Brzdy: které jsou lepší ?

Moderátor: Moderátoři

Které jsou lepší ?

Jednopistkové
9
22%
Dvoupistkové
29
71%
Nevím
3
7%
 
Celkem hlasů : 41

Re: Brzdy: které jsou lepší ?

Příspěvekod valda1971 » ned bře 02, 2014 09:49

Cory píše:Tuto zimu síce vela snehu nebolo, ale predsa som najazdil par sto km po snehu a poladovici s Priorou s ABS. No, nezaplo mi ani raz, len ked som ho úmyselne skusal, ci funguje. A v tejto teme to podla niektorych vyzera, ze to keca do kazdeho (pripadne kazdeho druheho) brzdenia.

Naprostý souhlas - mně přesně tak. A to jsem měl obavy, že mi do toho "bude kecat" :D
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7205
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Brzdy: které jsou lepší ?

Příspěvekod Majo » ned bře 02, 2014 15:34

ja mám pocit, že tu sú snáď len dva znepriatelené extrémistické tábory. Jedni si myslia, že všetka elektronika je zlá a dobre, že to nie je nástroj Satana ako nás všetkých zahubiť a druhí pre zmenu tvrdia, že v dnešnej dobe sa nedá bez elektroniky ani vysrať. A k tým pár normálnym názorom sa potom nakoniec človek cez tú spleť siahodlhých príspevkov "o hovne" ani neprepracuje.
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Re: Brzdy: které jsou lepší ?

Příspěvekod uha2324 » ned bře 02, 2014 18:56

zda je elektronika zla ci dobra zalezi na uhlu pohledu, jednoduse je to pokrok ktery se neda zastavit. osobne me jizda s elektronikou moc nebavi, ale urcite kvalitativne auta posouva dopredu. bohuzel si jsem docela jisty ze za dvacet let jiz budou auta jezdit bez ridice, za ctyricet let uz mozna bude clovek sam ridici auto povazovan za blazna - neni to muj podivinsky nazor, v automobilkach jiz existuji dost podrobne studie. jiz nekolik let se mensi flotila vozu - prototypu prohani po Californii bez ridicu (siroke cesty v USA jsou primo idealni k automatizaci provozu), i zde v Evrope VW experimentuje s auty ktere jedou samy. technicky to uz neni az takovy problem, horsi je to s legislativou (kdo bude odpovedny za nehody? bude moct autem jezdit i trilete dite? muze se auto poslat z mista A na misto B bez lidske posadky? jak zabranit heckerum zneuziti systemu? atd, atd).
omlouvam se ze jsem zase odbocil od tematu coz jsou nyni brzdy. taky nepredpokladam ze vsechny Zigulisty zajimaji automobilove vize ktere se pomalu stavaji realitu. kazdopadne jsem velmi rad ze si jeste muzu Zigulikem vyjet kdy se mne chce a stale jeste skoro kamkoliv. neni daleko doba kdy se bude neautomatickym autem jezdit jen v parcich, popr. na okruzich k tomu vyhrazenych. S jizdou na koni to dopadlo podobne. Zigulikum a elektronice zdar! :-)
3xVAZ 2103
s Ladou na vecne casy!
Uživatelský avatar
uha2324
 
Příspěvky: 1081
Registrován: čtv led 05, 2012 12:41
Bydliště: Uherske Hradiste

Re: Brzdy: které jsou lepší ?

Příspěvekod radek mb » úte bře 11, 2014 17:02

Majo píše:ja mám pocit, že tu sú snáď len dva znepriatelené extrémistické tábory. Jedni si myslia, že všetka elektronika je zlá a dobre, že to nie je nástroj Satana ako nás všetkých zahubiť a druhí pre zmenu tvrdia, že v dnešnej dobe sa nedá bez elektroniky ani vysrať. A k tým pár normálnym názorom sa potom nakoniec človek cez tú spleť siahodlhých príspevkov "o hovne" ani neprepracuje.

Přesně. Elektronika je Satanova pomsta,ale na hajzl :pottytrain5: chodím vždy s tabletem, abych mohl být na fóru, i když s*ru. :evil4:

Vsak odkial myslis, ze som ten citovany prispevok odoslal? :mrgreen: Majo
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Re: Brzdy: které jsou lepší ?

Příspěvekod Křečík Barbuška » pát dub 25, 2014 20:33

Na tanciku mi s oblibou obcas spina pri leve, pravouhle mestske zatacce jiz pri lehkem seslapnuti pedalu. Studene brzdy ci mokry povrch to jeste umocnuji.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků