Prepis na C-čkové značky

Moderátor: Moderátoři

Prepis na C-čkové značky

Příspěvekod Macinak » úte bře 12, 2019 12:05

Ahoj všetci, mám takúto otázočku. Má tu niekto z vás nivu resp. aj iné sériovo vyrábané auto na C-čkových značkách? Chcel by som dať svoju nivu na tieto značky. Videl som už u nás v okrese pár a viem že sa to dá len neviem postup. Samozrejme je mi jasné, že to auto nemôže na normálne cesty, resp len obmedzene a tie ďalšie veci mám totiž malotraktor na C-čkach, ale tam bol postup iný ako pri sériovo vyrábanom vozidle z technickým a podobne. Niva je z roku 1989 a je na papieroch s platnou stk aj ek . Takže predpokladám že ju treba vyradiť z evidencie a potom nejak nanovo prihlásiť, ale už ako jednotlivo vyrábané. Povedzme po výmene motora alebo obdobne. Ak by ste mali skúsenosti alebo nejaký nápad budem vďačný za váš čas. Díky.
Macinak
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte kvě 22, 2018 12:55
Bydliště: Lesenice

Re: Prepis na C-čkové značky

Příspěvekod Dusan » stř bře 13, 2019 16:02

Na ceckove znacy yo nedas uz ani omylom. A vsetky v3s a podobne stroje ci mali C znacky uz ich nedostanu. Nic co je seriovo vyrbane to uz nedostane ani ked vymenis motor v tom.

http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... &start=990
Dusan
 
Příspěvky: 3868
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Prepis na C-čkové značky

Příspěvekod Macinak » čtv bře 14, 2019 08:11

Díky za odpoveď , bol som na okresnom dnes a tiež som si to overoval. Je to tak že od júna 2018 už nie je možné nič sériovo vyrábané prihlásiť na C-cka a tí čo majú tak po skončení ich platnosti musia značky odovzdať a už im nebudú vydané...dosť ludi bude asi nasratych.
Macinak
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte kvě 22, 2018 12:55
Bydliště: Lesenice


Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků