tak bysme to spárovali, pak mám navíc alternátor po repasi. A ten držák motoru stojí v CS auto asi 1100kč.
Chladič by Ti sehnal Čahoun v ACI mám pocit, že tvrdil něco o ani ne 2tisících.
Což o to, výměny těch dílů, ale lakování bude drazší.Já chtěl přestříkat ten přední blatník půlku nárazníku, půlku haupny a chtěli za to 3tisíce kč, ale byl by to lak od Mobihelu.

Mohu nabídnout i svou garáž, nechalo by se tu zatopit.Jestli máš jak, tak to k nám dovez a brigáda může být i u nás.Ikdyby sme to měli dělat ve dvou, tak Tě mohu domů hodit.Garáž večer zamknu a svou plečku postavím ven. :wink:

Ale jsi borec, já boural do měsíce po koupi lady a první den po montáži lpg, kdežto Tobě nebouraná vydržela dýl. :lol:

Ještě bych chtěl dodat, že ty plasty pod světlama stojí 200kč/ kus
Přílohy
DN Vaz-Felda.jpg
Já jsem dopadl jen takle . Jedno světlo, zlomenej nárazník, utrženej držák motoru, ohnutý blatník a pokřivená kapota.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod zelvotron » čtv lis 06, 2008 17:46

Chlapi díky za nabídky, všechno se ještě uvidí, ono kdyby ta práce nevyšla nějak moc draze spíš bych to někam dal, aby to bylo bez starostí, ale díly by bodly tak jako tak :)

Jel jsem sám.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Raduz » čtv lis 06, 2008 18:40

zelvotron píše:ono kdyby ta práce nevyšla nějak moc draze spíš bych to někam dal


NO JÁ MYSLÍM ŽE PRÁVĚ NA NÍ BY SI UŠETŘIL NEJVÍC!!!!!!!
ALE SAMO JE TO NA TOBĚ! :wink:
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod zelvotron » čtv lis 06, 2008 20:29

Raduz píše:NO JÁ MYSLÍM ŽE PRÁVĚ NA NÍ BY SI UŠETŘIL NEJVÍC!!!!!!!


souhlas, ještě to musím promyslet

Plavec: no zrovna ty plasty pod světlama to přežily bez úhony

plavec píše:Ale jsi borec, já boural do měsíce po koupi lady a první den po montáži lpg, kdežto Tobě nebouraná vydržela dýl. :lol:


:mrgreen: :axe:

Hele ale zajímavý že všichni co bourali s desítkou tak to někam narvali, ty brzdy vážně nebudou žádná sláva, i když u mě byl spíš problém přenos pneu - vozovka.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod plavec » pát lis 07, 2008 15:34

zelvotron píše:ty brzdy vážně nebudou žádná sláva,


Taky že nejsou.No já jdu dneska večer pro ladu do servisu, už je hotová.Tak mi dal nový zadní čelisti, myslím že i brzdiče a taky trubku k jednomu kolu a hlavně omezovač brzd.Ani jsem to nevěděl, ale jedno zadní kolo mi takřka vůbec nebrzdilo právě kvůli tomu nefunkčnímu omezovači (stojí asi 600kč), nechal jsem jinak celý auto projít a prohlídnout před zimou a vyšlo to na 3700kč.Ten omezovač chtěl původně odpojit a dát brzdy napřímo, ale to jsem odmítl.Nebudu na nich šetřit, když jezdím každý den jako dobytek.
A hlavně byl trochu na větvi, že nebyly díly a tak mu tam auto stálo od pondělí do pátku a zabíralo místo. :lol:
Jsem zvědav jak to bude brzdit teďka, co jsem zaslechl, tak bych na to neměl vyloženě hamtnout ale zpočátku je šetřit než si sednou, jaký má kdo zkušenosti?

zelvotron píše:NO JÁ MYSLÍM ŽE PRÁVĚ NA NÍ BY SI UŠETŘIL NEJVÍC!!!!!!!


To určitě, protože díly stojí stejně ať je tam dávaj v servisu nebo si je tam dáváš sám, ale práce je dost zavádějící pojem(jak dokážeš že na tom dělal 4 hodiny, když Ti naúčtoval 7 hodin? a myslím si, že tu není servis, který by si nějakou tu hodinku nepřipsal, když to zákazník zaplatí.Být servisákem, tak to taky dělám.) No tak mě napadá jeden špičkovej servis,pan N.Tam bych se toho připisování hodin ani tak nebál a hlavně je lidovej.Jen tam to autíčko nějak dostat, třebas přes asistenční služby pana Skalouše :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Raduz » pát lis 07, 2008 17:04

plavec píše:No tak mě napadá jeden špičkovej servis,pan N.


SOUHLAS, jestli to bude Želv někam dávat tak doufám že do SADSKÝ!!!

plavec píše:jaký má kdo zkušenosti?


Taky mám nový destičky i pakny, vše koupeno v Lada CS, ty zadní mně přídou hlučnější, tak třeba si to sedne....
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod Hlavi » pát lis 07, 2008 20:50

Raduz píše:Taky mám nový destičky i pakny, vše koupeno v Lada CS, ty zadní mně přídou hlučnější, tak třeba si to sedne....



Já se Vám divim, mít na autě originál brzdy, tak se bojim dupnout na plyn :roll:
Hlavi
 
Příspěvky: 102
Registrován: úte led 23, 2007 22:23
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod Skalouš » sob lis 08, 2008 09:39

CS auto prodává i "neoriginální" díly, pokud jsou lepší než originální a za podobnou cenu - já měl od nich české kotouče a destičky prodávají také od jiných výrobců.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Skalouš
 
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha

Příspěvekod plavec » sob lis 08, 2008 10:23

Skalouš píše:CS auto prodává i "neoriginální" díly, pokud jsou lepší než originální a za podobnou cenu - já měl od nich české kotouče a destičky prodávají také od jiných výrobců.

Jo, máš pravdu, už jenom třeba takový filtry- můžeš si vybrat jestli ruskej nebo Champion(nebo Fram? teĎ si nejsem jist).
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod tavri » sob lis 08, 2008 21:33

tady ten má 2 světlomety
http://www.aukro.cz/show_user.php?uid=9220013 zkus mu napsat jestli je ještě má

a tady... za 10 tisíc http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6883034
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Patrac » pon lis 10, 2008 15:36

ty jo sem slzavě dojat že konečně i kluci v Práglu se dokážou dát do kupy a ne se jen hantrkovat na schůzích. Gratuluju.
Jinak ad havárka
já při tom Ťukanci před čtvrt rokem myslel že taky nic moc a pak sem to doma proghlížel a najednou se objevily věci který bych nečekal :( jinak to že to byla pecka celkem věřím já nemít tenkrát opěrky hlavy tak asi při tý 7km rychlosti mám asi hlavu pěkně bolavou ( couval jsem)
někdy je skoro lepší to napasovat nějak ve stovce a rozmlátit auto na hadry než takhle "blbě" kdy člověk váhá jestlis e mu to vyplatí opravovat. Pokud by se ti podařily sehnat levněji díly tak asi není problém. hlavně je teda blbý jestli se hnul motor tak aby byla v solidním stavu i Geometrie a nebyla hnutá..po tom bych šel asi jako první a pak teprve řešil zbytek
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků