lada 110 1,5 16v 2000

Moderátor: Moderátoři

lada 110 1,5 16v 2000

Příspěvekod ursusarctos » čtv srp 27, 2009 19:59

zdravim všechny žiguláky(jak říkaj všichni,že žigul).Koupil jsem si asi před 2 měsíci v praze AAA při mé smůle se viplnili drby a klepi o nich.po týdnu šla děvenka do servisu Technola Příbram.Výměna krokového motorku(nevim co to je)homokinetického kloubu,brzdové kapaliny,brzdových hadiček(totalně jetý)a v poslední řadě to jsem už měnil sám vzduchovou váhu(kopená v auto kelly jejich značka po 200km šla na reklamaci)v tecnole jsem nechal skoro 9tis.a ta váha skoro 2tis.jinak auto je dobrý překvapili mne jeho jizdní vlastnosti atd.Jo abych nezapoměl po opravě mi opět zhasina motor při chodu.Tak mě zjímá co to může dělat jestli elektro nebo něco jiného.jak jsem pročítal tak jak mám přizvednout zadek trošku mi drhne i když je dost vysoko.Fotky jsem nědělal napravím později.Je modrozelená světla metalíza na zadnich dveřích takove plameny do barvy byli tam je to zajímave.A kde je k viděni tak v přibrami jak jsem psal víše.Potřebuju poradit co s blinkry pořad mi habruje zadní kontak a jsou na těsno stavá e,že v zadu nebliká a vepředu asi dvkrát rychleji bliká.diky za rady atak.když nenapíšu hned tak později kvůli miminu abycho nebudil.
ursusarctos
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv črc 30, 2009 09:28
Bydliště: Příbram

Příspěvekod plavec » čtv srp 27, 2009 20:30

Pěkně Tě u nás vítám a přeji ať lada dělá jen samou radost. :wink:

ursusarctos píše:vzduchovou váhu(kopená v auto kelly jejich značka po 200km šla na reklamaci

To dobře znám.Tutéž jsem měl taky.Přesně na den do měsíce odešla.Reklamaci mi uznali a koupil jsem si Bosh. :wink:
ursusarctos píše:Potřebuju poradit co s blinkry pořad mi habruje zadní kontak
Zkus vyměnit ty vnitřky světel.Ty plastový objímky a plošný spoje holt nejsou rozumný řešení a po čase se to vytaví, pokroutí nebo vyčochtá :( Já tam tu svorkovnici mám taky docela na volno.
ursusarctos píše:Výměna krokového motorku(nevim co to je
Ten je za šrtící klapkou zezadu, drží ho dva šroubky na křížovej šroubovák (M4 závit)
Kdy to pořád zhasíná, tak někdy pomůže odpojit a připojit baterii.

Problémy s volnoběhem :
---------------------------- Krokový motorek, čidlo polohy škrtící klapky (to je nad krokovým motorkem. takové placaté kulaté, vedou k tomu asi tři dráty) . Ještě bych zkusil sundat hadici od vzduch. filtru a vyčistit důkladně klapku i s těma komůrkama tam- musí se sundat ten krokáč. :wink: Jo a přitáhnout spony na hadicích a hadičkách, aby nikde nepřisával falešný vzduch.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Cory » pát srp 28, 2009 05:55

zadok sa da pridvihnut namontovanim takych "kociek" pod tlmice. Mozem zohnat z UA, len to trosku trva, kym sa to dostane do CR, alebo sa to da aj vyrobit
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Cory
 
Příspěvky: 11568
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvekod ursusarctos » pát srp 28, 2009 19:00

No tak děkui za radu zkusím to.Koukám,že v pejru sou odborníci na auta.má to někdo štěstí.Ten motorek je novej,že pry se to stavá vypínaní během jízdy.Jestli to nedělala ta neorigo váha.
Naposledy upravil ursusarctos dne pát srp 28, 2009 19:05, celkově upraveno 1
ursusarctos
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv črc 30, 2009 09:28
Bydliště: Příbram

Příspěvekod ursusarctos » pát srp 28, 2009 19:03

Na kolko vyjdu tie kocky.keby som bol u babky(okres nitra)tak by to bolo lepšie.Z čoho sa to dá zrobit a ako to vyzerá
ursusarctos
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv črc 30, 2009 09:28
Bydliště: Příbram

Příspěvekod plavec » pát srp 28, 2009 19:53

ursusarctos píše:Koukám,že v pejru sou odborníci na auta

To ani ne, jen jsem byl první, kdo Ti odpověděl.Máš štěstí že jsem šel právě kolem :lol:
ursusarctos píše:že pry se to stavá vypínaní během jízdy.Jestli to nedělala ta neorigo váha.

Jo to mě taky zhasínalo za jízdy po výměně váhy vzduchu to bylo OK. Rozjel sem se z kopečka, vyřadil a motor umřel.
Ty kostky vyfotím a hodím sem obrázek.Je to vpodstatě jekl s dírama pro šrouby na uchycení tlumiče a nápravy. :wink: Řekněmež mezikus, kterým se zadek zvedne o kousek výš.

EDIT: Tak kostky jsou zde: http://tam.ru/tavri/vazkostky.jpg "Čornul" jsem to Tavrimu
z tohohle tématu: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... ht=#190886 :oops:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod FOMA » pát srp 28, 2009 20:14

O kostky si klidně řekni Corymu,s dodáním to nebude zas taková hrůza -jen v mojem případě jsme měli smůlu-lebo se kocky po cestě ,,zatoulaly,,na poště,ale jak se našly tak tu byly docela rychle :wink: no a autu to fakt prospěje nebot se z něj stane Lada a ne Citroen... :)
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2177
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvekod ursusarctos » sob srp 29, 2009 19:15

aha tak ti dekuji.myslím,že nebude problém.Ještě že jsem se učil rusky přímo v terénu na ukraině.jsem zvědav jak mi vyřídí reklamaci,čékám skoro dva týdny zatim nic.
ursusarctos
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv črc 30, 2009 09:28
Bydliště: Příbram

Příspěvekod ursusarctos » sob srp 29, 2009 19:18

nebot se z něj stane Lada a ne Citroen... :)
taky si říkám,že je to docela nízko.jinak ma prekvapila svetlá výška.
ursusarctos
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv črc 30, 2009 09:28
Bydliště: Příbram

Příspěvekod plavec » sob srp 29, 2009 19:44

ursusarctos píše:jsem zvědav jak mi vyřídí reklamaci,čékám skoro dva týdny zatim nic.

Mě to uznali až po měsíci a kdybych to neurgoval, tak na mě asi kašlou.Ihned jsem zakoupil novou váhu Bosh a ještě levněji ne u nich, abych mohl aspoň jezdit do práce.
Přeji rychlé vyřízení :wink:
A jak seš jinak s ladou spokojen?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Cory » ned srp 30, 2009 22:31

Kocky som schopny zohnat :wink:
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Cory
 
Příspěvky: 11568
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvekod ursusarctos » pon srp 31, 2009 19:12

plavec píše:Ihned jsem zakoupil novou váhu Bosh
kecáš ještě levnější.hmm a já ji objednal dnes u nich,protože u nás v palermu(pb) je nejlevnější od kely.dnes mi vyřídili reklamaci bez problému.jsem zvědav na tu boschckou váhu.Hele abych ti řekl docela mě překvapila.Felicie hadr,octavia v dieslu je lína a v turbu na rozjezdy.v servisu mi říkali,že motor vyvyjelo porsche.?jinak dobry pokud pominu to prase co to zmršilo.volant klasa samara.nestěžuji si priora bude asi lepší.zatim jdu uspavat drobečka :roll:
ursusarctos
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv črc 30, 2009 09:28
Bydliště: Příbram

Příspěvekod ursusarctos » pon srp 31, 2009 19:14

Cory píše:Kocky som schopny zohnat :wink:
tak mi daj vedět čo stojá a pak napíšem adresu na sr k babke,že by mi to doviezla
ursusarctos
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv črc 30, 2009 09:28
Bydliště: Příbram

Příspěvekod FOMA » pon srp 31, 2009 19:34

ursusarctos píše:
plavec píše:Ihned jsem zakoupil novou váhu Bosh
kecáš ještě levnější.hmm a já ji objednal dnes u nich,protože u nás v palermu(pb) je nejlevnější od kely.dnes mi vyřídili reklamaci bez problému.jsem zvědav na tu boschckou váhu.Hele abych ti řekl docela mě překvapila.Felicie hadr,octavia v dieslu je lína a v turbu na rozjezdy.v servisu mi říkali,že motor vyvyjelo porsche.?jinak dobry pokud pominu to prase co to zmršilo.volant klasa samara.nestěžuji si priora bude asi lepší.zatim jdu uspavat drobečka :roll:


Ne motor pouze odladovalo Porshe,ale to je již dávná historie,Porsche již odladovalo v 80tých letech motor na Samaru,proto taky 1300Samara byla výkonnější jak Favorit :wink:
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2177
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvekod plavec » pon srp 31, 2009 20:44

ursusarctos píše:plavec napsal:
Ihned jsem zakoupil novou váhu Bosh
kecáš ještě levnější.hmm a já ji objednal dnes u nich,protože u nás v palermu(pb) je nejlevnější od kely

Pardon, špatně jsem to napsal.Váha bosh byla u našeho autodílaře ve městě levnější než tatéž v Ladě na Koněvce nebo v Sadské. Nebyla levnější než Starline. Bosh mě stál 2.795 kč, starline stál na na www.e-cat.cz cca 1600 kč
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Další

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků