Jarně-letní sraz nové řady na Jindřichohradecku

Moderátor: Moderátoři

Jarně-letní sraz nové řady na Jindřichohradecku

Příspěvekod zelvotron » pon pro 17, 2007 08:57

Máš štěstí že nejsem moderátor, hned bych ti nasázel tolik bludišťáků, že by se ti nevešly ani do skálobusu :mrgreen: :wink:

Komentář přidal: Hurikán:
:lol: Ty bys byl snad ještě horší než já.
:weedman:

Ale dobře, že sem píšeš, protože jinak by se to po půl roce smázlo :-(

http://www.mapy.cz/#x=134455808@y=132525376@z=15@mm=FP

Ale hledal sem to na stránkách Fruka a už sem tam zmínku o jejich benzínce Frukoil nenašel :-( tak snad to nezrušili, poptám se.

JakubN: no ten inzerát sem taky před časem zahlíd a taky mi to přišlo dost zvláštní, že to neprodávaj přímo oni.
Naposledy upravil zelvotron dne pon pro 17, 2007 21:40, celkově upraveno 1
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Skalouš » pon pro 17, 2007 09:57

Volal jsem do Fruka a čepujou. :-) V sobotu jsme prý prošvihli akci: Za 800kč za PHM bylo 0,5L Tuzemáku zdarma. S XM bych měl 1,5-2L rumu grátis. :-(
Mají otevřeno denně 6:00-22:00h.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Skalouš
 
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha

Re: Rum

Příspěvekod plavec » pon pro 17, 2007 11:04

Skalouš píše:Píšu, jak jsem slíbil:
Někdo se na pidisrazu 211x zmínil, že v Jindřichově hradci je speciální benzínová pumpa, kde ze stojanu teče nejen benzín, ale i tuzemák. Takže jsme se s Mártym domluvili, že po novém roce podnikneme výlet. Bylo by zajímavé to spojit i s prohlídkou Jindřichohradecké místní dráhy (www.jhmd.cz), popřípadě jiných zajímovostí v okolí. Na stránkách železnice je i ubytování (http://www.jhmd.cz/services08c.htm), takže myslím, že by se to dalo pojmout jako víkendovou a rodinou akci. Sraz navrhuju v pátek v místě ubytování a výlet pro rum v sobotu. Ubytování bychom pak zvolili podle našeho počtu, abychom byli v jen v jedné stanici. :-)

PS: Předem děkuji Hurikánovi za to, že tuhle zprávu v rámci svého bojového zápalu nebude přesouvat. A kdyby mu to přece jen nedalo, nechť tuhle zprávu nechá na původním místě, přidá k ní odkaz na nové téma, které k tomuto účelu založí v místě dle svého uvážení.


Prosím prosím, to byl já, kdo se zmiňoval o benzínce na rum.Jezdí tam kámoši z práce tak se poptám jak to přesně funguje co a jak a až to zjistím, tak to sem hodím.Není to špatný nápad, tohohle výletu bych se zůčastnil, čkoda že nečepují ferneta.Lokálkou JHMD jsem nejel ani nepamatuju, snad od tý doby co jsem s ní přestal jezdit do školy. Skalouši, ta jede o něco rychlejc než traktor vedle tramvaje. Tipuju tak 50- 60 z kopce :lol: Takže XMko to není ani rychlostí ani pohodlím, ale můžeme být pod vlivem.
Mám taky nápad mohl bych zařídit exkurzi pivovaru v Pelhřimově.Ti co pojedou od Prahy tak by stejně sjeli z D1 na Humpolec a pak Přes Pelhřimov na J.Hradec.Nebylo by ani drahý ubytování kousíček od pivovaru www.pivovarpoutnik.cz a stránky toho pensionu najdu a dám sem odkaz k prozkoumání
Naposledy upravil plavec dne čtv led 01, 1970 01:00, celkově upraveno 1
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod plavec » pon pro 17, 2007 11:40

Tady jsou ty stránky jednoho možného ubytování. http://www.penzionlucerna.cz/
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod zelvotron » pon pro 17, 2007 11:53

Skalouš píše:Volal jsem do Fruka a čepujou. :-) V sobotu jsme prý prošvihli akci: Za 800kč za PHM bylo 0,5L Tuzemáku zdarma. S XM bych měl 1,5-2L rumu grátis. :-(
Mají otevřeno denně 6:00-22:00h.


Byl si rychlejší, ptal sem se místních a funguje, takže potvrzeno ze dvou zdrojů :-D
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Skalouš » pon pro 17, 2007 12:10

Co se týká ubytování, dal bych přednost blízkosti JHMD. Líbilo by se mi v pátek zaparkovat a pak dělat výlety vláčkem. Jestliže pojedu s rodinou, tak pivovar s jistotou nenavštívím. Pension v PE mi nevyhovuje s ohledem na chov dětí. Dal bych přednost nějaké "odlehlé" zastávce JHMD. Nicméně pivovar je super nápad a exkurze by mohla být součástí výletu pro ostatní, co pojedou bez rodin.
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Skalouš
 
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha

Příspěvekod plavec » pon pro 17, 2007 18:22

Tak bysme se rozdělili na dva tábor, jeden by podnikl výlet vláčkem do český kanady a a druhý tábor by navštívil pivovar což by se dalo udělat jako minispanilka JH-PE . A teď schválně kdo bude v táboře č.1 a kdo v táboře č.2 :lol: Já bych byl třeba taky pro tenhle nápad: Ti co přijedou z dálnice D1 (což bude asi většina předpokládám) by si přizastavili v PE kde bysme zašli do pivovaru a pak budeme pokačovat včetně mě (samo) do JH na vláček. a pak strávit víkend nebo den dva podle nápadu Skalouše. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Skalouš » pon pro 17, 2007 18:34

Musím svůj program hodně přizpůsobit 3ks dětí. (6let+2roky+6měsíců). Takže se budu celý víkend placatit okolo základny a maximálně někam s dětma popojedu vláčkem nebo udělám krátký (pěší) nebo skálobusový výlet. :-( Nakládání a vykládání krámů a dětí ze Skálobusu je poměrně časově (i psychicky) náročné, takže v pátek dorazím na místo a pak se uvidí. Navíc nechci být skeptik, ale jsem zvědavej kolik se přidá lidí. Aby nebyl nakonec tábor č.1 já s rodinou a tábor č.2 Plavec. :-)
Sk.
__________________________________
Skálobus - Ford Transit 2,5L TDI - 2000 (Henry)
Citrouš - XM - 3,0L V6 24V - 1998 (André)
Lancia Y - 1.1i - 1997 (zatím bez jména)
Skalouš
 
Příspěvky: 667
Registrován: sob črc 10, 2004 17:02
Bydliště: Praha

Příspěvekod plavec » pon pro 17, 2007 18:53

Aale neboj, on se někdo najde, kdo vstoupí do nějakého tábora.Třeba želvotron tavri, čahoun a třeba se k nám zase přidá taky nějaký náhodný kolemjedoucí Nivista, nebo samrista či krabicář. Jo to věřím, že vykládnání a nakládání dětí ze a do skálobusu je dost náročný.Jednou jsem vezl synovce a stačilo, jak jsem zvyklý jezdit sám maximálně s jedním dospělým a rozumným člověkem, tak jsem nějak ztrácel kontrolu nad řízením.Mě když vezu dítko, tak mi ho musí naložit a pak vyložit a musím doufat že všechno co potřebuje má s sebou(oblečení, průkazku pojišťovny a tak) . joo posledně to jsme byli super parta. :-) Nevím jak vy ale já doporučuji jet po D1 pořád, sjet na Humpolec , za sjezdem se dát doleva a PE je tak 20Km, pak po tý samý trase na JH, což je cca 40 km, ale žádný strachy u Božejova je otevřen nový obchvat tam by skálomobil možná mohl vidět maximálku (nebo možná dokonce policejní radar 8) ) Je i možná občerstvovací zastávka v Kamenici nad Lipou, kde se poměrně slušně vyznám.Je tam mj. ta prastará lípa, kterou stojí za to vidět.Vcelku poklidné městečko. :wink:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod zelvotron » pon pro 17, 2007 18:59

No a Červená Lhota... ;-)

A taky doporučuju návštěvu dvoupatrovýho mostu na D1 nad Želivkou.

Nejspíš se přidám, protože ubytování budu mít zajištěný... :-P :-D
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod plavec » pon pro 17, 2007 19:10

Jo tak jestli je to ten most který myslím já tak ten taky doporučuju, nahoře je dálnice a dole se dá taky někam jet a neprší tam, protože jako střecha slouží ten most nad ním :wink:

Zelvotron já věděl že nás nezklameš. :mrgreen: tak teď máme celou zimu na schromažďování nápadů .CO kdybysme založili téma jarní-letní novořadosraz Jindřichohradecko. Jo a kluci, v Hradci vás zavedu k jednomu chlapíkovi, co má doma autoservis a nádhernou sbírku citroenů.Kachnu, DS, XM, Xantii, Buldoka, Kaďoura a já nevim co všechno. To musíte vidět :!:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod zelvotron » pon pro 17, 2007 19:17

Jo to je on, je to taky dobrá zkratka, když stojí dálnice.

Ten chlápek - nemá on náhodou na zahradě taky takový malý vrakoviště citrónů a nebydlí u trati na Veselí?

Hele, ale tohle už neni sranda, jestli dostanu dalšího bludišťáka tak sem v :butthead:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod plavec » pon pro 17, 2007 19:25

zelvotron píše:Jo to je on, je to taky dobrá zkratka, když stojí dálnice.

Ten chlápek - nemá on náhodou na zahradě taky takový malý vrakoviště citrónů a nebydlí u trati na Veselí?

Hele, ale tohle už neni sranda, jestli dostanu dalšího bludišťáka tak sem v :butthead:


Jde o Pana Jiřího Hejdu, má toho na zahradě požehnaně a byl jsem i u něj v garáži za doby kdy jsem měl BX, koleje se přejíždí a myslím že mluvíme o tom samým.Bydlí na Radouňce.Radši fakt vytvořím nové forum, nebo nás tu bude víc co bude mít hodně bludišťáků.

[ Komentář přidal: Hurikán: po prosinec 17, 2007 20:24 ]
Já vám tedy ty příspěvky týkající se srazu vyčlením do nového topicu. Ale nechci potom slyšet žádné nadávky. 8)
Naposledy upravil plavec dne pon pro 17, 2007 20:24, celkově upraveno 1
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Jarně-letní sraz nové řady na Jindřichohradecku

Příspěvekod Hurikán » pon pro 17, 2007 20:36

Skalouš píše:Píšu, jak jsem slíbil:
Někdo se na pidisrazu 211x zmínil, že v Jindřichově hradci je speciální benzínová pumpa, kde ze stojanu teče nejen benzín, ale i tuzemák. Takže jsme se s Mártym domluvili, že po novém roce podnikneme výlet. Bylo by zajímavé to spojit i s prohlídkou Jindřichohradecké místní dráhy (www.jhmd.cz), popřípadě jiných zajímovostí v okolí. Na stránkách železnice je i ubytování (http://www.jhmd.cz/services08c.htm), takže myslím, že by se to dalo pojmout jako víkendovou a rodinou akci. Sraz navrhuju v pátek v místě ubytování a výlet pro rum v sobotu. Ubytování bychom pak zvolili podle našeho počtu, abychom byli v jen v jedné stanici. :-)

PS: Předem děkuji Hurikánovi za to, že tuhle zprávu v rámci svého bojového zápalu nebude přesouvat. A kdyby mu to přece jen nedalo, nechť tuhle zprávu nechá na původním místě, přidá k ní odkaz na nové téma, které k tomuto účelu založí v místě dle svého uvážení. Howgh.


Jsem rád, že začínáte chápat správné rozdělení témat. Jen tak dál. Pak se nebudete muset bát bludišťáků. :wink:
Původní příspěvek jsem opravdu na žádost Skalouše ponechal na původním místě a doplnil odkazem. Spokojenost?
Naposledy upravil Hurikán dne čtv pro 27, 2007 18:01, celkově upraveno 1
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod tavri » pon pro 24, 2007 18:13

plavec píše:žádný strachy u Božejova je otevřen nový obchvat tam by skálomobil možná mohl vidět maximálku (nebo možná dokonce policejní radar :

http://www.rsd.cz/rsd/rsd.nsf/c4036191b ... 5%BEejova*
a tady si to dáme :D
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Další

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků