Pro vsechny Co schaneji INFO o Nivach

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
termi4x4
Příspěvky: 53
Registrován: pon zář 08, 2008 13:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pro vsechny Co schaneji INFO o Nivach

Příspěvek od termi4x4 »

Tak po 4 mesicich schaneni informaci sem konecne dosel k nejakemu zaveru. Najdete tu ruzne upravy, manualy a fotky pro inspiraci a tak, postupne dodelam galerii ale zatim sou k dispozici manualy a nejake info. Pokud mate pripominky, sem s nima.


Stranky Vozu Lada Niva
LADA NIVA 1.9TD
Uživatelský avatar
alena25
Příspěvky: 44
Registrován: ned čer 03, 2007 15:57
Bydliště: PO okolie

Příspěvek od alena25 »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Netopýr
Příspěvky: 288
Registrován: úte pro 16, 2008 09:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

webík

Příspěvek od Netopýr »

skvělá práce !!!

klobouk dolů :c)

Net.
Optimismus je způsoben nedostatkem informací...
Uživatelský avatar
termi4x4
Příspěvky: 53
Registrován: pon zář 08, 2008 13:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od termi4x4 »

Dekuji, kdyz budete mit nejake zajimave dokumenty a manualy, pripadne fotky, poslete me je a ja to tam pridam. :wink:
LADA NIVA 1.9TD
Uživatelský avatar
chomjak
Příspěvky: 46
Registrován: stř led 14, 2009 23:36
Bydliště: Brno, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chomjak »

Dotaz na odborníky. V bazaru jsou na prodej díly z 05. Mimo jiné je tam čidlo oleje a klíňák altíku. Zajímalo by mě, jestli to pasuje na nifku. Mám o tom zájem, ale nejsem si jistej.
Ještě se chci zeptat na filtr box. Jsem zvyklej ze žigula na kulatej plechovej. A na nivě ( 1.7i r.v. 97) mám takovej plastovej oválnej. Patří to tam? Mám pocit, že to tam moc nesedí a ani netěsní.... Díky za radu.

tak klíńák a čidlo je dle nabídky nových náhradních dílů stejný. Ale filtrbox mě zajímá furt :wink:
Honda shuttle 1.6, 4x4, 110 koní
Niva 1,7i - Bludimíra
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

chomjak píše:Dotaz na odborníky. V bazaru jsou na prodej díly z 05. Mimo jiné je tam čidlo oleje a klíňák altíku. Zajímalo by mě, jestli to pasuje na nifku. Mám o tom zájem, ale nejsem si jistej.
Ještě se chci zeptat na filtr box. Jsem zvyklej ze žigula na kulatej plechovej. A na nivě ( 1.7i r.v. 97) mám takovej plastovej oválnej. Patří to tam? Mám pocit, že to tam moc nesedí a ani netěsní.... Díky za radu.

tak klíńák a čidlo je dle nabídky nových náhradních dílů stejný. Ale filtrbox mě zajímá furt :wink:


cidlo tlaku oleje sedi
klinak sedi pokud nemas posilovac rizeni(myslim ze je tim klinakem pohanen)
filtrbox z 05 tam nedas. na ickovy nivy patri ten obludnej velkej. ma stejnej dekl jako stary karburatorovy ale kdyz ho otevres tak hned poznas ze je jinej :) muzes tam ale pouzit filtrbox z 073 nebo 044. tam byli mensi podobny jako u karburatoru
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

maysner vsetko napisal spravne len upravim ten klinak - u nivy su dve verzie pohonu serva - bud to klinovym remenom, v tom pripade su tam dva - jeden naprosto stejne ako keby tam servo nebolo a druhy pohana iba servo od pridavnej remenice alebo druha varianta - remen nie je klinovy, ale plochy a pohana vsetko len ten jeden. vacsinou som sa s tym stretol len u Chevy a dizla
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“