Tuning lada 2110

Moderátor: Moderátoři

Tunning by Rudo

Příspěvekod plavec » ned bře 22, 2009 19:00

Pokusím se o vyložení já. JInak toho chromu je tam na můj vkus docela dost.A ty folie bych dal na všecny skla, takle to vypadá zvláštně.Jinak lada vypadá hezky. Ukaž se s ní taky na sraze. :wink:
Přílohy
rudo3.jpg
rudo2.jpg
rudo1.jpg
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod FOMA » ned bře 22, 2009 20:07

líbí se mi ta predná maska
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2178
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvekod plavec » ned bře 22, 2009 20:22

Ta je krásná, taky se mi líbí.Kdyby jel rudo za mnou, tak bych ani nepoznal, že je to lada. :wink:
rudo. : Aké máš kolesa?Myslím rozmer.

Tyjo, já co je pořád zboku zvláštní a oni jsou to ty gumy na dveřích, jak sou hezky stříbrné, ani sem si jich hned nevšiml.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Maysner » ned bře 22, 2009 20:24

ja si myslim ze bude met 14ky
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod rudo. » ned bře 22, 2009 21:03

Veru, veru, upútava to hlavne mladých ľudí, vyslovene teraz vidím, že to poniektorí okukujú, ale nerobil som to preto. Keď som to auto kúpil, povedal som si, že s tým nebudem nič robiť, ale nedalo mi to. Musím priznať, že peňazí veľa na zvyš nemám, a ide o kombi, tak môj tuning sa asi preto uberal týmto smerom. Veľmi dlho som špekuloval že, čo, ako a z čoho to urobím. Veľa razy mi to vypálilo inak ako som čakal, ak sa mi niečo veľmi nepáčilo, tak som to zrušil a prerobil.
To šantenie farbami a chrómom, ma bavilo asi najviac. Rád poradím ako na to. Je to celkom jednoduché a lacné, dá sa to použiť, na chalupe, dome a pod.
Disky, veľmi som chcel Ruské, ale nepodarilo sa mi podľa môjho gusta ich zohnať, lebo Užhorod je predsa v UA len diera. Tieto sú len Turecké, ale Rusi ich často na Ladách mávajú. Rozmer: 14 palcové, 5,5J a ET 18, sú presne na Ladu a to ET som vyslovene chcel, lebo keď som auto zdvihol, tak som ho musel aj rozšíriť aj keď práve za cenu ET.
Plavec, vďaka, že si to tu dal a obidvom ďakujem za hodnotenie, cenim si to. Je mi jasné, že nás nie je veľa. :)
A na zraz by som určite rád prišiel, keby to nebolo tak ďaleko, ale možno v budúcnosti sa mi bude dariť viac a tak nič nebude pre mňa problém. Mám toho na tom aute oveľa viac čo by som vám mohol ukázať, ale na budúce spolu s interiérom to aspoň nafotím.
Kĺudne sa pýtajte na čo chcete, rád vám odpoviem.
rudo.
 
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvekod plavec » ned bře 22, 2009 21:09

rudo. píše:Kĺudne sa pýtajte na čo chcete, rád vám odpoviem.

Tak sa pýtám. Ak si vyřiešil ty chromové lišty?Jsou nějak pružné a dají sa ohýbat?Si to neviem představit ako to vypadá, keď sa to kúpi... Přecijen bolo treba dosť ohybů a zlomů utvorit v tej lište. :roll:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod rudo. » pon bře 23, 2009 16:00

Chrómové lišty: na Slovensku sú pomerne drahé, na UA stoja bagateľ. Ohýbať sa dajú pekne, dosť toho znesú, ale nie všetko. Ak sa pri ohýbaní naruší povrchová fólia, tak je to trocha chyba, takže len primerane a s citom. V interiéri orezaným koncom líšt nič nehrozí, ale v exteriéri už je to iné. Nabudúce ak by som dával tieto lišty v exteriéri, konce budem rezať ostrým žiletkovým nožom a nie strihať nožnicami, aby sa neporušil povrchový ochranný film a tak tie konce 1-2 mm zalakujem. Ak náhodou po čase lišta na niektorom mieste povolí zlým prilepením, dá sa to opraviť alebo obojstrannou páskou podobnou tej na lište, alebo chemoprénom.
Pozor na rovné lišty, lebo majú tendenciu sa nalepiť krivo a odlepiť naspeť to neide. Lištu jednou stranou prilepím a druhú napnem len tak, aby sadla pekne rovno.
Keď sa to kúpi, tak lišta je stočená podobne ako drôt.
A to je ku lištám naozaj všetko.
rudo.
 
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvekod Raduz » pon bře 23, 2009 16:36

Ty kola jsou super.
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod plavec » stř bře 25, 2009 16:27

Tunning za 19 korun, aneb ufon žere málo :P
Přílohy
Obraz007 (3).jpg
Hodiny-digitálky
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod zelvotron » stř bře 25, 2009 19:40

Proboha co ti to visí na tom zrcátku za plachtu, jak přes to vidíš ven? :P :mrgreen:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6275
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

digitálky

Příspěvekod plavec » stř bře 25, 2009 19:55

To je přeci LADAvůně.Jedna je od pana N. a druhá z Koněvky. Vidět přes to je .Na fotce to vypadá, že veliká, ale není tomu tak.
Jinak ty digitálky jsem dal kvúli tomu, aby mi neplandaly ty dráty od hodino-teploměro-voltmetru. Hodiny šly přesně, ale teploměr kecal, ten venkovní kecal ještě víc a voltmetr měřil napětí jen v zapalovači(takže zkreslující údaj) Supermoderní kvalitní výrobek z Číny je jiřž bezdrátový. :P Pravda přišel jsem o překrásný modrý osvit.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod rudo. » stř bře 25, 2009 22:18

Raduz píše:Ty kola jsou super.

Dík, tie disky som dlho hľadal. Nebol problém kúpiť tento štýl aj na Slovensku, ale nemali ET čo som chcel a podložky som dávať nechcel. Takže nakoniec sa mi ich podarilo kúpiť až v Užhorode, ale obehal som celé mesto a už som si myslel, že prídem domov zasa bez nich. Ako prvý mi ich pochválil slovenský colník a aj cenu.
rudo.
 
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvekod rudo. » pon dub 27, 2009 17:44

Zdravím všetkých priateľov a fanúšikov Lady, hundrošov a mudrlantov zdravím tiež, ale nie v súvoslosti z Ladou. :wink:
Dávam tu konečne tie moje výtvory s interiérom, ako som aj sľúbil.
Zároveň prosím, nejakého tiež fanúšika Lady, aby to tu dal, ak by mal chuť. :)
Ďakujem. :link:


http://leteckaposta.cz/275480408
rudo.
 
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

Příspěvekod FOMA » pon dub 27, 2009 18:03

asi ti to musím pochválit,je vidět že jsi na to strávil vela času a o ladě sa ti musí asi už aj snívat :twisted:
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2178
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvekod rudo. » pon dub 27, 2009 20:48

Nie nemusíš to chváliť, je mi jasné, že to nie je dokonalý tuning, ale len časom a peniazmi omedzený.
No, ja som sa na to auto časom už pozerať nemohol a tak sú na ňom urobené len čiastočné úpravy, ale asi konečné. Keďže som ho kúpil jazdené, tak najprv so ho musel opravovať, aby bolo OK.
Keďže som ho asi rok po trochách opravoval a tri roky po trochách tunil, tak sa mi o ňom veruže nesnívalo. :) Dokonca som sa na tú prácu tešil.
Teraz vyrábam vo voľnom čase plachetnicu z gumeného člna. Prezradím ešte, že ten čln je Ruský, skoro dvadsať rokov starý. :)
rudo.
 
Příspěvky: 397
Registrován: pát úno 17, 2006 19:10
Bydliště: Prešov

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků