Vrakoviště Lada Niva

Moderátor: Moderátoři

Re: Vrakoviště Lada Niva

Příspěvekod Raduz » pát kvě 01, 2015 17:32

Vysledoval jsem na Bazoši.cz dva co se zabývají rozborkou a následným prodejem ND na NIVY.

1) je v obci Radim (u Peček) 737322579; osobně jsem u něj byl, je to mladý kluk. MAPA

2) je v oblasti Pelhřimovska 608123567; pouze jsem jej kontaktoval telefonicky, je ochoten zaslat ND poštou.
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Vrakoviště Lada Niva

Příspěvekod Aron » úte kvě 05, 2015 15:50

Ten pán z toho Pelhřimovska jak píše Raduz je z Pacova,bral jsem od něj nášlapy a domluva byla dobrá.Na bazoši se taky objevuje inzerát na nd na Lady a Volhy na Kolínsku,a ještě můžeš zkusit MY-CAR Jihlava vozí nivy z venku a většinou tam mají i nějakou na nd.
Aron
 
Příspěvky: 73
Registrován: úte led 14, 2014 18:00
Bydliště: Vysočina

Re: Vrakoviště Lada Niva

Příspěvekod nespor.jenda » úte dub 16, 2019 10:26

Nedávno jsem kupoval nějaké díly na Nivu od pána z obce Radim (u Peček) a bylo to bez problémů, domluva dobrá.
Prodal jsem Forda a koupil si VAZ, auto co vyrábí Sovětský svaz.
Uživatelský avatar
nespor.jenda
 
Příspěvky: 275
Registrován: sob srp 18, 2018 15:12
Bydliště: Třebívlice

Re: Vrakoviště Lada Niva

Příspěvekod nespor.jenda » ned zář 20, 2020 20:28

S prodejcem z Pelhřimovska, přesněji z Pacova (má už jiné tel. číslo, než je uvedeno zde) je podle mé zkušenosti domluva vysloveně špatná. Respektive ze začátku to vše vypadalo dobře, ale ve chvíli, kdy se vyskytly problémy, to začalo být hodně "na levačku" (podezírání z toho, že mu zpět chci poslat jiný díl a ošidit ho, v jeden okamžik jsme se telefonicky domluvili na tom jak bude vrácen díl a jaký bude zaslán místo něj, aby poté otočil a za necelé dva týdny mi tvrdil něco jiného a to, že na naši předchozí domluvu nikdy nemohl přistoupit). Nakonec mi poslal zpět peníze i s poštovným, ale ztratil jsem tím skoro dva měsíce času.
Prodal jsem Forda a koupil si VAZ, auto co vyrábí Sovětský svaz.
Uživatelský avatar
nespor.jenda
 
Příspěvky: 275
Registrován: sob srp 18, 2018 15:12
Bydliště: Třebívlice

Re: Vrakoviště Lada Niva

Příspěvekod Mara » pon zář 21, 2020 15:54

Jsem tam resil obcas neco osobnim odberem a prislo mi to vhod, protoze jinde bych to tesko shanel. Jasne, muze se taky nezadarit..
(maluch,uno1.5i-koloběh plechu v přírodě)
-lanča delta2 1.6i zdvihlá
-Lada Niva 1.7i -ll-
-Piaggo /bravo/sup.bravo/ciao//
Uživatelský avatar
Mara
 
Příspěvky: 1176
Registrován: čtv pro 10, 2015 14:18
Bydliště: F M

Re: Vrakoviště Lada Niva

Příspěvekod nespor.jenda » pon zář 21, 2020 16:00

Mara píše:Jsem tam resil obcas neco osobnim odberem a prislo mi to vhod, protoze jinde bych to tesko shanel. Jasne, muze se taky nezadarit..

Možná to za pár dní rozepíšu celé, protože u mne to bylo složitejší než osobní odběr (byl do toho zapojen ještě Cory)...
Prodal jsem Forda a koupil si VAZ, auto co vyrábí Sovětský svaz.
Uživatelský avatar
nespor.jenda
 
Příspěvky: 275
Registrován: sob srp 18, 2018 15:12
Bydliště: Třebívlice

Re: Vrakoviště Lada Niva

Příspěvekod Ondra1,7mpi » pon zář 21, 2020 19:25

No já mám skušenosti vcelku dobré, když jsem měl jeden čas více inzerátů tak trochu ve mě viděl konkurenci, nebo co, což úplně zbytečně, tak to bylo takové napjaté... Říkám úplně zbytečně, ale s opravou mi vždy poradil... Roky sbírá zkušenosti i díly, tak je jasné že to nebude zadarmo... Nivám rozumí, dílům taky... Žel v dnešní době je těžké k někomu získat důvěru, obchody na dálku a tyto elektonicko-žádné vztahy moc nezapadají do žigul-světa :mrgreen: :mrgreen: sem se nechal unést pivní poezií :mrgreen:
Diesel not died... Peugeot + lada = the best off offroad -Lada Niva 1.9TD
Uživatelský avatar
Ondra1,7mpi
 
Příspěvky: 1447
Registrován: stř říj 07, 2015 20:04
Bydliště: Javořice - vysočina

Re: Vrakoviště Lada Niva

Příspěvekod karas » úte říj 27, 2020 20:04

No, ja zatím proti pánovi z Pacova nemůžu říct půl slova. Těžím z něj informace při každým ND, co od něj beru a bez problému, servis zatím nevím, ale asi mu nechám udělat převodovku. Navíc je to tak trošku svéráz, co si budem nalhavat, ale da se s nim vyjit, pri osobnim odberu 100% a tahani informaci a udaju k opravam, kterym se asi da verit. Zatim jsem problem nemel a nemuzu rict nic spatnyho.
karas
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 27, 2020 19:53
Bydliště: Přímělkov

Re: Vrakoviště Lada Niva

Příspěvekod Ceta11 » čtv črc 29, 2021 14:48

Jo pan z Pacova je nejlepsi.
Ceta11
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 29, 2021 14:44


Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron