Lada Niva Travel, zvuky v novém autě.

Moderátor: Moderátoři

Lada Niva Travel, zvuky v novém autě.

Příspěvekod cekubasek » stř bře 08, 2023 13:52

Dobrý den.
Mám dotaz na majitele Nového Travelu. Mám verzi Off road. Hned při první jízdě mě zarazili zvuky ve spodní čésti auta při řazení. Když to přirovnám, jako někdo dutě bouchnul do auta. Je to vždy při řazení. Jedna rana když se auto uvolní ze záběru a druhá když jde do záběru. V servisu kde jsem to kupoval (Opava Komárov) tvrdí, že si to po 3000 km sedne a přestane. Máte někdo ten samý problém? Děkuji za odpovědi.
cekubasek
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 08, 2023 13:10

Re: Lada Niva Travel, zvuky v novém autě.

Příspěvekod Henry » stř bře 08, 2023 14:31

Uz sa to tu riesilo:
viewtopic.php?f=79&t=10952&p=520954#p520954

Ak nejde o nejaku konkretnu zavadu, tak tieto zvuky vydava vymedzovanie voli, ktore sa v celom pohonnom retazci scitavaju. Vzhladom na vyrobne tolerancie AvtoVazu sa s tym treba zmierit a opatrnejsie pracovat so spojkovym a plynovym pedalom. Tam si nema co "sadnut" a "prestat", tie vole sa casom, prevadzkou a najazdom budu jedine zvacsovat, akurat si ty mozno na to "zvyknes" a "prestane" ti to prekazat.
Henry
 
Příspěvky: 623
Registrován: ned říj 04, 2009 21:10
Bydliště: BA, SK

Re: Lada Niva Travel, zvuky v novém autě.

Příspěvekod scot » ned bře 12, 2023 17:38

Zkus napsat Dakovi, který zakládal původní téma. Pokud tu ještě chodí, mohl by ti říct, jestli to časem bude lepší. Je z Ostravy, takže se s ním můžeš domluvit případně i na osobním předání zkušeností. Já z tou jeho jel, když ten problém řešil. Bylo to slyšet, ale člověk si asi časem zvykne.
Uživatelský avatar
scot
 
Příspěvky: 351
Registrován: pon srp 08, 2016 06:21
Bydliště: Ostrava

Re: Lada Niva Travel, zvuky v novém autě.

Příspěvekod Jarda_NIVA1.7 » sob dub 29, 2023 18:57

v travelu jsem jel a nic takoveho jsem tam nepozoroval, dokonce oproti treba urbanu nebyly ani zadne piskave zvuky od prevodovky nebo tam to je spis od pak pridavky
Lada Niva 1.7i prodloužená LPG, MTX 7-06 Roadster LPG, Rapid 146 LPG, Rapid 130 LDD Cabriolet
Uživatelský avatar
Jarda_NIVA1.7
 
Příspěvky: 866
Registrován: čtv bře 05, 2015 06:22
Bydliště: Vysočina


Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků