Nivkári na SK

Moderátor: Moderátoři

Nivkári na SK

Příspěvekod Paťo Zvolen » stř led 20, 2010 20:24

K založeniu tohoto vlákna ma primäla
ad1. Predošlá pozitívna skúsenosť z OFF fóra,
ad2. Sled či uz uplynulých alebo budúcich pripravovaných OFF udalostí a v neposlednom rade "prieskum" ako na "tom" s náklonnosťou k Nivám a OFF súčasne sme na SK

Či xceme, či nexceme, priznajme si, že na OFF akciách sme skôr ako "atrakcia" a pokiaľ nemáme naše cars "brutálne upravené" vzbudzujeme na tvárach "divákov" skôr úsmev ako obdiv z toho čo mnohokrát aj napriek zatracovaniu s našimi povozmi dokážeme.
Cieľom tohoto vlákna je nás (aj za účelom účasti na spoločných OFF akciách) "zoskupiť", pretože nech je to akokoľvek platí mnoho krát v praxi odskúšané a nasledovné : je nielen dobré, ale priam až vhodné jazdiť v skupine a autami porovnateľnej kategórie, pretože je zbytočné jazdiť na chvoste so skupinou upravených Patrolov, ktorých jazci si mnohokrát ani nešimnú že prešli brod, pričom nám sa prevalí voda cez kapotu a kolaje po týchto mastodontoch sú pre nás light upravených mnohokrát priam neprekonatelnou prekážkou.
Týmto zároveň želám veľa šťastia našim "zástupcom" a Tisovci 2010 - dúfam, že Josse a Andrej sa skontaktujú a úspešne spolu odjazdia tohtoročný Tisovec.

Pre "nováčikov": Z doteraz "odsledovaného" - priebeže a príležitostne nám darí (hoc i v obmedzemnom množstve) stretávať na SK OFF akciách:
Tisovec
Beša
Nitra
Trenčín ...
Lada Niva 1.6 LPG - teraz pevne verím, že sa o ňu vzorne stará už nový majiteľ
Dacia Duster 4x4 vo výhľade
Uživatelský avatar
Paťo Zvolen
 
Příspěvky: 190
Registrován: úte bře 07, 2006 12:48
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod ado12 » úte bře 02, 2010 13:48

ahoj Pato,
no dufam aj ja ze sa nam podari Tisovec uspesne odjazdit
Lada Niva 1.7i 2001
Uživatelský avatar
ado12
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 29, 2008 16:39
Bydliště: Prievidza

SK - Beša - apríl 2010

Příspěvekod Paťo Zvolen » čtv bře 04, 2010 18:53

Hi priatelia a Niva nadšenci.

Zatiaľ je to LEN info z 4x4club.sk fóra, ale ako príležitosť to nie je zlé.

OFFroad Beša 1-2 Máj - Beša je blízkol Levíc na SK. Bližšie info zatiaľ nie je. Je to (keď je sucho) taká zaujímavá lokalita : prejdete ju na aj na Š105, avšak keď zaprší, je to husté aj na MT a s uzávierkou.
A teraz pointa: Vzhľadom k povahe akcie a lokality je to vcelku zaujímavé miesto na také povedzme Niva stretko ??? Tí čo sú zaangažovaní do "inej akcie" vedia, že sme to už tak či tak plánovali v súvislosti s našou adventúrou, ale ako začiatok OFF sezóny to tiež nie je zlé.
Čo vy na to friends ??
Naposledy upravil Paťo Zvolen dne pon dub 19, 2010 09:23, celkově upraveno 1
Lada Niva 1.6 LPG - teraz pevne verím, že sa o ňu vzorne stará už nový majiteľ
Dacia Duster 4x4 vo výhľade
Uživatelský avatar
Paťo Zvolen
 
Příspěvky: 190
Registrován: úte bře 07, 2006 12:48
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod matelko » čtv bře 04, 2010 20:18

ako NIVA stretko by to vobec nebolo zle:) ak mi to auto dovoli tak by som prisiel.ako zaciatocnik mam vela otazok a mam co okukavat:)
Začíname -Lada niva 1.7I
Honda blackbird ešte nekončíme :)
matelko
 
Příspěvky: 79
Registrován: pon zář 21, 2009 08:00
Bydliště: Bratislava

Off Road Beša - 1-2. Máj 2010

Příspěvekod Paťo Zvolen » pon dub 19, 2010 09:40

Nebudem vytvárať novú thému, tak to nechám tu - tak či tak si to nájdete medzi novými príspevkami.
Po dôkladnom (logickom a aj geografickom) zvážení všetkých okolností a súhlasnej podpore väčšiny ostatných potencionálnych účastníkov "NIVA Romania 2010" navrhujem v rámci Off Road akcie "Beša 2010" si spraviť zoznamovaco-predprípravné stretnutie.

Po dnešku tu máme najnovšie info od organizátora akcie.

Info: Sutazit sa bude v štyroch kategoriach a to :

do 2000cm
nad2000cm
hard
špecial
- špecialom sa rozumie auto ktore ma napr motor alebo diferaky z inej znacky , dalej aj auto na polnohospodarskych gymach.
1.maja sa registruje do 08:00 štart prvej kategorie bude o 09:00

Sutaz je jednodnova takze to bude dost narocne a preto by som bol rad keby si tý co idu HARD a SPECIAL pred registraciou prešli trat nech vidia do coho idu. Nerad by som bol aby si zničili auta hned na otvoreni sezony nakolko ich ešte budu potrebovat.

Tento rok sa na Beši bude sutazit 4 krat a cely ročnik bude brany a hodnoteny ako serial BEšA 2010.

POZOR: NA POSLEDNEJ V OKTOBRY SA ROZHODNE O šAMPIONA ROCNIKA 2010 BEšA A VITAZ CELEHO SERIALU DOSTANE AKO CENU
OSOBNE AUTO.... A INE PREDMETY.

štartovne 10 evr za kazde auto v areale a 5 eur za osobu ,deti do 13 rokov 3 evra

Nemtreba sa plašiť ohľadom toho "súťaženia" - vždy je tam priestor na voľľné pojazdnie.
Lada Niva 1.6 LPG - teraz pevne verím, že sa o ňu vzorne stará už nový majiteľ
Dacia Duster 4x4 vo výhľade
Uživatelský avatar
Paťo Zvolen
 
Příspěvky: 190
Registrován: úte bře 07, 2006 12:48
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod matelko » pát čer 18, 2010 07:49

ako je to s Vami "Nivkari na SR" :) chodite na nejake zrazy ? rad by som totiz pokukal kto ma co upravene/vylepsene atd :) popripade pokecal o radostiach a starostiach spojenych s nivou :) Začnem sebou:ja by som rad isiel na off stretnutie do TN (2-4.7.2010)
Začíname -Lada niva 1.7I
Honda blackbird ešte nekončíme :)
matelko
 
Příspěvky: 79
Registrován: pon zář 21, 2009 08:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Michael 4x4 » úte srp 03, 2010 21:25

to by chcelo origo Niva zraz.....ale hned ma napadá, či má zmysel takúto akciu organizovať, lebo predpokladám že veľa nivarov asi nebude ochotná cestovať možno aj niekoľko stoviek km....predsalen nivy nie sú stavené na takéto dlhšie cesty, a tie viac off upravené už asi vôbec nie....
LADA NIVA 4X4 /4x2 1.7i LPG od 28.08.2008
--------------------------------------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
Michael 4x4
 
Příspěvky: 676
Registrován: pon říj 31, 2005 16:39
Bydliště: Michalovce / Palín

Příspěvekod matelko » stř srp 04, 2010 14:56

tak mozno by stalo za to zistit kde je navacsia koncentracia Niviek na Slovensku a tam to zorganizovat, aby bola aspon nejaka ucast :) a kto bude chciet a trufat si tak by prisiel :).. ak by to bolo extremne daleko tak ja by som uvazoval aj svoju doviezt na voziku napr :) pre tu srandu :)
Začíname -Lada niva 1.7I
Honda blackbird ešte nekončíme :)
matelko
 
Příspěvky: 79
Registrován: pon zář 21, 2009 08:00
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod TomasNM » stř říj 20, 2010 18:31

Ja sa hlasiiiiim.
Ze nam tento vikend nevyslo nase planovanie,ze Mato...
Citroen Evasion 2.1TD
TomasNM
 
Příspěvky: 198
Registrován: stř pro 23, 2009 14:58
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom


Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků