Nákup nové Nivy

Moderátor: Moderátoři

Re: Nákup nové Nivy

Příspěvekod Tomáš Feit » ned úno 02, 2020 22:13

Aron píše:
Tomáš Feit píše:Děkuju všem za odpovědi.Ze zkušební jízdou jsem počítal, dokonce jsem měl v umyslu si Nivu za úplatu půjčit na víkend. Zůstávám nohama na zemi a nechci srovnávat Yetinu, která mě stála kdysi 550 tis s Nivou za 300 tis. Počítám s tím, že jízdní vlastnosti a obsluha bude asi návrat do 90 let. Spíš vycházím z toho, že potřebuji druhý auto do rodiny s menším ročním nájezdem. Vždycky jsem kupoval nová, abych měl prvních pět let klid ( pouze jsem dělal pravidelné servisy) a poté jsem je prodával. Proto by mě zajímalo, jestli i u nové Nivy to bude taky tak, jestli pokud na začátku udělám ochranné nástřiky spodku a budu dodržovat pravidelný servis, tak auto cca 10 let vydrží. Jsem z Vysočiny, takže víkendové jízdy znamenají okresní silnice, polní cesty a kamenitá lesní cesta. Proto bych ještě uvítal odpověď od někoho, kdo koupil novou Nivu cca před dvěma roky a podělil se o zkušenosti ohledně kvality. Pamatuju si, jak můj soused nimrod si koupil do lesa v roce 97 novou Nivu, která mů do 5ti let zrezla před očima. Je pravda, že neudělal nic aby tomu zabránil ( vystříkání dutin a spodku).

Pokud budes mít zájem jsem od Velkého Meziříčí tak se můžeš přijed podívat na r.v.2013.Mám ji od nového a má najeto 70000km,je bez garáže a jezdí každý den.Jak po těch letech vypadá můžeš ohodnotit.V případě zájmu zavolej na 603507386.


Ahoj, děkuji za nabídku, kterou rád přijmu. Ozval bych se spíš až cca za měsíc, až bude odpoledné déle vidět. Já jsem od Havlíčkova Brodu a po D1 to nemám do Velmezu daleko.

Ještě jednou díky.
Tomáš Feit
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 22, 2020 20:15

Předchozí

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků