Niva vs UAZ

Moderátor: Moderátoři

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod JmJ » sob led 30, 2021 18:38

Ja stale cekam na dukazy podporujici tva obvineni. Model, rok vyroby, zavada atd. A citace falesnych tvrzeni s odkazem na zdroj.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod Tommel » sob led 30, 2021 18:41

Já dobře vím jak se věci mají, cena v Rusku je jedna věc, dále tu máme cenu dopravy, CLO + DPH, potom tu máme cenu úprav nutnou k homologaci, ono to není zadarmo, no a rozhodě se auta upravit pro EU trh musí, potom přihlášení a samozřejmě nějaký zisk, rozhodně to není, tolik co zde píšete. Záruku drží prodejce, protože domluva a uplatnění záruky v Rusku je na dlouho, ať si to každý přebere dle sebe
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3252
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod zdd » sob led 30, 2021 18:47

Jak kdybych se bavil s bazárníkama. Přečtěte si, co jsem napsal ohledně ceny a koroze a spolehlivosti uaze a nivy a pak odpovězte. Je to tady nekolikrát, znova to psát nebudu. A taky by bylo dobrý lidem po telefonu nelhat a nepřesvědčovat je o kravinách.
Vím kolik stojí homologace, když se rozpočítá na jednou auto, vím kolik stojí clo a dph a za kolik se ten ruskej krám v rusku od fabriky nakoupí. Takže netřeba přesvědčovat jak nízkou marží máte :-) :roll: A že to je vlastně skoro nevýhodný prodávat atd. atd.
Takže jak z 250 původních udělat 550. Ale pravej čecháček si poradí a ještě to svým soukmenovců správně vysvětlí. A tak to má na českém trhu být, kdo je blbej, nebo důvěřivej, tak má smůlu a chytne se na lep.
Až se dozvíme odpovědi na moje předešlé dotazy a připomínky, můžeme pokračovat dále v diskuzi, jinak na to už neodpovídám, protože to nemá smysl.
A ještě by bylo dobrý udělat si ve firmě pořádek, instruovat pochopy ať lidem, co tomu nerozumí nelžou.

https://www.rbc.ru/society/12/05/2016/5 ... ?from=main
Když se tohle stane prezidentovi u vojenskýho předváděcího auta, tak to jasně dokládá co je uaz za naprostej šmejd. A co se pak asi prodává lidem, že a za ty peníze. No klidně mě ukamenujte.
Nereznoucí a superspolehlivá Lada Niva ve verzi Super Hyper Bronto v kamufláži Stalin ve výbavě Smrt imperialistům !

Na standartních kolech, bez liftu, bez uzávěrek, s volantem, motorem a vokýnkama.
Barva řeší vše, zvýší výkon, sníží spotřebu a dokonce zastaví i korozi.
Prodám za pouhých rovných 600 tisíc korun českých, nebo za 25 tisíc ojro.
Uživatelský avatar
zdd
 
Příspěvky: 219
Registrován: stř led 20, 2021 17:13

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod Tommel » sob led 30, 2021 18:56

Je zajimavé, že zkušenosti od skutečných zákazníků jsou zcela jiné, nikdo netvrdí jak dokonalé tyto auta jsou, evidentně máte dle sebe pravdu a nikdo Vám ji nevyvratí, takže další debata nemá smysl.
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3252
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod Georgius » sob led 30, 2021 18:59

zdd píše:Vím kolik stojí homologace, když se rozpočítá na jednou auto, vím kolik stojí clo a dph a za kolik se ten ruskej krám v rusku od fabriky nakoupí. .

Já to nevím, můžeš to sem, prosím, napsat ? Clo je 30%, DPH 21%, to vím obojí. Kolik stojí homologace a příslušné úpravy ? A za kolik ti fabrika prodá klasickou Nivu třídvéřo (ať nejsme OT) a za kolik UAZ ? A za kolik to zvládneš z Ruska přivézt ?
Když píšeš, že to víš, tak nás neznalé (auto z Radíkovic nemám, takže mne nemůžeš podezírat z komplotu ;-)) zkus osvítit.

Mmch, stran koroze a spolehlivosti jsi stále nedal konkrétní příklad českého auta co by mělo problém.
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 4007
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod zdd » sob led 30, 2021 19:02

Ano konečně slovo do pranice, všichní zákazníci jsou spokojení, všem to funguje skvěle, poruchy téměř nejsou, ani u buchen, ani u hantrů. Reklamace ruských verglů úplně bez problémů. Auto odpovídá ceně a tak to má být.
Škoda jen, že na ostatních fórech se člověk dozvídá úplně něco jiného a lidi, se kterými jsem mluvil mají tak úplně jiné zkušenosti, než se nám snaží tvrdit prodejce a jeho pochopové :-)

Mmch, stran koroze a spolehlivosti jsi stále nedal konkrétní příklad českého auta co by mělo problém. - To myslíš jako vtip ? České uazy a lady jsou jako mnohonásobě spolehlivější než ty ruské, když to je z jedné linky a tady s tím nikdo defakto nic nedělá ? A neodvolával bych se na slovo homologace, protože elektronika zůstává stejná, mechanické díly taky, tudíž se s tím střepem nic pro zlepšení kvality a spolehlivosti neudělá. Je to stejnej vergl jako v rusku, akorát 2,5x dražší.
Nereznoucí a superspolehlivá Lada Niva ve verzi Super Hyper Bronto v kamufláži Stalin ve výbavě Smrt imperialistům !

Na standartních kolech, bez liftu, bez uzávěrek, s volantem, motorem a vokýnkama.
Barva řeší vše, zvýší výkon, sníží spotřebu a dokonce zastaví i korozi.
Prodám za pouhých rovných 600 tisíc korun českých, nebo za 25 tisíc ojro.
Uživatelský avatar
zdd
 
Příspěvky: 219
Registrován: stř led 20, 2021 17:13

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod Mičun » sob led 30, 2021 19:09

A ty to chceš koupit, nebo jenom prudit? Nějak se v tom ztrácím. :)
ex. Vaz 2108 Lada Samara r.v.92 dovoz SRN
ex. Vaz 2170 Lada Priora r.v.09
ex. Vaz 2107 Lada 1500 r.v. 92 семёрочка
Sehnat zachovalou slečnu je brnkačka, proti sehnání zachovalého Žigulíka... :-) :-) ;-)
Dějiny dělají lidové masy, avšak nedělají je takové, jaké by chtěly...
Uživatelský avatar
Mičun
 
Příspěvky: 1297
Registrován: pát črc 15, 2011 11:03
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod valda1971 » sob led 30, 2021 19:10

zdd píše:Ano konečně slovo do pranice................

Ale rozumná odpověď na Jirkovo dotazy žádná. Zas jen meleš dokoooooooooooooooooooooolááááááááááá to samé :!: :!: :!:
To Mičun : Spíš to druhé. Když je na něj drahá zástavba LPG, tak určitě nebude kupovat celé auto, natož nové :wink:
Naposledy upravil valda1971 dne sob led 30, 2021 19:38, celkově upraveno 2
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7205
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod Mičun » sob led 30, 2021 19:15

Stále nechápu logiku. Buď to auto v té kvalitě a za stanovenou cenu chci, nebo né. Co je za problém? Jestli je to cajk, tak to nekupuju. Jestli se mi líbí. Beru.
ex. Vaz 2108 Lada Samara r.v.92 dovoz SRN
ex. Vaz 2170 Lada Priora r.v.09
ex. Vaz 2107 Lada 1500 r.v. 92 семёрочка
Sehnat zachovalou slečnu je brnkačka, proti sehnání zachovalého Žigulíka... :-) :-) ;-)
Dějiny dělají lidové masy, avšak nedělají je takové, jaké by chtěly...
Uživatelský avatar
Mičun
 
Příspěvky: 1297
Registrován: pát črc 15, 2011 11:03
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod JmJ » sob led 30, 2021 19:22

Zzd, me problemy novych lad muzou byt u prdele, ja mam svou 32 let starou 2104, ale ty vase stupidni opakujici se kecy mi lezou krkem. Z pozice sily vam rikam, ze vase pusobeni zde je u konce.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod Vašátor » sob led 30, 2021 19:34

Ad cena) nechápu řeči na cenu. Buď to za ty penize chci, nebo nechci a poohlidnu se jinde. Nikdo nikoho nenutí to za ty peníze kupovat. I kdyby stála Niva milion a prodávala se, tak co. Cena je věcí prodejce, nikoli kupujícího.

Ad Radikovice) jestli jsi nespokojen s něčím konkrétním, tak to řekni. Zatím jenom mlatis prázdnou slámu.

Ad naše forum) Že se tady všichni osobně známe, včetně kluků z Radikovic, je jasná věc. Ovšem nikdo se tady nebrání konstruktivní debatě. Jenže tu jsem doposud nezaznamenal...

Apropo, toto forum ani Ladaklub nemá nic společného s jakymkoli prodejcem :!:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod zdd » sob led 30, 2021 19:41

Takovýhle reakce už vypadají na čistý fanatizmus :-)
No vážení, takové rozhořčení kvůli pravdě jsem opravdu nečekal.
Nereznoucí a superspolehlivá Lada Niva ve verzi Super Hyper Bronto v kamufláži Stalin ve výbavě Smrt imperialistům !

Na standartních kolech, bez liftu, bez uzávěrek, s volantem, motorem a vokýnkama.
Barva řeší vše, zvýší výkon, sníží spotřebu a dokonce zastaví i korozi.
Prodám za pouhých rovných 600 tisíc korun českých, nebo za 25 tisíc ojro.
Uživatelský avatar
zdd
 
Příspěvky: 219
Registrován: stř led 20, 2021 17:13

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod Vašátor » sob led 30, 2021 19:49

Ano, v Ladaklubu jsou velcí fanatici do značky Lada. Ja mezi ně také patřím, auto mám z Radíkovic a nehnije mi, jsem spokojen. Ty máš auto odkud? Nejsi-li spokojen s prodejcem, proč? Pokud sis auto koupil a nejsi spokojen s autem, proč sis ty svoje ruské recenze nezjistil dříve? Mluvis tady stále dokola o tom stejném. Kopes kolem sebe, ale nic konkretniho jsi neřekl.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod zdd » sob led 30, 2021 19:55

pořád mi nikdo neodpověděl na moje původní dotazy, ale zato se tady přidávají další a další jedinci, kteří opakují to své vychvalovací litanie dokola a dokola
Vašátor, no jestli ti niva ani uaz nezačali po pár letech v terénním provozu hnít, tak v tom případě se stal zázrak, bavíme se pořád o terénních autech, co jezdí v terénu, neřešíme veterána, který jezdí jen dva měsíce v roce, když neprší a jes ucho, předpokládám správně ?

a taky koukám, že to tady je samý admin, určitě jste hoši nezaujatí, proč se neohrazují také normální uživatelé, kteří v plno jiných přízpěvcích na nivu nadávají a jsou zoufalí ?
Nereznoucí a superspolehlivá Lada Niva ve verzi Super Hyper Bronto v kamufláži Stalin ve výbavě Smrt imperialistům !

Na standartních kolech, bez liftu, bez uzávěrek, s volantem, motorem a vokýnkama.
Barva řeší vše, zvýší výkon, sníží spotřebu a dokonce zastaví i korozi.
Prodám za pouhých rovných 600 tisíc korun českých, nebo za 25 tisíc ojro.
Uživatelský avatar
zdd
 
Příspěvky: 219
Registrován: stř led 20, 2021 17:13

Re: Niva vs UAZ

Příspěvekod tajga » sob led 30, 2021 20:08

plno niv je v inzeratoch, niektory to maju poupravovane na "bronto" ze tam namontovali kopu plastov akurat a pytaju za to strasne peniaze. tiez bola nejaka particka co tuningovali nivy a predavali za 20.000E. teraz zacali predavat nejaky co som daval obrazok nove. ked pozres inzeraty plno zanovnych niv je na predaj. s najazdom 5-10.000km. to su ti co sa prebrali zo sna. Do nivy sa oplati ist, len ked presne vies co ta caka....
Uživatelský avatar
tajga
 
Příspěvky: 640
Registrován: ned srp 19, 2018 16:47

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků